Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Nielisz od nr 1 - 120
Pokaż więcej
Jerzy Stanisław Pastuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
125
(54,59%)
Piotr Marian Kuranc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(39,74%)
Zbigniew Marcin Burcon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
13
(5,68%)
Okręg 2
Nielisz od nr 121 do końca
Pokaż więcej
Jerzy Nowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
79
(39,90%)
Adam Złomaniec
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
119
(60,10%)
Okręg 3
Jacek Jonasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
78
(37,50%)
Piotr Derewecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(26,44%)
Waldemar Kasperczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(36,06%)
Okręg 4
Deszkowice-Kolonia, Wólka Nieliska
Pokaż więcej
Barbara Kiszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
81
(45,51%)
Mirosław Winiarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(54,49%)
Okręg 5
Bogusław Dworzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
102
(67,55%)
Andrzej Jan Bożek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(32,45%)
Okręg 6
Kolonia Emska, Staw Ujazdowski, Staw Ujazdowski-Kolonia
Pokaż więcej
Stanisław Albin Stańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
63
(35,00%)
Wojciech Stanisław Smyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(19,44%)
Kamil Cichosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(45,56%)
Okręg 7
Staw Noakowski, Staw Noakowski-Kolonia
Pokaż więcej
Tomasz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
143
(62,72%)
Eliza Maria Zając
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(37,28%)
Okręg 8
Średnie Duże, Średnie Małe
Pokaż więcej
Andrzej Smyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
164
(80,79%)
Adam Wojciech Rękas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(19,21%)
Okręg 9
Złojec od nr 1 - 113
Pokaż więcej
Edward Ciurysek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
79
(51,63%)
Alicja Złomaniec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(48,37%)
Okręg 10
Złojec od nr 114 do końca
Pokaż więcej
Dariusz Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
150
(87,21%)
Agnieszka Katarzyna Rabiega
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
22
(12,79%)
Okręg 11
Krzysztof Komajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
101
(57,71%)
Karol Marcin Szczygieł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(42,29%)
Okręg 12
Wólka Złojecka
Pokaż więcej
Katarzyna Buryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
19
(16,38%)
Jerzy Garbaty
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(27,59%)
Tadeusz Siuda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(24,14%)
Katarzyna Borek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
37
(31,90%)
Okręg 13
Gruszka Duża, Gruszka Duża-Kolonia, Gruszka Mała Pierwsza, Gruszka Mała Druga
Pokaż więcej
Wiesław Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
162
(68,35%)
Mirosław Jerzy Poździk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(31,65%)
Okręg 14
Ruskie Piaski, Zamszany
Pokaż więcej
Elżbieta Aldona Głąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
54
(26,47%)
Anna Agnieszka Dudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(29,90%)
Ewa Antoszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
89
(43,63%)
Okręg 15
Krystyna Hajduk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE
80
(60,15%)
Mateusz Gremlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(39,85%)