Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sędziszów Małopolski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miejscowości: Sędziszów Małopolski, Wolica Ługowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Marcin Kielar
      123 (3,46%)
    2. 6 Aneta Joanna Przydział
      63 (1,77%)
    3. 8 Marcin Jan Chełpa
      102 (2,87%)
    4. 5 Renata Barbara Kopeć
      131 (3,68%)
    5. 3 Paweł Mateusz Trojan
      149 (4,19%)
    6. 2 Grzegorz Antoni Darłak
      376 (10,56%)
    7. 1 Jerzy Łyszczak
      377 (10,59%)
    8. 4 Teresa Pawłowska
      110 (3,09%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Teresa Kochmańska
      123 (3,46%)
    2. 1 Marek Pająk
      473 (13,29%)
    3. 2 Wojciech Łukasz Bieszczad
      281 (7,89%)
    4. 4 Andrzej Bogdan Siwiec
      232 (6,52%)
    5. 5 Marcin Lach
      419 (11,77%)
    6. 8 Sabina Kolbusz
      136 (3,82%)
    7. 3 Eleonora Żurad
      176 (4,94%)
    8. 7 Aneta Małgorzata Bieniek
      93 (2,61%)
    9. 9 Wiesław Wojciech Oleś
      196 (5,51%)

    Okręg 2

    miejscowości: Będziemyśl, Góra Ropczycka, Szkodna, Zagorzyce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Wiesław Baran
      322 (12,27%)
    2. 2 Bernard Michał Drozd
      97 (3,70%)
    3. 3 Sylwia Katarzyna Czarnik
      59 (2,25%)
    4. 4 Marianna Barbara Wołek
      31 (1,18%)
    5. 5 Adam Madeja
      67 (2,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Franciszek Leopold Bochnak
      194 (7,39%)
    2. 3 Jan Krzysztof Ziajor
      244 (9,30%)
    3. 1 Stanisław Józef Bochenek
      413 (15,73%)
    4. 6 Jan Wojciech Pazdan
      75 (2,86%)
    5. 5 Katarzyna Maria Róg
      301 (11,47%)
    6. 7 Agata Hostyńska
      78 (2,97%)
    7. 2 Józef Kujda
      704 (26,82%)
    8. 8 Paulina Szczepanek
      40 (1,52%)

    Okręg 3

    miejscowości: Boreczek, Borek Wielki, Cierpisz, Czarna Sędziszowska, Kawęczyn Sędziszowski, Klęczany, Krzywa, Ruda, Wolica Piaskowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Barbara Solarek-Drwal
      85 (2,48%)
    2. 6 Szymon Piotr Patro
      87 (2,54%)
    3. 10 Joanna Magdalena Depa
      73 (2,13%)
    4. 5 Marek Józef Fularz
      178 (5,20%)
    5. 7 Anna Maria Świder
      31 (0,90%)
    6. 3 Krzysztof Adam Klyś
      118 (3,44%)
    7. 8 Anna Katarzyna Skiba
      24 (0,70%)
    8. 9 Marcin Józef Drozd
      48 (1,40%)
    9. 1 Piotr Stanisław Solarek
      279 (8,14%)
    10. 2 Dariusz Bednarz
      234 (6,83%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Lucyna Pszeniczna
      77 (2,25%)
    2. 9 Zofia Maria Jasińska
      80 (2,34%)
    3. 2 Mieczysław Świder
      206 (6,01%)
    4. 8 Renata Maria Niewiadomska
      165 (4,82%)
    5. 1 Teresa Waleń
      493 (14,39%)
    6. 5 Leszek Świder
      211 (6,16%)
    7. 7 Edward Kuc
      223 (6,51%)
    8. 3 Tomasz Niewiadomski
      244 (7,12%)
    9. 6 Mariusz Toton
      368 (10,74%)
    10. 4 Anna Jadwiga Wójcik
      202 (5,90%)