Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Grzegorzew

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Grzegorzew ulice : Autostrada, Kolejowa, Toruńska, Wiatraczna, Miodowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Szymczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    57 (37,25%)

    Monika Borowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    96 (62,75%)

    Okręg 2

    Sołectwo Grzegorzew ulice : Polna, Krótka, Kwiatowa, Północna, Słoneczna, Plac Kościelny, Choińska, Stodólna, Brzozowa, Lipowa, Kasztanowa, Źródlana od nr 1 do nr 5 i od nr 14 do nr 18

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygmunt Topolski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    54 (25,00%)

    Piotr Jan Bednarkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (33,33%)

    Michał Sucina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    90 (41,67%)

    Okręg 3

    Sołectwo Grzegorzew ulice : Wincentego Witosa, Ks. Szczęsnego Starkiewicza, Szkolna, Kolska, Źródlana od nr 6 do nr 12

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Molicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    88 (41,51%)

    Maria Elżbieta Zawadzka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (41,04%)

    Tomasz Walenty Żurawik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    37 (17,45%)

    Okręg 4

    Sołectwo Grzegorzew ulice : Zielona, Warszawska, 3 Maja, Łąkowa, Plac 1000 - lecia PP, Uniejowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Jerzy Pyka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    63 (34,62%)

    Anna Wiktoria Kikosicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (27,47%)

    Sławomir Marek Czapowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    69 (37,91%)

    Okręg 5

    Sołectwo Grzegorzew ulice : Ogrodowa, Leśna, Góry, Piaski , Otaląż

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Piotrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    49 (30,06%)

    Zbigniew Grzegorz Szkudlarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    54 (33,13%)

    Anna Perkowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    60 (36,81%)

    Okręg 6

    Sołectwa : Tarnówka, Ladorudzek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Maria Wolanowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    34 (13,93%)

    Jan Piotr Siekierski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (23,36%)

    Marzena Polichnowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    64 (26,23%)

    Izabela Anna Kacperska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEUSTRASZENI

    89 (36,48%)

    Okręg 7

    Sołectwa : Boguszyniec, Kiełczewek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (69,48%)

    Maciej Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    47 (30,52%)

    Okręg 8

    Sołectwo Barłogi : ulice Dworcowa, Piaskowa, Rzeczna, Spółdzielcza, Warszawska od nr 1 do 16, Zielona od nr 1 do 16

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Stanisław Maciesiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    48 (32,88%)

    Tadeusz Sosnowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    53 (36,30%)

    Wacław Klimański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEUSTRASZENI

    45 (30,82%)

    Okręg 9

    Sołectwo Barłogi : ulice Brzozowa, Emilewo, Leśna, Łąkowa, Poznańska, Słoneczna, Warszawska od nr 17 do 91, Zielona od nr 17 do 51

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Majkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (32,37%)

    Rafał Kotkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    70 (40,46%)

    Kamil Marek Misiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEUSTRASZENI

    47 (27,17%)

    Okręg 10

    Sołectwo Ponętów Dolny od Nr 1 do Nr 55 a i od Nr 130 do Nr 132

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Jan Pusty

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    34 (34,00%)

    Czesław Józef Wojtasik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    15 (15,00%)

    Karol Dzierbicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    51 (51,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Ponętów Dolny od Nr 56 do Nr 129

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Henryk Sanigórski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    70 (64,22%)

    Mirosław Jaroszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    39 (35,78%)

    Okręg 12

    Sołectwo Borysławice Kościelne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Tylak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    21 (16,67%)

    Marek Bartczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (38,10%)

    Janusz Stanisław Dorabiała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    57 (45,24%)

    Okręg 13

    Sołectwa : Borysławice Zamkowe, Grodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Oporski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    83 (37,90%)

    Andrzej Sikorski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    92 (42,01%)

    Adam Władysław Jaskólski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    44 (20,09%)

    Okręg 14

    Sołectwo Bylice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Łuczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    87 (59,59%)

    Paweł Jan Dragan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    59 (40,41%)

    Okręg 15

    Sołectwa : Bylice-Kolonia, Zabłocie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Małgorzata Przybyszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    75 (37,50%)

    Mariusz Stegienta

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (22,00%)

    Krzysztof Paweł Durkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”

    81 (40,50%)