Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Będzino

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    m. Barninek, m. Dobiesławiec, Mścice-ulice: Akacjowa, Bałtycka, Brzozowa, Jabłoniowa, Jarzębinowa, Klonowa, Świerkowa, m. Podamirowo, m. Radomno, m. Strzeżenice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Łukasz Poręba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (5,88%)

    Krystyna Żakowska-Węgielnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    75 (24,51%)

    Andrzej Robert Chomątek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    66 (21,57%)

    Andrzej Marek Krawiec

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    147 (48,04%)

    Okręg 2

    m. Mścice – ulice: Chabrowa, Dworcowa, Gerberowa, Koszalińska od nr 84 do nr 128 /parzyste/, Północna, Różana, Tulipanowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Majchrzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (9,47%)

    Jan Henryk Wydra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    20 (10,53%)

    Agnieszka Gębura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    64 (33,68%)

    Irena Wodecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA

    39 (20,53%)

    Marek Dariusz Pacek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (25,79%)

    Okręg 3

    m. Mścice-ulice: Koszalińska od nr 67 do nr 91 /nieparzyste/, Malinowa, Południowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Teska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    43 (23,12%)

    Mariusz Jan Gosławski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    77 (41,40%)

    Andrzej Jan Nożykowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (35,48%)

    Okręg 4

    m. Łubniki, m. Mścice – ulice: Koszalińska od nr 1 do nr 65 /nieparzyste/, Koszalińska od nr 2 do nr 82 /parzyste/, Kościelna, Ogrodowa, Parkowa, Rzemieślnicza, Spokojna, Szkolna, Zalesie, Zielona; m. Przybyradz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Mariusz Drętkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    85 (33,86%)

    Lucyna Parol

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    166 (66,14%)

    Okręg 5

    m. Dobre, m. Dobre Małe, m. Pakosław, m. Popowo, m. Świercz, m. Ziębrze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Magda Krystyna Jasińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (22,96%)

    Marcin Maciej Seweryn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    50 (19,46%)

    Mariusz Piotr Zalewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    48 (18,68%)

    Joanna Monika Banaszczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    100 (38,91%)

    Okręg 6

    m. Stoisław

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Adam Korona

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    23 (11,39%)

    Radosław Todorowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    63 (31,19%)

    Eugenia Imbiorowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    116 (57,43%)

    Okręg 7

    m. Będzino, m. Komory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (10,10%)

    Małgorzata Róża Waszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    39 (13,59%)

    Tomasz Marcin Baczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    124 (43,21%)

    Aleksander Ambroży Woźnicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    95 (33,10%)

    Okręg 8

    m. Barnin, m. Będzinko, m. Kazimierz Pomorski, m. Łekno, m. Mączno, m. Zagaje

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Władysław Machaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    46 (18,04%)

    Andrzej Matuszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    50 (19,61%)

    Andrzej Mirosław Jóźwiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    159 (62,35%)

    Okręg 9

    m. Borkowice, m. Kładno, m . Miłogoszcz, m. Pleśna, m. Śmiechów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Ewelina Andrzejewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (17,37%)

    Teresa Załóg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    50 (21,19%)

    Inocenta Małgorzata Wrońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    40 (16,95%)

    Adam Gołębiewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    105 (44,49%)

    Okręg 10

    m. Dworek, m. Kiszkowo, m. Skrzeszewo, m. Słowienkowo, m. Uliszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Kinga Pszonka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (9,55%)

    Iwona Anna Kwiecień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    33 (16,58%)

    Piotr Waldemar Kołpacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    68 (34,17%)

    Paweł Michał Hrymnak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA HRYMNAKA

    40 (20,10%)

    Katarzyna Elżbieta Andrzejewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (19,60%)

    Okręg 11

    m. Dobrzyca od nr 1 do nr 58 i nr 60 oraz od nr 97 do nr 110, m. Podbórz, m. Smolne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Mariusz Tomczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    31 (11,88%)

    Sylwester Roman Specyał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    100 (38,31%)

    Sławomir Tadeusz Bryliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘKNA AKTYWNA WIEŚ

    130 (49,81%)

    Okręg 12

    m. Dobrzyca nr 59 i od nr 61 do nr 96 oraz od nr 111 do nr 117, m. Wierzchomino m. Wierzchominko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Januszek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (13,39%)

    Grzegorz Robert Sztulc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    80 (33,47%)

    Marzena Beata Jaśkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    52 (21,76%)

    Karolina Wasiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    75 (31,38%)

    Okręg 13

    m. Strachomino, m. Strzepowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Ewa Hałuszka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (17,95%)

    Agnieszka Anna Nowaczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    43 (27,56%)

    Krystyna Wiktoria Najdzion

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    85 (54,49%)

    Okręg 14

    m. Tymień od nr 18 do nr 26 i od nr 43 do nr 48 oraz nr 50 do nr 66

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Bęben

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (16,16%)

    Krystyna Rozalia Bojanowska-Kieloch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    54 (23,58%)

    Diana Monika Kret

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA NASZA GMINA

    77 (33,62%)

    Franciszek Adamiuk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (26,64%)

    Okręg 15

    m. Łasin Koszaliński, m. Łopienica, m. Tymień od nr 1 do nr 17 i od nr 27 do nr 38 oraz nr 40 i nr 49, m. Wiciąże Pierwsze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Osman

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    47 (31,76%)

    Katarzyna Zofia Gawęcka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA JARONIEWSKIEGO

    41 (27,70%)

    Barbara Grudzień

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (40,54%)