Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Trzebiatów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: 1 Maja, Grzybowa, Kamieniecka, Łąkowa, Polna, Rzemieślnicza, Zagórska, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogdan Duzinkiewicz
      93 (19,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jan Pietrzak
      139 (29,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Irena Pietrzykowska
      246 (51,46%)

    Okręg 2

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: II Pułku Ułanów, Ciasna, Dąbrówki, Jagiełły, Mała, Ogrodowa, Pl. Lipowy, Pusta, Spokojna, Strusia.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Alina Barbara Rachańska
      192 (54,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Kaniewicz
      162 (45,76%)

    Okręg 3

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Cicha, Leśna, Mickiewicza, Mleczna, Muzealna, Parkowa, Pietruszkowa, Pl. Muzealny, Poniatowskiego, Przyłączna, Sportowa, Waryńskiego, Żółwia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Styranka
      191 (50,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bogusław Stanisław Barański
      116 (30,37%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Renata Tracz
      75 (19,63%)

    Okręg 4

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Daszyńskiego, Kopernika, Nadbrzeżna, Pl. Zjednoczenia, Rynek, Sienkiewicza, Wąska, Wodna, Wojska Polskiego, Zajazdowa, Zielona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Agata Wysoczańska
      110 (33,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Robert Krzysztof Wagner
      42 (12,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Henryk Andrzej Waszkiewicz
      4 (1,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ TRZEBIATÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Artur Leszek Cirocki
      64 (19,28%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Bednarczyk
      24 (7,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Józefa Ziarno
      88 (26,51%)

    Okręg 5

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Jana Pawła II, Kościuszki, Kozia, Łukowa, Mostowa, Słowackiego, Strumykowa, Witosa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Smal
      58 (17,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosław Józef Makarewicz
      116 (35,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Wiesław Dajnowski
      23 (6,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jan Andrzej Lipiński
      30 (9,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Helena Handor
      104 (31,42%)

    Okręg 6

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Głęboka, Kręta, Lipowa, Pocztowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Teodor Klimowski
      86 (18,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Małgorzata Słodkowska
      211 (45,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ANDRZEJA LIPIŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jerzy Erwin Domański
      43 (9,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Zygmunt Kargul
      122 (26,41%)

    Okręg 7

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Białoboki, Dworcowa, Kołobrzeska, Morska, Nowa, Piaskowa, Pl. Zwycięstwa, Podmiejska, Półwiejska, Przejazdowa, Rolnicza, Rybia, Rzeźnicka, Spacerowa, Stacja Mokre, Śluzowa, Targowa, Torowa, Wiejska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogdan Józef Sitek
      71 (14,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Beata Helena Peimal-Zielińska
      134 (27,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Henryk Feliks Ożgo
      102 (21,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Sobczak
      172 (35,91%)

    Okręg 8

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: Diamentowa, Długa, Dolna, Jaromin, Koralowa, Kryształowa, Miła, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Radosna, Rubinowa, Słoneczna, Srebrna, Szmaragdowa, Turkusowa, Wiosenna, Złota.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Teresa Jadwiga Dębowska
      30 (9,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Katarzyna Elżbieta Wewiór
      64 (20,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Danuta Sudaj
      216 (69,68%)

    Okręg 9

    Część miasta Trzebiatowa obejmująca ulice: 3 Maja, 8 Marca, Kasprowicza, Kilińskiego, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Małej Kolejki, Okrężna, Okrzei, Osiedlowa, Sarnia, Skrajna, Szafirowa, Środkowa, Wolności, Wspólna, Żabia, Żeromskiego.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Edyta Jankowska
      79 (17,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Zientara
      106 (23,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grzegorz Paweł Sawko
      72 (15,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Andrzej Dąbrowski
      199 (43,64%)

    Okręg 10

    Część miejscowości Mrzeżyno obejmująca ulice: Bałtycka, Boczna, Brzozowa, Bursztynowa, Kołobrzeska, Kopernika, Letnia, Letniskowa, Marynarska, Mickiewicza, Miłosza, Nadmorska, Norwida, Piaskowa, Piratów, Pocztowa, Półwiejska, Portowa, Rybacka, Spokojna, Śląska, Śliska, Topolowa, Torowa, Trzebiatowska, Turystyczna, Tysiąclecia, Wiejska, Wrocławska, Wypoczynkowa, Zabytkowa, Zacisze, Żaglowa, Żeromskiego. Miejscowość Rogowo Sołectwo Roby

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Hojczyk
      93 (22,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Eugeniusz Warcholak
      24 (5,73%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Leszek Ryszard Cendrowski
      61 (14,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Dąbrowski
      241 (57,52%)

    Okręg 11

    Część miejscowości Mrzeżyno obejmująca ulice: Kasztanowa, Klubowa, Krótka, Leśna, Plażowa, Polna, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Wojska Polskiego, Zachodnia, Zielona.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MRZEŻYNO ZA REGĄ

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Kinga Ringert
      92 (25,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Edward Krychowiak
      229 (62,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mirosława Krystyna Kalinowska
      46 (12,53%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Chomętowo, Rogozina, Sadlno, Włodarka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Włodzimierz Szydlik
      178 (42,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Matulewicz
      245 (57,92%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Gąbin, Kłodkowo, Lewice, Mirosławice, Siemidarżno, Wlewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zofia Minko
      306 (64,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WOŹNIAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Adam Bogdan Czapiewski
      169 (35,58%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Bieczyno, Gołańcz Pomorska I, Gołańcz Pomorska II, Gorzysław, Gosław.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Procanin
      178 (50,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA DOMAŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Artur Marcin Arndt
      176 (49,72%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Nowielice, Trzebusz, Trzebusz Osiedle.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Jakub Wolski
      71 (20,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA I MOJA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Teresa Nowak
      75 (21,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Przemysław Krzysztof Antczak
      7 (1,99%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Jan Myślicki
      199 (56,53%)