Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dobre

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dobre ulice: Bartłomieja Nowaka, Gagarina, Kwiatowa, Leśna, Matejki, Mickiewicza, Południowa, Powstańców od nr 12 do nr 24

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Kuźba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    128 (59,81%)

    Władysław Łaszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (12,15%)

    Piotr Śliwiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (28,04%)

    Okręg 2

    Dobre ulice: Bankowa, Działkowa, Fabryczna, Piekarska, Powstańców od nr 1 do nr 11, Rolnicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Mieczysław Cieślak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    48 (34,04%)

    Jolanta Małgorzata Kotlarz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (33,33%)

    Robert Wiśniewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    46 (32,62%)

    Okręg 3

    Dobre ulice: Szkolna od nr 1 do nr 5 i 5A, Wiejska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Korzeniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    149 (74,50%)

    Piotr Janiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (25,50%)

    Okręg 4

    Dobre ulice: Boczna, Piaskowa, Szkolna od nr 6 do nr 32

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Łaszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    61 (47,66%)

    Dorota Urszula Lewandowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    67 (52,34%)

    Okręg 5

    Dobre ulice: Dworcowa, Lipowa, Parkowa, Radziejowska, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Bykowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    85 (64,39%)

    Wiesława Morawska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (35,61%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Bodzanowo, Bodzanowo Drugie, Czołpin, Narkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Maciej Kaniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    117 (65,36%)

    Michał Kotlarz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (34,64%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Borowo, Krzywosądz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Emil Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    19 (8,76%)

    Marek Zbigniew Gawroński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    79 (36,41%)

    Henryk Gapiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    109 (50,23%)

    Karolina Chabas-Merke

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    10 (4,61%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Byczyna, Byczyna – Kolonia, Ułomie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Klemens Maciejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    87 (42,44%)

    Krzysztof Paliwoda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    118 (57,56%)

    Okręg 9

    Sołectwo Przysiek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Teresa Czyżewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    51 (37,78%)

    Szymon Król

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (62,22%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Kłonowo, Szczeblotowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Stanisław Barczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    96 (86,49%)

    Bartosz Kaniewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    15 (13,51%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Dobre-Kolonia, Dobre-Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Józefa Bartczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    61 (47,66%)

    Ewa Wesołowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    67 (52,34%)

    Okręg 12

    Sołectwo Bronisław

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Łukaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    108 (46,35%)

    Katarzyna Zacharek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    98 (42,06%)

    Urszula Pińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    27 (11,59%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Koszczały, Smarglin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Janina Wiśniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    73 (56,59%)

    Grzegorz Woźniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (43,41%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Dęby: od nr 1 do nr 84, od nr 86 do nr 92, od nr 155 do nr 156

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Wojciech Kłos

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA PRZYSZŁOŚĆ

    66 (39,76%)

    Dariusz Henryk Gabiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    82 (49,40%)

    Wojciech Bołkowiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (10,84%)

    Okręg 15

    Część sołectwa Dęby: nr 85, od nr 93 do nr 154, nr 157

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Jan Watkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA DOBREGO”

    47 (47,96%)

    Paulina Joanna Fijałkowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    13 (13,27%)

    Magdalena Stołowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (38,78%)