Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Klucze

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Klucze Klucze Osada ulice; Osiedlowa, Sosnowa od nr 1 do nr 9

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Remigiusz Sierka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    198 (43,71%)

    Adrian Wiktor Milczarek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    66 (14,57%)

    Tadeusz Władysław Rak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA RAKA

    189 (41,72%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Klucze ulica; Sosnowa, pozostałe numery od nr 10

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Waldemar Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    228 (60,32%)

    Przemysław Michał Michalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    150 (39,68%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Klucze ulice; Zawierciańska, Hardego, Słoneczna, Partyzantów, Dworska, Nowa, Studzienna, Rabsztyńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Urszula Walnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    308 (78,77%)

    Bartosz Mateusz Sadkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (21,23%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Klucze ulice; Rudnicka, Stawowa, Podgórna, Górna, Dolna, Boczna, Środkowa, Pustynna, Bolesławska, Kręta, Krótka, Łączna, Miodowa, Pocztowa, Szkolna, Gołębia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Góźdź

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    237 (45,06%)

    Aneta Małgorzata Oleksy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ZIEMI OLKUSKIEJ

    289 (54,94%)

    Okręg 5

    Sołectwo: Klucze ulice; Bogucińska, Jurajska, Kościelna, Olkuska, Poległych, Polna. Sołectwo Bogucin Duży

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwiusz Marian Kajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    329 (66,20%)

    Sandra Karolina Rapacz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    168 (33,80%)

    Okręg 6

    Sołectwo Jaroszowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Grojec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    299 (52,83%)

    Barbara Swędzioł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS

    267 (47,17%)

    Okręg 7

    Sołectwo Krzywopłoty , Sołectwo Cieślin.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA

    151 (34,63%)

    Dariusz Rydzyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    110 (25,23%)

    Alina Sławina Kuśmierska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    126 (28,90%)

    Piotr Marcin Mucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS

    49 (11,24%)

    Okręg 8

    Sołectwo Chechło ulice; Kluczewska, Ogrodzieniecka, Wiejska, Pustynna, Plac Partyzantów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Białaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    204 (53,26%)

    Mateusz Nocoń

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (10,70%)

    Maria Sierka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS

    138 (36,03%)

    Okręg 9

    Sołectwo Chechło ulice; Grabowska, Hutnicza, Leśna, Młyńska, Piaskowa, Poprzeczna, Rodacka, Słoneczna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Zdzisław Piasecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    142 (47,18%)

    Józef Kaczmarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS

    159 (52,82%)

    Okręg 10

    Sołectwo Kolbark , Sołectwo Zalesie Golczowskie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józefa Zofia Kamionka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA - KONTYNUACJA

    111 (26,37%)

    Marian Jan Knap

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    310 (73,63%)

    Okręg 11

    Sołectwo Kwaśniów Górny, Sołectwo Hucisko.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Stanisław Szreniawa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    162 (35,84%)

    Grzegorz Michał Smętek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    290 (64,16%)

    Okręg 12

    Sołectwo Kwaśniów Dolny , Sołectwo Golczowice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Robert Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    308 (77,00%)

    Piotr Paweł Kapuściński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    92 (23,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Bydlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Józef Paś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    336 (75,00%)

    Damian Artur Zawada

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    112 (25,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Rodaki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Ładoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Ryczówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Zbigniew Piłka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY KLUCZE WSPÓLNYM CELEM

    257 (48,13%)

    Henryk Dziechciewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS

    277 (51,87%)