Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Słupca

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo Wierzbocice sołectwo Kąty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryka Bengier

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    93 (32,07%)

    Hanna Ewa Smarzyńska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    124 (42,76%)

    Adam Józef Kubicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    73 (25,17%)

    Okręg 2

    sołectwo Kotunia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Przybylska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    176 (68,48%)

    Adrian Patryk Grodzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    81 (31,52%)

    Okręg 3

    sołectwo Gółkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Adam Malanowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    36 (21,18%)

    Agata Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    95 (55,88%)

    Sylwia Orzechowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    39 (22,94%)

    Okręg 4

    sołectwo Kowalewo – Góry sołectwo Kowalewo – Sołectwo sołectwo Poniatówek sołectwo Wierzbno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Żabierek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (22,83%)

    Agnieszka Łechtańska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (23,91%)

    Mariusz Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    147 (53,26%)

    Okręg 5

    sołectwo Kowalewo – Opactwo sołectwo Wola Koszucka – Parcele

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Mieczysław Ignaszak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (43,00%)

    Jerzy Kopczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    114 (57,00%)

    Okręg 6

    sołectwo Cienin Zaborny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Janina Golimowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (22,05%)

    Artur Krzysztof Kuchowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    251 (77,95%)

    Okręg 7

    sołectwo Pokoje sołectwo Rozalin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Domińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    119 (46,48%)

    Kazimierz Spławski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    137 (53,52%)

    Okręg 8

    sołectwo Cienin Kościelny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Emilia Kazimiera Woźniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (15,58%)

    Leszek Jan Woźniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    186 (60,39%)

    Elżbieta Maria Baśkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    74 (24,03%)

    Okręg 9

    sołectwo Cienin-Kolonia sołectwo Wilczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Elżbieta Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (25,42%)

    Sławomir Wesołek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    132 (74,58%)

    Okręg 10

    sołectwo Kamień sołectwo Nowa Wieś sołectwo Pępocin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Graczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    170 (69,96%)

    Tomasz Piotr Kudlewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    73 (30,04%)

    Okręg 11

    sołectwo Koszuty sołectwo Koszuty-Parcele

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    151 (38,04%)

    Andrzej Siwiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    138 (34,76%)

    Alina Maciaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    108 (27,20%)

    Okręg 12

    sołectwo Drążna sołectwo Młodojewo – Parcele

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Agnieszka Jarzyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (32,91%)

    Jan Piotr Kujawa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    157 (67,09%)

    Okręg 13

    sołectwo Młodojewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Marek Koronkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (15,11%)

    Wioletta Sylwia Andrzejewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (19,56%)

    Damian Michał Piasecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    147 (65,33%)

    Okręg 14

    sołectwo Kochowo sołectwo Marcewek sołectwo Marcewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Józef Michałowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (45,45%)

    Ireneusz Ryszard Bodyjański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (36,97%)

    Katarzyna Grabarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    29 (17,58%)

    Okręg 15

    sołectwo Piotrowice sołectwo Niezgoda sołectwo Korwin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Półról

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    63 (15,79%)

    Natalia Golak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    129 (32,33%)

    Katarzyna Błaszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ Z GRAŻYNĄ KAZUŚ

    207 (51,88%)