Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sobienie-Jeziory ul. Akacjowa, Brzozowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lipowa, Słoneczna, Sosnowa, Szmaragdowa
Pokaż więcej
Piotr Wyszomirski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
174
(68,24%)
Katarzyna Wagner-Frindt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
81
(31,76%)
Okręg 2
Sobienie-Jeziory ul. 1 Maja, Długa, Duży Rynek, Garwolińska, Partyzantów, Parysowska, Piaskowa, Polna, Tysiąclecia, Warszawska do nr 15A po stronie nieparzystej i do nr 22 po stronie parzystej, Wiślana
Pokaż więcej
Jerzy Marian Janasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
128
(54,94%)
Magdalena Malarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
105
(45,06%)
Okręg 3
Sobienie-Jeziory ul. Cmentarna, Górna, Jaworowa, Krótka, Mały Rynek, Piwonińska, Piwonin
Pokaż więcej
Adam Marcin Powązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
116
(58,88%)
Wojciech Niedziółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
81
(41,12%)
Okręg 4
Sobienie Szlacheckie , Sobienie-Jeziory ul. Warszawska od nr 17 po stronie nieparzystej i od nr 22 A po stronie parzystej, Radwanków Królewski
Pokaż więcej
Jan Sosnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
0
(0,00%)
Okręg 5
Jakub Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
151
(72,25%)
Robert Pańko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
58
(27,75%)
Okręg 6
Śniadków Dolny, Śniadków Górny, Śniadków Górny A
Pokaż więcej
Dariusz Mętrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
117
(67,63%)
Błażej Gajownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
56
(32,37%)
Okręg 7
Siedzów, Gusin
Pokaż więcej
Irena Wanda Grylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
0
(0,00%)
Okręg 8
Szymanowice Duże, Szymanowice Małe
Pokaż więcej
Roman Kochanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
0
(0,00%)
Okręg 9
Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, Sobienie Kiełczewskie Drugie, Sewerynów, Zuzanów
Pokaż więcej
Katarzyna Joanna Rozum
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
0
(0,00%)
Okręg 10
Nowy Zambrzyków, Stary Zambrzyków, Przydawki , Karczunek
Pokaż więcej
Wanda Kazimiera Sabała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
118
(77,63%)
Mateusz Lenarcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
34
(22,37%)
Okręg 11
Dziecinów od nr 1 do nr 122 i nr 175, 175A , 176, 178A z wyłączeniem nr 87, 88, 112, 116, 120, 121
Pokaż więcej
Renata Burkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
79
(46,75%)
Mariusz Przemysław Domański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(53,25%)
Okręg 12
Dziecinów od nr 123 do końca i nr 87, 88, 112, 116, 120, 121, z wyłączeniem nr 175, 175A, 176 i 178A, Radwanków Szlachecki
Pokaż więcej
Marcin Lasocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
92
(46,23%)
Mirosław Zdzisław Kabala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(53,77%)
Okręg 13
Sobienie Biskupie
Pokaż więcej
Teresa Barbara Tywonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
46
(27,06%)
Kamil Choim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
124
(72,94%)
Okręg 14
Andrzej Dariusz Walicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
82
(46,59%)
Joanna Katarzyna Dębowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
94
(53,41%)
Okręg 15
Sławomir Stanisław Herubin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SOBIENIE-JEZIORY
88
(78,57%)
Izabela Cherubin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT SOBIENIE
24
(21,43%)