Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pawłosiów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Pawłosiów (od nr 1 do nr 139)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Mateusz Prokop

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (34,80%)

    Łukasz Maciej Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    83 (30,40%)

    Tadeusz Trubas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    95 (34,80%)

    Okręg 2

    Sołectwo Pawłosiów (od nr 140 do nr 283)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Władysław Maciałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Pawłosiów (od nr 284 do końca)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Daniel Goń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    129 (49,62%)

    Piotr Grzegorz Paterek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    36 (13,85%)

    Stanisław Wojciech Kałamarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    95 (36,54%)

    Okręg 4

    Sołectwo Widna Góra ulice: Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cisowa, Cyprysowa, Daglezjowa, Dębowa, Grabowa, Jarosławska (od nr 1 do nr 66), Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Magnoliowa, Migdałowa, Modrzewiowa, Oliwkowa, Pańska, Sosnowa, Strzelecka, Świerkowa, Wiązowa, Widokowa, Wierzbowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Mieczysław Suchy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    156 (43,70%)

    Katarzyna Magdalena Kucab-Bąk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    87 (24,37%)

    Jacek Witold Kociuba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    114 (31,93%)

    Okręg 5

    Sołectwo Widna Góra ulice: Agrestowa, Chłopicka, Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarosławska (od nr 67 do końca), Jarzębinowa, Konwaliowa, Lawendowa, Leśna, Lipki, Makowa, Malinowa, Miętowa, Orzechowa, Osiedlowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Roźwienicka, Sadowa, Stokrotkowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Zaułek, Ziołowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Robert Tomaszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    141 (58,26%)

    Grzegorz Robert Drąg

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

    101 (41,74%)

    Okręg 6

    Sołectwo Kidałowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Karolina Szumińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    183 (82,81%)

    Danuta Krystyna Krasicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    38 (17,19%)

    Okręg 7

    Sołectwo Maleniska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Grzegorz Jędruchów

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    151 (55,11%)

    Kazimierz Mirek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    123 (44,89%)

    Okręg 8

    Sołectwo Szczytna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Józef Nowosiad

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Tywonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jarosław Sieczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (33,69%)

    Artur Stanisław Świątek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    34 (12,06%)

    Marian Tadeusz Czereba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    38 (13,48%)

    Grzegorz Maciej Misiąg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ MISIĄG

    115 (40,78%)

    Okręg 10

    Sołectwo Cieszacin Wielki (od nr 1 do nr 100)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łucja Stanisława Kasperska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Cieszacin Wielki (od nr 101 do końca)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Marcin Przewrocki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Cieszacin Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Górski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    56 (39,16%)

    Lesław Nowosiad

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA

    87 (60,84%)

    Okręg 13

    Sołectwo Wierzbna (od nr 1 do nr 132)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Drapała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    119 (53,36%)

    Sławomir Janusz Kuryło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    104 (46,64%)

    Okręg 14

    Sołectwo Wierzbna (od nr 133 do końca)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisława Józefa Jucha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    116 (36,71%)

    Ireneusz Stanisław Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONADPARTYJNA KOALICJA DLA POWIATU

    200 (63,29%)

    Okręg 15

    Sołectwo Ożańsk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Józef Słoma

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)