Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Grodziec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Grodziec ulice: Główna, Targowa, Parkowa, Zwierzyniecka oraz wioski Tartak, Stary Tartak

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Maria Różańska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    120 (64,86%)

    Agnieszka Raszczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    65 (35,14%)

    Okręg 2

    Sołectwo Grodziec ulice: Kwiatowa, Łąkowa, Ogrodowa, Pogodna, Szkolna, Świerkowa, Wrzosowa, Polna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dawid Andrzej Latański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    111 (56,92%)

    Mariusz Piotr Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    84 (43,08%)

    Okręg 3

    Sołectwo Grodziec ulice: Wiatraki, Młyńska, Lipowa, Leśna, Wierzbowa, Spacerowa oraz wieś Konary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Osman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    78 (43,33%)

    Katarzyna Ludmiła Kobylińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    85 (47,22%)

    Kazimierz Stanisław Brzęcki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    17 (9,44%)

    Okręg 4

    Sołectwo Grodziec ulice: Mickiewicza, Wiejska, Plac Ks. Abpa Bronisława Dąbrowskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernard Bączkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    77 (35,48%)

    Stanisław Szpitalny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    110 (50,69%)

    Marek Jan Pietrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    22 (10,14%)

    Urszula Rewers-Łechtańska

    KOMITET WYBORCZY POLSKA PATRIOTYCZNA

    8 (3,69%)

    Okręg 5

    Sołectwo Wielołęka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    46 (24,47%)

    Aneta Katarzyna Dąbek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    69 (36,70%)

    Alina Sapikowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    14 (7,45%)

    Piotr Andrzejewski

    KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

    59 (31,38%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Nowe Grądy, Stare Grądy, Janów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Kaźmierski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    92 (50,83%)

    Marcin Bartosz Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    89 (49,17%)

    Okręg 7

    Sołectwo Junno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Leokadia Hak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    40 (22,47%)

    Iwona Magdalena Popieluch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    96 (53,93%)

    Andrzej Stanisław Wysocki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (23,60%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Stara Ciświca , Zaguźnica, Stary Borowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Brzęcka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    35 (27,56%)

    Józef Andrzej Bachorowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    66 (51,97%)

    Jerzy Popławski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    26 (20,47%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Królików od nr 1 do nr 50, Królików Czwarty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Izydor Sobański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    69 (39,43%)

    Teresa Bożena Paprocka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    74 (42,29%)

    Joanna Maria Szkudlarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    32 (18,29%)

    Okręg 10

    Sołectwo Królików od nr 51

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Robert Andrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    66 (37,71%)

    Łukasz Torczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    49 (28,00%)

    Radosław Hyżak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA HYŻAKA

    60 (34,29%)

    Okręg 11

    Sołectwo Lądek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Konrad Urbich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    20 (17,86%)

    Zdzisław Pilarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    39 (34,82%)

    Zbigniew Latański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    53 (47,32%)

    Okręg 12

    Sołectwo Łagiewniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Cegielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    69 (45,39%)

    Karolina Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    26 (17,11%)

    Sebastian Wróblewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    57 (37,50%)

    Okręg 13

    Sołectwo Biała

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Rezler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    59 (80,82%)

    Piotr Jarosław Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    14 (19,18%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Biała Kolonia , Bystrzyca, Czarnybród

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Olejniczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    62 (41,89%)

    Ryszard Luźny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA WOŹNIAKA

    55 (37,16%)

    Mieczysław Grzegorz Kwaśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    31 (20,95%)

    Okręg 15

    Sołectwo Biskupice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eryk Wstawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA CZAPCZYKA

    130 (74,71%)

    Stanisław Józef Lewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA BARTOSIKA

    44 (25,29%)