Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Garbów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    GARBÓW I [ul. Kościelna nr: 2, 6, 8, 10; ul. Kościelnisko nr: 1, 3, 5, 7 (w całości); ul. Krakowskie Przedmieście od nr 1 do nr 63; ul. Makowa nr: 1, 3; ul. Perłowa od nr 1 do nr 4 (w całości); ul. Słoneczna nr 2; ul. Słowicza nr: 1, 3, 5 (w całości); ul. Szkolna od nr 1 do nr 5, nr: 9, 11, 13, 15, 27, 29; ul. Św. Wojciecha nr 9; ul. Warszawska nr: 21, 23]

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Chabros

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    237 (78,48%)

    Wiesław Białogrzywy

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (21,52%)

    Okręg 2

    GARBÓW I [ul. Chabrowa nr: 3, 6; ul. Dolna od nr 1 do nr 93 (w całości); ul. Głęboka nr: 1, 5 (w całości); ul. Gutanowska nr: 1, 2 (w całości); ul. Kościelna nr: 12, 14, 16, 18, 22, 24; ul. Krakowskie Przedmieście nr: 65, 67, 69, 71; ul. Leśna od nr 2 do nr 16 (w całości); ul. Łąkowa nr: 4, 5, 7; ul. Makowa nr: 14, 17, 19, 21, 23, 33, 35, 43, 45, 49; ul. Południowa od nr 2 do nr 29 (w całości); ul. Rumiankowa nr 1; ul. Słoneczna nr 1, od nr 3 do nr 59; ul. Spacerowa od nr 1 do nr 5 (w całości); ul. Stawowa nr 4; ul. Szkolna nr: 8, 10, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; ul. Św. Wojciecha nr: 2, 5, 6, 8, 12; ul. Widokowa od nr 5 do nr 37 (w całości); ul. Wyżynna nr: 2, 4, 6 (w całości); ul. Zielone Wzgórze nr: 2, 3, 4 (w całości)];

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Koput

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    83 (30,74%)

    Andrzej Stanisław Filipek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    133 (49,26%)

    Jolanta Małasiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    54 (20,00%)

    Okręg 3

    GARBÓW II [ul. Akacjowa nr: 6, 7, 9, 11, 12, 23 (w całości); ul. Chabrowa nr 1; ul. Jarzębinowa od nr 2 do nr 39; ul. Kasztanowa od nr 1 do nr 32 (w całości); ul. ul. Kościelna nr: 9, 26, 30, 34; ul. Krańcowa nr: 4, 6 (w całości); ul. Lipowa od nr 1 do nr 16, nr: 18, 32, 36, 38, 52, 54, 103, 107, 109, 111, 113, 115; ul. Łabędzia od nr 1 do nr 13 (w całości); ul. Malinowa od nr 1 do nr 31 (w całości); ul. Młyńska od nr 1 do nr 16 (w całości); ul. Parkowa nr1 (w całości); ul. Piaskowa nr: 2, 6 (w całości); ul. Pogodna od nr 1 do nr 67 (w całości); ul. Północna od nr 4 do nr 21 (w całości); ul. Warszawska od nr 1 do nr19, nr: 22, 24, 26, 28, 30, 38, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 138; ul. Wspólna nr: 3, 7 (w całości); ul. Zawiszy Czarnego od nr 3 do nr 21];

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    133 (68,91%)

    Paweł Bieniek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (31,09%)

    Marta Skowronek-Konopińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0%)

    Okręg 4

    GARBÓW II [ul. Jarzębinowa nr 1; ul. Krakowskie Przedmieście nr 75; ul. Lipowa nr: 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 61, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 89, 97, 99, 101; ul. Łąkowa nr: 1, 3; ul. Magnoliowa od nr 1 do nr 38 (w całości); ul. Różana od nr 1 do nr 9 (w całości); ul. Sosnowa od nr 1 do nr 20 (w całości); ul. Stawowa nr 2; ul. Tatarakowa od nr 1 do nr 7 (w całości); ul. Warszawska nr nieparzyste od 25 do 143 oraz nr parzyste od 78 do 136; ul. Zawiszy Czarnego nr 2];

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Dariusz Beda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    139 (52,06%)

    Bogdan Grzegorczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    82 (30,71%)

    Jarosław Jerzy Mełgwa

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (17,23%)

    Okręg 5

    BOGUCIN (nr 2a – 107)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lidia Janina Michoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    192 (77,73%)

    Sebastian Kamil Sołdaj

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (22,27%)

    Okręg 6

    BOGUCIN (od nr 109 do końca)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Czesław Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    92 (35,80%)

    Katarzyna Edyta Czerw-Jakubas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (25,68%)

    Jan Banaszek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (12,06%)

    Piotr Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    68 (26,46%)

    Okręg 7

    PRZYBYSŁAWICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Poleszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    174 (49,01%)

    Magdalena Jaroszuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    128 (36,06%)

    Agnieszka Kozak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    53 (14,93%)

    Okręg 8

    ZAGRODY (ul. Nadstawna w całości, ul. Krótka w całości, ul. Lubelska od nr 1 - 65 oraz nr 69 - 79, ul. Cisowa w całości, ul. Kalinowa w całości, ul. Kwiatowa w całości, ul. Jodłowa w całości, ul. Świerkowa w całości, ul. Polna w całości, ul. Graniczna w całości, ul. Ogrodowa w całości, ul. Akacjowa w całości, ul. Jaśminowa w całości, ul. Brzozowa w całości)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Wiesław Garnek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    97 (47,32%)

    Mariusz Filipiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (20,98%)

    Józef Aleksander Robak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (31,71%)

    Okręg 9

    ZAGRODY (ul. Lubelska nr 67, ul. Cicha w całości, ul. Cukrowa w całości, ul. Jana Pawła II w całości, ul. Spokojna w całości)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Irena Pasternak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAGRODY-BLOKI

    177 (79,37%)

    Dariusz Cezary Tomczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (20,63%)

    Okręg 10

    PIOTROWICE KOLONIA; PIOTROWICE WIELKIE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Łukasz Szalast

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    126 (50,60%)

    Dorota Ewa Burek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (39,36%)

    Stanisław Poleszak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    25 (10,04%)

    Okręg 11

    MESZNO, WOLA PRZYBYSŁAWSKA I (nr 1 – 166)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Sumorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    243 (78,90%)

    Marian Piętka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (14,29%)

    Agnieszka Ogrzyńska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    15 (4,87%)

    Czesława Jasińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WOLA

    6 (1,95%)

    Okręg 12

    WOLA PRZYBYSŁAWSKA II (od nr 168 do końca)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Nalewajek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (35,08%)

    Waldemar Paruch

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    161 (64,92%)

    Okręg 13

    GUTANÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Chałas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    104 (41,11%)

    Sylwester Pszczoła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    149 (58,89%)

    Okręg 14

    BORKÓW, JANÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Pikul

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    134 (50,76%)

    Tadeusz Michał Tarka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (28,03%)

    Rafał Radosław Bronisz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    56 (21,21%)

    Okręg 15

    KAROLIN, LEŚCE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Jadwiga Grabarz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

    249 (58,04%)

    Dariusz Kulikowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    180 (41,96%)