Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Andrzejewo

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Andrzejewo-Zarzecze, Jabłonowo-Klacze, Andrzejewo (ul. Wysocka, ul. Wodna, ul. Brodna, ul. Kościelna, ul. Rynek, ul. Kozia, ul. Miła)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    88 (49,72%)

    Dariusz Pękała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    89 (50,28%)

    Okręg 2

    Andrzejewo (ul. Warszawska od nr domu 1 do nr domu 50, ul. Srebińska, ul. Świerkowa, ul. Pułtuska, ul. Winna, ul. Sportowa, ul. Andrzeja Krzyckiego, ul. Łąkowa, ul. Cmentarna)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Cymbalak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    64 (35,96%)

    Paweł Załuska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    60 (33,71%)

    Jarosław Sołowiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    54 (30,34%)

    Okręg 3

    Andrzejewo-Kolonie, Andrzejewo (ul. Warszawska od nr domu 51)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Brzózka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    26 (14,53%)

    Elżbieta Stanisława Kałuska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    54 (30,17%)

    Grzegorz Jacek Świderski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    37 (20,67%)

    Marek Cimoch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    14 (7,82%)

    Henryk Staniaszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA ANDRZEJEWO”

    48 (26,82%)

    Okręg 4

    Króle Duże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Litwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    50 (28,74%)

    Wojciech Litwa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    104 (59,77%)

    Andrzej Wardaszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    20 (11,49%)

    Okręg 5

    Ruskołęka-Parcele, Pęchratka Mała

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Edyta Andrzejczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    15 (9,43%)

    Andrzej Gralik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    68 (42,77%)

    Jarosław Wardaszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    59 (37,11%)

    Sławomir Knajp

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    17 (10,69%)

    Okręg 6

    Króle Małe, Jasienica-Parcele, Kowalówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Szwarc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    21 (12,57%)

    Barbara Symon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    44 (26,35%)

    Dariusz Chiliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    91 (54,49%)

    Mateusz Żebrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    11 (6,59%)

    Okręg 7

    Stara Ruskołęka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwiusz Han

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    151 (89,35%)

    Barbara Ugniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    18 (10,65%)

    Okręg 8

    Ołdaki-Polonia, Grodzick-Ołdaki, Przeździecko-Lenarty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Perkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    47 (38,21%)

    Andrzej Zaręba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    41 (33,33%)

    Grzegorz Zaremba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    35 (28,46%)

    Okręg 9

    Zaręby-Warchoły, Zaręby-Bolędy, Zaręby-Choromany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Godlewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    75 (39,89%)

    Krzysztof Jasko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    100 (53,19%)

    Henryk Zaręba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    13 (6,91%)

    Okręg 10

    Dąbrowa, Nowa Ruskołęka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Cymerman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    13 (7,98%)

    Józef Deniszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    78 (47,85%)

    Kamilla Ewa Krakówka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    50 (30,67%)

    Andrzej Biszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA

    8 (4,91%)

    Przemysław Gromek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ DLA WSZYSTKICH

    14 (8,59%)

    Okręg 11

    Łętownica-Parcele, Przeździecko-Jachy, Przeździecko-Grzymki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Pryczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    16 (11,43%)

    Teresa Dąbkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    81 (57,86%)

    Artur Wilk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    43 (30,71%)

    Okręg 12

    Pieńki-Żaki, Załuski-Lipniewo, Żelazy-Brokowo, Przeździecko-Dworaki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Leszczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    32 (24,81%)

    Agata Przezdziecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    40 (31,01%)

    Ryszard Skłodowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    57 (44,19%)

    Okręg 13

    Pieńki Wielkie, Pieńki-Sobótki, Olszewo-Cechny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Jabłonowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    5 (3,73%)

    Justyna Kazimierczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    93 (69,40%)

    Marek Krajewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    36 (26,87%)

    Okręg 14

    Mianowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Żach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    4 (4,30%)

    Agnieszka Jadczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    27 (29,03%)

    Roman Siejk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    62 (66,67%)

    Okręg 15

    Gołębie-Leśniewo, Godlewo-Gorzejewo, Janowo, Kuleszki-Nienałty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwester Zawistowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA

    13 (12,87%)

    Jan Nienałtowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA

    54 (53,47%)

    Zbigniew Dąbkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO

    34 (33,66%)