Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Akacjowa, gen. Franciszka Barstcha, Dąbrowskiego, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, mjr. Henryka Sucharskiego, Parkowa, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Zarzeczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Jan Nieścierenko
33
(14,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Markowski
50
(21,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Krzysztof Pasławski
75
(32,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Stanisław Taraszkiewicz
74
(31,90%)
Okręg 2
Ulice: Mickiewicza, Kopernika, Wodna, 1 Maja od Nr 1 do Nr 29
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Krystyna Kozioł
23
(8,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Mieczysław Steć
50
(19,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Waldemar Olesiński
25
(9,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Daniel Kogut
161
(62,16%)
Okręg 3
Ulice: Krośnieńska, Towarowa, 1 Maja od Nr 30 do Nr 102
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Aleksandra Tubis-Wasyńczuk
44
(8,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogusław Artur Pietkiewicz
134
(25,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Anna Joanna Mackiewicz
150
(28,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Adam Paweł Kaczmarek
195
(37,28%)
Okręg 4
Ulice: Podleśna, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Teresa Ewa Toporzyszek
38
(9,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Henryk Roman Szybko
122
(30,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Marzena Maria Ołtuszewska
124
(31,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Karol Stefan Ejkszto
110
(27,92%)
Okręg 5
Ulice: Przemysłowa (Nr nieparzyste) od Nr 3 do Nr 51
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Karpicz
97
(28,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Junko
142
(41,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Paweł Bobrowski
100
(29,50%)
Okręg 6
Ulice: Jana Bażyńskiego, Dworcowa, Sportowa, Przedsiębiorcza, Przemysłowa (Nr parzyste) od Nr 6 do Nr 26
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Karolina Ewa Jaczewska
42
(15,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Renata Zamejć
87
(32,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Józef Uzar
137
(51,50%)
Okręg 7
Ulice: Browarna, Fryzjerska, Kościelna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Litewska, Rybna, Sienkiewicza, Zamkowa, Zaułek Klasztorny, św. Andrzeja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marta Bereda
39
(21,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tadeusz Błaszkiewicz
22
(12,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Bogdan Kowieszko
76
(42,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Leszek Józef Kondratowicz
43
(23,89%)
Okręg 8
Ulice: Kościuszki, Mostowa, Pionierów, Plac Wolności, Rycerska, św. Jana, Zaułek Ciasny, Żelazna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Anna Ziemianowicz
23
(7,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucyna Janina Makowska
30
(10,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Maria Rusiecka
39
(13,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Andrzej Mieczysław Salamonik
181
(61,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ ORNECKIEJ STARÓWKI"
-
16
Grzegorz Andrzej Radzicki
21
(7,14%)
Okręg 9
Ulice: Aleja Wojska Polskiego, Elbląska, Osiedle Dąbrowskiego, Podgórna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Lachowicz
70
(23,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Junko
63
(21,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Jan Stanisław Mikłusz
48
(16,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Krzysztof Jan Banucha
118
(39,46%)
Okręg 10
Ulice: Braniewska, Gdańska, Kwiatowa, Ogrodowa, Owocowa, Piaskowa, Pieniężnego, Sadowa, Warmińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Olchowik
31
(7,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Danuta Elżbieta Walerowska
44
(11,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Julian Lisowski
88
(22,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Danuta Kamińska
139
(34,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Artur Szczepan
98
(24,50%)
Okręg 11
Ulice: Cicha, Dolna, Drzymały, Jana Pawła II, Krzywa, Miodowa, Młynarska, Morąska, Olsztyńska, Pogodna, Rozjazdowa, Spokojna, Wspólna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maciej Wąsowicz
136
(34,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beniamin Zajączkowski
85
(21,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Barbara Karwecka
28
(7,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Marcin Krzysztof Jotko
149
(37,44%)
Okręg 12
Miejscowości: Biały Dwór, Bogatyńskie, Karbowo, Karkajmy, Opin, Wojciechowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Gabriel Mirosław Zamyślewski
145
(43,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Henryk Szcząchor
41
(12,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Paweł Skowyrski
150
(44,64%)
Okręg 13
Miejscowości: Augustyny, Bażyny, Chwalęcin, Dąbrówka, Drwęczno, Klusajny, Osetnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Franciszek Ferenc
144
(38,81%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Stanisław Jaroń
93
(25,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
15
Jolanta Krawczyk
92
(24,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Katarzyna Górska
42
(11,32%)
Okręg 14
Miejscowości: Gieduty, Henrykowo, Kumajny, Krzykały, Lejławki Małe, Lejławki Wielkie, Nowy Dwór, Ostry Kamień
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Chmiel
44
(15,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Julia Zajączkowska-Maziuk
94
(34,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Emil Mateusz Rońda
138
(50,00%)
Okręg 15
Miejscowości: Krosno, Miłkowo, Mingajny, Wola Lipecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Damian Marcin Szostakowski
60
(23,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
14
Krzysztof Marcin Widerski
192
(76,19%)