Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Porąbka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    ul. Azaliowa, Bielska, Cmentarna, Dojazdowa, Grabecznik, Graniczna, Kamieniec, Kościelna, Klonowa, Krótka, Lipowa, Łukowa, Ogrodnicza, Podlesie, Podworzec, Polna, Stawowa, Storczyków, Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Marek Krzyżak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY GŁOS

    173 (42,61%)

    Władysław Stanisław Hałat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    233 (57,39%)

    Okręg 2

    ul. Brzezina, Długa, Fabryczna, Gajowa, Kamienna, Koszary, Leśna, Letniskowa, Modrzewiowa, Myśliwska, Ogrodowa, Olszyna, Osiedlowa, Podgórska, Różana, Słoneczna, Stara Karczma, Szkolna, Świerkowa, Wąska, Widok, Wiejska, Wiosenna, Wschodnia, Zachodnia, Zdrojowa, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zyta Blachura-Majdak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY GŁOS

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    ul. Głęboka, Głośna, Górna, Górska, Grafitowa, Graniczna, Graniczna Górna, Granitowa, Gruszowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 132 do końca oraz numery nieparzyste od 137 do końca, Laurowa, Lazurowa, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Liliowa, Lipowa, Literacka, Lodowa, Lustrzana, Magnoliowa, Majowa, Mglista

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Harat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    151 (42,90%)

    Tomasz Nalborczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    201 (57,10%)

    Okręg 4

    ul. Gasnąca, Gościnna, Gwarna, Gwiezdna, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 108 do 130 oraz numery nieparzyste od 115 do 135A, Macierzankowa, Makowa, Malinowa, Malownicza, Miejska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Myśliwska, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wodna, Wrzosowa, Wysoka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Stanisław Drzewiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    109 (26,01%)

    Zdzisława Konopnicka-Dwornik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    310 (73,99%)

    Okręg 5

    ul. Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 60 do 106A oraz numery nieparzyste od 59 do 113A, Pejzażowa, Perłowa, Plenerowa, Podgórska, Pogodna, Prosta, Zachodnia, Zacisze, Zagajników, Zagłębocze, Zagonowa, Zakątek, Zamkowa, Zarzecze, Zdrojowa, Zielna, Zielona, Źródlana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sabina Iskierka-Hassny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    172 (37,07%)

    Mirosław Remigiusz Kizner

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    292 (62,93%)

    Okręg 6

    ul. Bajeczna, Biała, Błękitna, Brzegowa, Bystra, Cedrowa, Cicha, Cierniowa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czysta, Długa, Dogodna, Dolna, Dostatnia, Drzewna, Dumna, Dworska, Działkowa, Kardynała Karola Wojtyły numery parzyste od 26 do 58, Kardynała Karola Wojtyły numery nieparzyste od 27 do 57, Klonowa, Południowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Pszczółka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    152 (35,43%)

    Łukasz Roman Rodak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    277 (64,57%)

    Okręg 7

    ul. Barwna, Bażantów, Begonii, Beskidzka, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błonie, Borowa, Bratków, Bratnia, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska, Bzów, Karpacka, Kresowa, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Harat

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    203 (38,01%)

    Tomasz Borecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    331 (61,99%)

    Okręg 8

    ul. Kalinowa, Kamienna, Kardynała Karola Wojtyły od numeru 1 do 25, Kasztanowa, Kasztelańska, Kęcka, Kępa, Kłosowa, Konwaliowa, Koralowa, Korzenna, Kościelna, Krajobrazowa, Kręta, Krokusów, Królewska, Krótka, Krucza, Kryształowa, Kwiatowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Jerzy Bakalarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    211 (42,28%)

    Maria Mydlarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    288 (57,72%)

    Okręg 9

    ul. Centralna, Dolna, Gołębia, Groblowa, Kęcka, Krańcowa, Krótka, Podlesie, Polna, Spacerowa, Sportowa, Startowa, Stawowa, Tradycyjna, Wczasowa, Zakosik, Złocista

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Fabia

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    231 (49,25%)

    Ignacy Kocemba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE KOBIERNICE”

    238 (50,75%)

    Okręg 10

    ul. Dworska, Graniczna, Handlowa, Krakowska, Księdza Korzonkiewicza, Łukowa, Łupkowa, Mieszczyńsko, Myśliwska, Orzechowa, Parkowa, Piesza, Różana, Słoneczna, Solna, Szkolna, Ukryta, Wałowa, Wolności, Zagrodowa, Zakole, Zamoście, Zapłocie, Zaułek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Barbara Ryłko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    65 (14,22%)

    Zbigniew Drabek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    336 (73,52%)

    Józef Kaczmarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE KOBIERNICE”

    56 (12,25%)

    Okręg 11

    ul. Beskidzka, Bielska, Brzoskwiniowa, Cicha, Cisowa, Gajowa, Górska, Grabowa, Grzybowa, Jałowcowa, Jodłowa, Kamieniec, Kamieniecka, Klubowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Miła, Modrzewiowa, Mokra, Ogrodowa, Osadowa, Owocowa, Pańska, Sadowa, Sarnia, Sosnowa, Spokojna, Świerkowa, Wiśniowa, Wodociągowa, Wołek, Wrzosowa, Zastruzie, Zawieźnica, Żywiecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Błażej Baścik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    127 (25,25%)

    Adam Sopiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    268 (53,28%)

    Ewa Grażyna Grabska-Gawęda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZE KOBIERNICE”

    108 (21,47%)

    Okręg 12

    ul. Bielska, Cechowa, Cedrowa, Centralna, Chabrowa, Chmielna, Choinkowa, Cicha, Cichy Kącik, Ciesielska, Cisowa, Cmentarna, Cyniowa, Cyprysowa, Czysta, Krakowska, Rynek, Zacisze, Zajazdowa, Zakole, Zamkowa, Zapora, Zasolnica, Zbożowa, Zdrojowa, Zielna, Źródlana, Żywiecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patrycja Katarzyna Lubańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    87 (17,30%)

    Agnieszka Ewa Walusiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    416 (82,70%)

    Okręg 13

    ul. Bukowska od numeru 1 do 68, Gajowa, Gładka, Głogowa, Gminna, Górska, Grabowa, Granitowa, Groblowa, Gronowa, Grzybowa, Gwiezdna, Łagodna, Łanowa, Łąkowa, Łowiecka, Sadowa, Skośna, Słoneczna, Słonecznikowa, Smrekowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stadionowa, Stroma, Śląska, Świerkowa, Wielka Puszcza od numeru 1 do 99

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Lubański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    96 (22,43%)

    Szymon Kastelik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    332 (77,57%)

    Okręg 14

    ul. Babiogórska, Bajkowa, Bartłomieja, Bartnicza, Barwna, Basztowa, Bazia, Bażancia, Beskidzka, Bezpieczna, Biwakowa, Bluszczowa, Bławatków, Błękitna, Boczna, Borowa, Borowików, Borówkowa, Bosmańska, Bracka, Braterska, Bratków, Bratnia, Brylantowa, Brzeziny, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukietowa, Bukowa, Bukowska od numeru 69 do końca, Bukowski Groń, Bursztynowa, Bystra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Włodzimierz Chwała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    128 (28,96%)

    Eugenia Kula

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    314 (71,04%)

    Okręg 15

    ul. Długie Łąki, Franoskówki, Kalinowa, Kamienna, Kapitańska, Karkołomna, Karpacka, Kaskadowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kątowa, Kiczory, Kierunkowa, Klimatyczna, Klinowa, Klonowa, Kłosowa, Kniejowa, Kochana, Kocianki, Kolektywna, Kolista, Konarowa, Konna, Koralowa, Korzenna, Koszykowa, Kotlinowa, Kozubnicka, Krajobrazowa, Krakersowa, Krańcowa, Kresowa, Kręta, Krokusowa, Krótka, Krucza, Krystaliczna, Księżycowa, Kujawska, Kupiecka, Kurkowa, Kwiatowa, Mała Puszcza, Palenica, Parkowa, Perłowa, Piechurów, Piękna, Pierwiosnków, Piwonii, Podgórna, Podhalańska, Podleśna, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Potok, Poziomkowa, Promienna, Przyjazna, Przyjemna, Ptasia, Wielka Puszcza od numeru 100 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Cepiga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM

    332 (72,02%)

    Szymon Piotr Bułka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA

    129 (27,98%)