Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowy Dwór Gdański

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Nowy Dwór Gdański ulice: Mikołaja Kopernika, Obrońców Westerplatte, Plac Wolności, gen. Władysława Sikorskiego, Wąska, Ernesta Wejhera, Czesława Miłosza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Tomasz Grzegorz Sieklucki
      0 (0,00%)

    Okręg 2

    Nowy Dwór Gdański ulice: Bursztynowa, Długa, Jantarowa, Jasna, Jaśminowa, Kanałowa, Kwiatowa, Łąkowa, Morska (21 - do końca), Nowa, Podmiejska, Portowa, Rzeczna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Wesoła, Wiejska, Wrzosowa, Akacjowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Paweł Zawiliński
      388 (75,49%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jerzy Janusz Janowski
      126 (24,51%)

    Okręg 3

    Nowy Dwór Gdański ulice: Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 4, 5, 6, Brzask, Gdańska, Rynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Wioletta Gabriela Przyborowska
      314 (80,93%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogumiła Urszula Statkiewicz
      74 (19,07%)

    Okręg 4

    Nowy Dwór Gdański ulice: Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 7, 8, 9, 10

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Witold Staszewski
      265 (80,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jerzy Brzeziński
      66 (19,94%)

    Okręg 5

    Nowy Dwór Gdański ulice: Adama Asnyka, Bałtycka, Władysława Broniewskiego, Cicha, Dworcowa, Jarosława Iwaszkiewicza, gen. Tadeusza Kościuszki, Zygmunta Krasińskiego, Adama Mickiewicza, Julisza Słowackiego, Urocza, Zaułek, Stefana Żeromskiego, Jana Brzechwy, Stanisława Lema

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krystyna Rudzińska
      494 (76,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Józef Demianiuk
      152 (23,53%)

    Okręg 6

    Nowy Dwór Gdański ulice: Boczna, Chabrowa, Henryka Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Krótka, Mleczna, Okopowa, Osiedle Na Wspólnej, Osiedle Wisławy Szymborskiej, Polna, Przemysłowa, Pszenna, Robotnicza, Różana, Henryka Sienkiewicza, Starocińska, Towarowa, RomualdaTraugutta, Warszawska parzyste (6 - 14, 19 - 54), Zagonowa, Zielona, Witolda Gombrowicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Zbigniew Koćko
      326 (71,81%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Krzysztof Marecki
      128 (28,19%)

    Okręg 7

    Nowy Dwór Gdański ulice: 3 - go Maja, Bolesława Chrobrego, Michała Drzymały, Marii Konopnickiej, Orzeszkowej, Mikołaja Reja, Tuwima

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Wojciech Krawczyk
      0 (0,00%)

    Okręg 8

    Nowy Dwór Gdański ulice: Makowa, Morska 2 - 4a, Ogrodowa, Osiedle Nad Tugą, Osiedle Zacisze, Przejazd, Sportowa, Tczewska, Warszawska 1 - 5 i nieparzyste 7 - 13, Wałowa, Willowa, Lawendowa, Fiołkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Zbigniew Bieliński
      282 (52,32%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mieczysław Zdzisław Kochel
      100 (18,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Romuald Bogusław Rutkowski
      157 (29,13%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Gozdawa, Gozdawa-Osada, Starocin, Żelichowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Krystyna Ewa Tokarska
      207 (69,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Rafka
      91 (30,54%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Marzęcino, Orliniec, Powalina

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Beata Gołębiowska
      205 (73,48%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Robert Bobrowicz
      74 (26,52%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Kępiny Małe, Kępki, Stobna, Wężowiec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Henryk Brzozowski
      0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Jazowa, Rakowiska, Rakowo, Wierciny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Dorota Sobocińska
      0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Kmiecin, Solnica, Różewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Marian Wiesław Laskowski
      508 (85,81%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Izabela Joanna Łęcka
      84 (14,19%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Marynowy, Myszewko, Rychnowo Żuławskie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ryszard Jan Łabędzki
      263 (85,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Kopyciński
      44 (14,33%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Lubieszewo, Orłowo, Stawiec, Tuja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MICHALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Radosław Władysław Wójcik
      0 (0,00%)