Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jarczów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Chodywańce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Mikołaj Szeliga

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (22,86%)

    Elżbieta Anna Kubiszyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    14 (13,33%)

    Stanisław Ból

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    43 (40,95%)

    Damian Sebastian Suszyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    24 (22,86%)

    Okręg 2

    Sołectwo Gródek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Urszula Kaczkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (27,59%)

    Agnieszka Dorota Marguła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    23 (26,44%)

    Judyta Małgorzata Jasina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    40 (45,98%)

    Okręg 3

    Sołectwo Gródek-Kolonia, Sołectwo Sowiniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Wójcik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    9 (13,64%)

    Bożena Agnieszka Mazurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    13 (19,70%)

    Urszula Jacek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    32 (48,48%)

    Marian Tadeusz Kłos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    12 (18,18%)

    Okręg 4

    Sołectwo Jarczów (ul. 3 Maja, ul. Witosa, ul. Ligowskiego, ul. Tomaszowska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Robert Mękal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (29,10%)

    Barbara Krystyna Iwuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    16 (11,94%)

    Michał Zbigniew Patron

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    61 (45,52%)

    Wioletta Urszula Gozdek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    18 (13,43%)

    Okręg 5

    Sołectwo Jarczów (ul. Batalionów Chłopskich, ul. Polna, ul. Zawadzka, ul. Targowa, ul. Przemysłowa, ul. Szkolna, ul. Kopernika) oraz Sołectwo Zawady

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Pasek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    26 (19,12%)

    Daniel Dolanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    24 (17,65%)

    Bożena Mączka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    54 (39,71%)

    Roman Posikata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    32 (23,53%)

    Okręg 6

    Sołectwo Jarczów-Kolonia Druga, Sołectwo Korhynie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Patron

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (29,30%)

    Bożena Nadorożna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    38 (24,20%)

    Mateusz Biszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    25 (15,92%)

    Jolanta Joanna Mroczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    48 (30,57%)

    Okręg 7

    Sołectwo Jarczów-Kolonia Pierwsza, Sołectwo Nowy Przeorsk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Bronisław Dziura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (33,56%)

    Ryszard Kielar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    8 (5,48%)

    Adam Szponar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    68 (46,58%)

    Kazimierz Kmiecik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    21 (14,38%)

    Okręg 8

    Sołectwo Jurów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (33,33%)

    Krzysztof Andrzej Czop

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    33 (36,67%)

    Maryla Kuśmierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    27 (30,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Łubcze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Ewa Zubiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (46,32%)

    Lesław Antoni Rachański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    73 (53,68%)

    Okręg 10

    Sołectwo Nedeżów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Gozdek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (31,87%)

    Marian Sławomir Paździurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    62 (68,13%)

    Okręg 11

    Sołectwo Przewłoka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alina Anna Twardecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (38,67%)

    Kazimierz Stanisław Pisarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    18 (24,00%)

    Stanisław Bogdan Pilipczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    15 (20,00%)

    Ryszard Marian Kamiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    13 (17,33%)

    Okręg 12

    Sołectwo Szlatyn, Sołectwo Plebanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Waldemar Czok

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (25,00%)

    Małgorzata Ewa Drążek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    9 (6,82%)

    Beata Pękala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    34 (25,76%)

    Mariusz Ludwik Szopa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    56 (42,42%)

    Okręg 13

    Sołectwo Wierszczyca od nr domu 1 do nr domu 73

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Angelika Bogusława Lachowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (24,39%)

    Eryk Mańczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    47 (57,32%)

    Jerzy Bednarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    15 (18,29%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wierszczyca od nr domu 74 do nr domu 135

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Marta Samek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (72,92%)

    Damian Ignacy Maryńczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    21 (21,88%)

    Marian Ujma

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    5 (5,21%)

    Okręg 15

    Sołectwo Wola Gródecka (miejscowości: Wola Gródecka i Wola Gródecka-Kolonia)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Łysiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (27,84%)

    Wacława Stefania Wąsacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI. NIEZALEŻNI. BEZPARTYJNI.

    20 (20,62%)

    Ryszard Józef Oleszczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA TYRKI

    9 (9,28%)

    Józef Andrzej Frykowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO ZAWIŚLAKA

    41 (42,27%)