Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Fajsławice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Fajsławice od nr 1 do nr 101B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Teresa Bochniarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    79 (43,89%)

    Jolanta Strefner

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    101 (56,11%)

    Okręg 2

    Fajsławice od nr 102 do nr 108B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Feliksa Gorzkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKARPA

    155 (87,57%)

    Ireneusz Sylwin Baran

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (12,43%)

    Okręg 3

    Fajsławice od nr 109A do nr 210

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Mieczysław Krysa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    33 (26,19%)

    Arleta Anna Rogalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    93 (73,81%)

    Okręg 4

    Fajsławice od nr 211 do nr 308

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Piotr Chmiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    66 (40,74%)

    Krzysztof Sławomir Paluch

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (32,10%)

    Angelika Błaziak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    44 (27,16%)

    Okręg 5

    Suchodoły od nr 1 do nr 85

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jan Kostka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    22 (20,37%)

    Janusz Andrzej Pastuszak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (25,93%)

    Mateusz Marek Chruściel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    58 (53,70%)

    Okręg 6

    Suchodoły od nr 86 do nr 185

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Grażyna Greczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    63 (50,81%)

    Paweł Waldemar Cholewa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    61 (49,19%)

    Okręg 7

    Suchodoły od nr 186 do nr 293

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Kazimierz Dąbski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    22 (18,80%)

    Sebastian Grzegorz Ciesielka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (34,19%)

    Jarosław Grzegorz Kulbaka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    55 (47,01%)

    Okręg 8

    Siedliska Pierwsze, Bielecha

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    33 (17,74%)

    Michał Stanisław Krysa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    88 (47,31%)

    Krzysztof Tkaczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (18,28%)

    Mirosław Daniel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    31 (16,67%)

    Okręg 9

    Siedliska Drugie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzanna Ewa Pastuszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    55 (27,23%)

    Leszek Ryszard Szymaniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (20,79%)

    Sławomir Michalak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    64 (31,68%)

    Sławomir Daniel Duda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA

    41 (20,30%)

    Okręg 10

    Ksawerówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Pitucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    20 (20,00%)

    Stanisław Banaszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (33,00%)

    Anna Kosierb

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    47 (47,00%)

    Okręg 11

    Marysin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Zygmunt Rodak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    29 (34,12%)

    Monika Aneta Chłopek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (44,71%)

    Ewa Mieczysława Palus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    18 (21,18%)

    Okręg 12

    Boniewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Teresa Brzozowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    14 (16,47%)

    Zbigniew Andrzej Kapeluszny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (29,41%)

    Mariusz Paweł Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    46 (54,12%)

    Okręg 13

    Ignasin, Kosnowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Agnieszka Rozwałka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    62 (44,60%)

    Jacek Stanisław Fornal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (12,23%)

    Monika Agnieszka Krysa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    60 (43,17%)

    Okręg 14

    Dziecinin, Zosin, Wola Idzikowska od nr 1 do nr 114

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Lucyna Cieszko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (35,38%)

    Piotr Józef Gontarz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (21,03%)

    Anna Danuta Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    85 (43,59%)

    Okręg 15

    Wola Idzikowska od nr 115 do końca numerów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Zofia Pluta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA

    54 (40,30%)

    Piotr Dariusz Kozioł

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (13,43%)

    Magdalena Jagiełło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA PĘDZISZA

    62 (46,27%)