Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gurcz Janowo Szałwinek
Pokaż więcej
Robert Andrzej Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
93
(34,19%)
Ryszard Zbigniew Świerczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
179
(65,81%)
Okręg 2
Gniewskie Pole Lipianki Pastwa
Pokaż więcej
Małgorzata Stanisława Jasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
64
(24,15%)
Stanisław Józef Wudarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
110
(41,51%)
Wojciech Stasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
91
(34,34%)
Okręg 3
Grzegorz Witold Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
76
(24,36%)
Henryk Jan Ordon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
85
(27,24%)
Renata Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
151
(48,40%)
Okręg 4
Grabówko Nowy Dwór
Pokaż więcej
Andrzej Józef Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
69
(33,82%)
Katarzyna Rublewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
135
(66,18%)
Okręg 5
Obory Rozpędziny
Pokaż więcej
Franciszek Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
78
(41,27%)
Joanna Aleksandra Rudnik
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
23
(12,17%)
Rafał Antoni Tul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
88
(46,56%)
Okręg 6
część wsi Mareza: ul. Długa od nr 1 do nr 9 oraz numery nieparzyste od nr 11 do 17, ul. Grabowska, ul. Jesionowa, ul. Korzeniewska bez nr 21, 23 i 28, ul. Krótka, ul. Kwiatowa, ul. Rajska, ul. Sielska, część wsi Mareza: ul. Korzeniewska nr 21, 23 i 28, ul. Malownicza, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa
Pokaż więcej
Adam Gubiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
126
(42,14%)
Roman Andrzej Górniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
173
(57,86%)
Okręg 7
część wsi Mareza: ul. Długa numery parzyste od nr 10 do końca tej ulicy, i numery nieparzyste od nr 19 do końca tej ulicy, ul. Nadrzeczna i ul. Polna, Podzamcze
Pokaż więcej
Kazimierz Struzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
90
(34,75%)
Dawid Szymon Cielątkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(15,83%)
Wojciech Jerzy Wojtaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
69
(26,64%)
Jakub Pokorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GMINY PLUS
59
(22,78%)
Okręg 8
Dankowo Górki
Pokaż więcej
Krzysztof Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
82
(29,18%)
Bogdan Muchowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
84
(29,89%)
Patryk Madej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
29
(10,32%)
Mateusz Jan Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
86
(30,60%)
Okręg 9
część wsi Rakowiec: nr 56, 57 oraz ulice: Cicha, Gajowa, Kwidzyńska (lewa strona w kierunku Prabut), Leśna, Łowiecka, Miła, Myśliwska, Parkowa, Piękna, Polna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Strzelecka, Willowa, Wspólna i Rakowieckie Pole
Pokaż więcej
Karol Mieczysław Rupar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
109
(33,85%)
Janusz Edward Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
95
(29,50%)
Adam Hatalewicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
92
(28,57%)
Edward Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
26
(8,07%)
Okręg 10
część wsi Rakowiec: nr 85, 85a, 102, 102a, 102b, 102d, 102e, 104, 106, 111, 111a oraz ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dolna, Dworska, Górna, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Jeziorna, Kasztanowa, Klonowa, ul. Kwidzyńska (prawa strona w kierunku Prabut), Lipowa, Ogrodowa, Orzechowa, Otoczyńska, Pawlicka, Południowa, Robotnicza, Szkolna, Widokowa, Wschodnia.
Pokaż więcej
Artur Adrian Wilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
88
(25,51%)
Stanisław Olszewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
169
(48,99%)
Józef Mariusz Skibicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
88
(25,51%)
Okręg 11
Pawlice Rakowice
Pokaż więcej
Witold Stanisław Liziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
92
(57,86%)
Józef Wdowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
67
(42,14%)
Okręg 12
Bronno, Paczkowo Gilwa Mała, Licze, Solajny
Pokaż więcej
Artur Rusznica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
79
(24,61%)
Jerzy Tumiłowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
94
(29,28%)
Katarzyna Justyna Mikulska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
52
(16,20%)
Zbigniew Ławicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
96
(29,91%)
Okręg 13
Brachlewo, Biały Dwór, Dubiel, Ośno, Szadowo, Szadowski Młyn, Wola-Sosenka
Pokaż więcej
Marek Janusz Ungrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
134
(44,22%)
Beata Anita Suszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
56
(18,48%)
Wiesław Piotr Zittermann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
113
(37,29%)
Okręg 14
Baldram, Brokowo, Kamionka, Mały Baldram, Piekarski Młyn
Pokaż więcej
Henryk Litwicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
76
(24,52%)
Justyna Daria Wójtowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
80
(25,81%)
Piotr Janusz Spaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
154
(49,68%)
Okręg 15
Tychnowy, Nowa Wieś Kwidzyńska
Pokaż więcej
Magdalena Teresa Radzikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MAŁA OJCZYZNA”
68
(21,59%)
Wiesław Namiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY
152
(48,25%)
Grzegorz Piotr Chyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY KWIDZYN
32
(10,16%)
Marcin Wojtaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNE GMINY PLUS
63
(20,00%)