Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szreńsk

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Szreńsk, ulice: Bieżuńska, Budzyn, Wikariacka, Żuromińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Olewnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    60 (35,71%)

    Bartosz Kamil Stasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    24 (14,29%)

    Ryszard Ciesielski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (25,60%)

    Ireneusz Przybysz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    11 (6,55%)

    Paweł Erymus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    30 (17,86%)

    Okręg 2

    Sołectwo Szreńsk, ulice: 600 - lecia Szreńska, Kwiatowa, Łąkowa, Wiatraczna, Żytnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Julita Markowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    22 (18,49%)

    Damian Prątnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    22 (18,49%)

    Robert Józef Szczepański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (25,21%)

    Agnieszka Bilicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    18 (15,13%)

    Anna Krusińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    27 (22,69%)

    Okręg 3

    Sołectwo Szreńsk, ulice: Batalionów Chłopskich, Dolna, Młyńska, Mostowska, Parkowa, Plac Kanoniczny, Podzamcze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Ogrodowczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    16 (10,46%)

    Mariusz Kucman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    85 (55,56%)

    Anna Maria Szałkowska-Chilińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (33,99%)

    Okręg 4

    Sołectwo Szreńsk, ulice: Feliksa Szreńskiego, Mławska, Rynek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Menc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    49 (29,52%)

    Michał Tuchciński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    45 (27,11%)

    Grzegorz Cieślak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (30,72%)

    Renata Maria Chojnacka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    21 (12,65%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Krzywki-Bośki, Krzywki-Piaski, Mostowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Kinga Bogucka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    15 (9,87%)

    Piotr Sych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    24 (15,79%)

    Danuta Berent

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (26,97%)

    Ewelina Wiloch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    46 (30,26%)

    Kamil Budzichowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    26 (17,11%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Miłotki, Nowe Garkowo, Stare Garkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Kalman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    21 (17,36%)

    Tomasz Rosiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    39 (32,23%)

    Jan Krupiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (35,54%)

    Wiesław Tadeusz Paszta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    8 (6,61%)

    Ewa Tuszyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    10 (8,26%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Kobuszyn, Ługi, Sławkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Szumańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    78 (74,29%)

    Agnieszka Olczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    27 (25,71%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Bielawy, Pączkowo, Złotowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Nina Urszula Kowalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    16 (9,58%)

    Anna Kurlęda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    45 (26,95%)

    Waldemar Olszewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    68 (40,72%)

    Grzegorz Zbigniew Kieczmer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    38 (22,75%)

    Okręg 9

    Sołectwo: Przychód

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Wojtczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    23 (19,17%)

    Sławomir Mówiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (42,50%)

    Hanna Gutowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    46 (38,33%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Miączyn Duży-bloki od nr: 1 - 10 i 13 - 14

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Ludwiczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    42 (55,26%)

    Marzena Anna Orłowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (34,21%)

    Artur Wtulich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    8 (10,53%)

    Okręg 11

    Sołectwo Miączyn Duży-bloki od nr 15 do nr 18 oraz posesje od nr 1 do nr 26

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystian Adam Jurkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    26 (22,03%)

    Monika Małgorzata Kuligowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    30 (25,42%)

    Anna Paulina Jarzynka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    62 (52,54%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Doziny, Miączyn Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Jaroszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    20 (12,50%)

    Agnieszka Józefa Jankowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (15,63%)

    Monika Mówińska-Rychcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    33 (20,63%)

    Ilona Gąsiorowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    82 (51,25%)

    Okręg 13

    Sołectwo Proszkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Anna Maliszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZREŃSK

    37 (26,81%)

    Ryszard Radka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (43,48%)

    Julita Borowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    28 (20,29%)

    Lech Janusz Maciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    13 (9,42%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Grądek, Rochnia, Wola Proszkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Janina Kępa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ

    37 (21,26%)

    Krzysztof Brzozowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (23,56%)

    Marzena Przybysz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    59 (33,91%)

    Rafał Rokicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY SZREŃSK

    37 (21,26%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kunki, Liberadz, Ostrów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Urszula Fabiszewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (51,24%)

    Piotr Czarnecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ŁATWIEJ

    59 (48,76%)