Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Brańszczyk

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo Brańszczyk: ul. Bielińska, ul. Brzozowa, ul. Ciepła, ul. Dębowa, ul. Fryderyka Chopina, ul. Jana Pawła II od nr 1 do nr 59, ul. Kamieniecka, ul. Miła, ul. Na Skarpie, ul. Na Stoku, ul. Nakieł, ul. Pogodna, ul. Poprzeczna, ul. Pozioma, ul. Retmańska, ul. Słowikowa, ul. Zielone Wzgórze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cezary Tomasz Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    103 (32,09%)

    Jan Szymanik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (31,15%)

    Piotr Deptuła

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS

    118 (36,76%)

    Okręg 2

    sołectwo Brańszczyk: ul. Chabrowa, ul. Dworska, ul. Grzybowa, ul. Jana Pawła II od nr 60 do nr 103, ul. Jeziorna, ul. Makowa, ul. Nadbużna, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Przyjemna, ul. Rumiankowa, ul. Wąska, ul. Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kaflik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    126 (36,84%)

    Stanisław Bogusław Kowalski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (25,15%)

    Tomasz Sławomir Bralewski

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS

    130 (38,01%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Nowy Brańszczyk, Przyjmy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Błoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    125 (52,74%)

    Agnieszka Emilia Szczygielska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (47,26%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Niemiry

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Kulasińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    43 (27,22%)

    Ewa Beata Wielgolaska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (38,61%)

    Mateusz Rojek

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS

    54 (34,18%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Nowe Budy, Stare Budy, Tuchlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Deptuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    132 (42,17%)

    Bogdan Antoni Czarnecki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    181 (57,83%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Ojcowizna, Trzcianka od nr 1 do 114

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Marian Sępkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    53 (19,34%)

    Jadwiga Uchal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    140 (51,09%)

    Marcin Zając

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS

    81 (29,56%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Trzcianka od nr 115 do 267

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Wyszyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    95 (34,80%)

    Hanna Zagożdżon

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    99 (36,26%)

    Zofia Kądziela

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS

    79 (28,94%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Turzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Stoszewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    206 (66,24%)

    Paweł Kalisz

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS

    105 (33,76%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Białebłoto-Kobyla

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Ostrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    89 (45,88%)

    Tadeusz Kruszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    105 (54,12%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Białebłoto-Kurza, Białebłoto Stara Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Bożena Rogalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    59 (33,71%)

    Paweł Szydlik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (66,29%)

    Okręg 11

    sołectwo: Nowa Wieś, Osiedle: Dalekie-Tartak: ul. Brzozowa, ul. Czarnej Jagody, ul. Dębowa, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Puszczy Białej, ul. Sosnowa, ul. Topolowa, ul. Wrzosowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Skłucki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    184 (66,43%)

    Katarzyna Barbara Iwańska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (33,57%)

    Okręg 12

    sołectwo: Dudowizna, Poręba – Kocęby

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Sitek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    107 (36,90%)

    Jan Domalewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    183 (63,10%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Poręba Średnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Marek Kukwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    97 (52,43%)

    Danuta Deluga

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    88 (47,57%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Udrzyn , Udrzynek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Kazimierz Gałązka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    160 (62,75%)

    Janina Katarzyna Demetriou - Warburton

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (37,25%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Budykierz, Knurowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Ewa Nasiadka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”

    108 (57,75%)

    Marcin Szymanik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (42,25%)