Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Miłoradz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bystrze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Bogdan Żuchowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    59 (64,84%)

    Dawid Tomasz Szyczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    32 (35,16%)

    Okręg 2

    Gnojewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Kasperkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Kończewice: od nr 1a do nr 3, nr 6 i od nr 7 do nr 34a

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Słotwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    75 (68,18%)

    Mariola Janina Gęsiarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    35 (31,82%)

    Okręg 4

    Kończewice: nr 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g, 4h, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, 6g, 6h

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariola Lucyna Wiącek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    60 (65,22%)

    Krzysztof Milewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    32 (34,78%)

    Okręg 5

    Kończewice: od nr 35 do nr 88

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Mucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    78 (82,11%)

    Przemysław Wiesław Mulawa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    17 (17,89%)

    Okręg 6

    Mątowy Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wioleta Maria Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    34 (36,17%)

    Grażyna Janina Sadowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    60 (63,83%)

    Okręg 7

    Mątowy Wielkie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Franciszek Strąk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    61 (56,48%)

    Wojciech Polak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    47 (43,52%)

    Okręg 8

    Miłoradz: ul. Osiedlowa od nr 1 do nr 9

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Karaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    26 (24,07%)

    Agata Irena Gucwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    82 (75,93%)

    Okręg 9

    Miłoradz: ul. Osiedlowa od nr 11 do nr 23

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Alojzy Majewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    19 (17,59%)

    Wojciech Langowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    89 (82,41%)

    Okręg 10

    Miłoradz: ul. Cicha, ul. Żuławska, ul. Krótka, ul. Główna od nr 1 do nr 20 i nr 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Magdalena Dawidowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    61 (51,69%)

    Dominika Małgorzata Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    57 (48,31%)

    Okręg 11

    Miłoradz: ul. Leśna, ul. Polna, ul. Główna nr 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 40, 42 i od nr 46 do nr 70

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Franciszka Pawlak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    53 (55,21%)

    Anna Maria Celiowska-Nietrzebka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    43 (44,79%)

    Okręg 12

    Pogorzała Wieś: od nr 1 do nr 22

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    29 (46,03%)

    Piotr Stanisław Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    34 (53,97%)

    Okręg 13

    Pogorzała Wieś: od nr 23 do nr 72

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Magdalena Witek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Stara Kościelnica

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Stefan Kurpias

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    91 (74,59%)

    Marek Panter

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    31 (25,41%)

    Okręg 15

    Stara Wisła

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Magdalena Wiącek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH

    38 (44,19%)

    Stanisław Zdzisław Niżnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SKORKA

    48 (55,81%)