Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część obszaru Sołectwa Stopnica, ulice: 3 Maja, Polna, Północna, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Ewa Antoniuk
109
(31,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Tomasz Manierak
128
(36,78%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Cezary Jakub Borowiec
111
(31,90%)
Okręg 2
Część obszaru Sołectwa Stopnica, ulice: Adama Mickiewicza, dr Piotrowskiego, Jana Kilińskiego, Jana ze Stobnicy, Kazimierza Wielkiego, Ogrodowa, Partyzantów, Plac Józefa Piłsudskiego, Prezydenta Ignacego Mościckiego, Targowa, Źródła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Marcin Segda
119
(41,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Mariusz Sztorc
118
(41,40%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Janusz Marian Kornaś
48
(16,84%)
Okręg 3
Sołectwo: Białoborze Sołectwo: Falęcin Nowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Skwarzec
80
(42,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Rafał Stanisław Czapla
108
(57,45%)
Okręg 4
Sołectwo: Falęcin Stary Sołectwo: Kąty Nowe Sołectwo: Kąty Stare-Folwarki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Leszek Grudziński
50
(19,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Krzysztof Maciej Tułak
204
(80,31%)
Okręg 5
Sołectwo: Mietel Sołectwo: Szczeglin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Bąk
112
(43,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Danuta Janina Szczepanik
148
(56,92%)
Okręg 6
Sołectwo: Klępie Górne Sołectwo: Nowa Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Paweł Kunecki
27
(13,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Józef Stanisław Fiutko
91
(45,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Zych
82
(41,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Klępie Dolne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Anna Wyrazik
71
(53,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Leokadia Lach
62
(46,62%)
Okręg 8
Sołectwo: Czyżów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Joanna Bartocha
96
(47,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Jan Antoni Kowalik
106
(52,48%)
Okręg 9
Sołectwo: Dziesławice Sołectwo: Jastrzębiec Sołectwo: Żerniki Dolne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Iza Zdziebko
103
(44,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Grzegorz Jan Pruski
126
(55,02%)
Okręg 10
Sołectwo: Prusy Sołectwo: Skrobaczów Sołectwo: Topola
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Celina Anna Pastwa
44
(20,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Janusz Mieczysław Wilk
170
(79,44%)
Okręg 11
Sołectwo: Konary Sołectwo: Smogorzów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marek Antoni Bochenek
20
(6,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Monika Ewa Gądek
74
(25,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Stanisław Zych
201
(68,14%)
Okręg 12
Sołectwo: Podlasek Sołectwo: Wolica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Piotr Podsiadło
92
(31,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Józef Jan Wach
110
(37,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Bartłomiej Kubasik
90
(30,82%)
Okręg 13
Sołectwo: Mariampol-Borek Sołectwo: Suchowola Sołectwo: Szklanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Damian Waldemar Wielgus
58
(23,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Piotr Kazimierz Krowiński
193
(76,89%)
Okręg 14
Sołectwo: Bosowice Sołectwo: Szczytniki Sołectwo: Zaborze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Krystyna Nowicka
44
(30,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Krystyna Walasek
98
(69,01%)
Okręg 15
Sołectwo: Kuchary Sołectwo: Strzałków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Janina Jabłońska
31
(12,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA
-
17
Mateusz Andrzej Winiarski
91
(37,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Rokosz
121
(49,79%)