Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Jarocin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: Annapol, Bachorzew, Hilarów, Kadziak, Łuszczanów, Tarce, Prusy i Roszkówko, Wilkowyja, Wilczyniec, Witaszyce, Witaszyczki, Miasto Jarocin: Osiedle Nr 9 - 700 - lecia: mjr. Zbigniewa Gorzeńskiego, Harcerska, Dr Jordana, kpt. Bronisława Kirchnera, Krucza, Janusza Kusocińskiego, Lisia, Maratońska, Okrężna, Olimpijska, Sarnia, 700 - lecia, Śniadeckich, Świętego Ducha (parzyste) od nr 48 do końca i (nieparzyste) od nr 75 do końca, Gen. Stanisława Taczaka, Wilcza, Zajęcza, Żerkowska, Żurawia, Żwirki i Wigury

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agnieszka Maria Wojtecka
      155 (3,83%)
    2. 2 Danuta Maćkowiak
      363 (8,97%)
    3. 1 Leszek Bajda
      308 (7,61%)
    4. 6 Barbara Urszula Kaganek
      91 (2,25%)
    5. 4 Ireneusz Wojciech Lamprecht
      477 (11,78%)
    6. 3 Paweł Adamkiewicz
      483 (11,93%)
    7. 5 Tadeusz Stanisław Kuberka
      384 (9,48%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Wiesław Piotr Garbarek
      46 (1,14%)
    2. 3 Bogumiła Skrzypczak
      43 (1,06%)
    3. 2 Ryszard Andrzej Woś
      119 (2,94%)
    4. 1 Beata Walczak-Silińska
      286 (7,06%)
    5. 4 Jacek Adam Polak
      16 (0,40%)
    6. 6 Henryk Jan Hoffmański
      16 (0,40%)
    7. 5 Monika Nowakowska-Grzelak
      23 (0,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jarosław Waldemar Andrzejak
      18 (0,44%)
    2. 1 Katarzyna Małgorzata Szymkowiak
      666 (16,45%)
    3. 5 Agnieszka Bogusława Sobczak
      16 (0,40%)
    4. 2 Elżbieta Cieślak
      97 (2,40%)
    5. 6 Robert Hyżorek
      61 (1,51%)
    6. 3 Tomasz Klauza
      192 (4,74%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Magdalena Skrzypczak
      68 (1,68%)
    2. 3 Marcin Skowronek
      7 (0,17%)
    3. 4 Wioletta Danuta Gałązka
      2 (0,05%)
    4. 5 Grzegorz Majchrzak
      13 (0,32%)
    5. 2 Izabela Gabryszak
      10 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Aurelia Wojtecka
      33 (0,82%)
    2. 1 Mikołaj Józef Matkowski
      20 (0,49%)
    3. 3 Sławomir Józef Jezierski
      25 (0,62%)
    4. 5 Iwona Kmieć
      6 (0,15%)
    5. 4 Jan Niewrzędowski
      5 (0,12%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Cielcza, Cząszczew, Kąty, Mieszków, Radlin, Osiek, Dąbrowa, Golina i Stefanów, Potarzyca, Roszków, Siedlemin i Ciświca, Zakrzew

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Rajmund Wojciech Banaszyński
      635 (15,49%)
    2. 2 Andrzej Skrzypczak
      504 (12,29%)
    3. 4 Michał Franciszek Sołtys
      277 (6,76%)
    4. 3 Józef Baumann
      251 (6,12%)
    5. 5 Katarzyna Kaczmarek
      171 (4,17%)
    6. 6 Aleksandra Parzysz
      119 (2,90%)
    7. 7 Karolina Magdalena Wielińska-Kuś
      257 (6,27%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Patrycja Kaczmarek
      84 (2,05%)
    2. 4 Witold Andrzej Cukrowski
      16 (0,39%)
    3. 5 Katarzyna Izabela Janiak
      17 (0,41%)
    4. 6 Henryk Roman Jamrozik
      18 (0,44%)
    5. 2 Katarzyna Grzelak
      154 (3,76%)
    6. 1 Sławomir Andrzej Podeszwa
      236 (5,76%)
    7. 7 Irena Sopniewska
      18 (0,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Stanisław Zbigniew Górnaś
      75 (1,83%)
    2. 6 Hanna Maria Małgowska
      57 (1,39%)
    3. 5 Arkadiusz Paweł Piętka
      148 (3,61%)
    4. 1 Marcin Półrolniczak
      625 (15,24%)
    5. 7 Małgorzata Śpitalniak
      112 (2,73%)
    6. 4 Przemysław Łukasz Chlebicki
      109 (2,66%)
    7. 3 Monika Sylwia Zmyślony
      89 (2,17%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Artur Konrad Zalewski
      35 (0,85%)
    2. 2 Adela Maria Kucz
      9 (0,22%)
    3. 3 Anna Skowronek
      8 (0,20%)
    4. 5 Krzysztof Rutowski
      5 (0,12%)
    5. 4 Małgorzata Moch
      14 (0,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grażyna Katarzyna Szymendera
      14 (0,34%)
    2. 3 Grzegorz Adam Łączniak
      8 (0,20%)
    3. 2 Renata Anna Misiarczyk
      4 (0,10%)
    4. 5 Hubert Stefan Gocki
      8 (0,20%)
    5. 4 Gabriel Szymendera
      16 (0,39%)
    6. 6 Katarzyna Poskrop
      7 (0,17%)

    Okręg 3

    Miasto Jarocin: Osiedle Nr 1 - Stare Miasto: Aleja Niepodległości (nieparzyste) od nr 1 do nr 19a i (parzyste) od nr 2 do nr 14a, Kazimierza Barwickiego, Gołębia, Tomasza Jachowskiego, Jana Kilińskiego, Tadeusza Kościuszki (nieparyzste) od nr 1 do nr 15 i (parzyste) od nr 2 do nr 8a, Kościelna, Krótka, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Łąkowa, Mała, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki (nieparzyste) od nr 1 do nr 27a (bez nr 27) i (parzyste) od nr 2 do nr 10a, Poznańska, Rynek, Szpitalna, Średnia, Śródmiejska, Świętego Ducha (nieparzyste) od nr 1 do nr 9 i (parzyste) od nr 2 do nr 8, Targowa, Wąska, Wodna (nieparzyste) od nr 1 do nr 9 i (parzyste) od nr 2 do nr 22, Wrocławska od nr 1 do nr 11, Osiedle Nr 2 - Tadeusza Kościuszki: Jarosława Dąbrowskiego, Tadeusza Kościuszki (parzyste) od nr 10 do nr 32 i (nieparzyste) od nr 15a do nr 67, Libercourt, Stanisława Moniuszki (parzyste) od nr 12 do końca i (nieparzyste) od nr 27 (bez nr 27a) do końca, Nowa, Osiedle Tadeusza Kościuszki, Ignacego Paderewskiego, Plac Festiwalu Muzyki Rockowej, Henryka Sienkiewicza, Osiedle Nr 3 - Mikołaja Kopernika: Aleja Niepodległości (parzyste) od nr 16 do końca i (nieparzyste) od nr 21 do końca, Władysława Broniewskiego, Ceglana, Fryderyka Chopina, Cicha, Dworcowa, Ewarysta Estkowskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Karola Marcinkowskiego, Jana Matejki, Przemysłowa, Stanisława Staszica, Zaciszna, Osiedle nr 4 - Śródmieście: Generała Józefa Hallera, Tadeusza Kościuszki (parzyste) od nr 34 do końca i (nieparzyste) od nr 69 do końca, Plac Prof. Józefa Klinkowskiego, Szubianki, Węglowa, Wolności, Wrocławska (parzyste) od nr 12 do nr 106 i (nieparzyste) od nr 13 do nr 77, Osiedle Nr 7 - Bogusław: Bluszczowa, Bogusław, Deszczowa, Do Zdroju, Jagodowa, Jałowcowa, Jesienna, Jeżynowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lipowa, Poziomkowa, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Tęczowa, Wiosenna, Wrzosowa, Zimowa, Żurawinowa, Osiedle Nr 8 - 1000 - lecia: Marcina Kasprzaka, Osiedle Tysiąclecia, Park, Parkowa, Sportowa, Stawna, Świętego Ducha (parzyste) od nr 10 do nr 46 i (nieparzyste) od nr 11 do nr 73, Ludwika Waryńskiego, Zamkowa, Osiedle Nr 10 - Glinki: Bohaterów Jarocina, Alfreda Brandowskiego, Długa, Glinki, Jarmarczna, Królowej Jadwigi (nieparzyste) od nr 5 do końca i (parzyste) od nr 8 do końca, Stanisława Karwowskiego, Leszczyce, Magnoliowa, kpr. Franciszka Matuszaka, Stanisława Mikołajczyka, Generała Władysława Sikorskiego, Skowronkowa, Veldhoven, Wodna (nieparzyste) od nr 11 do końca i (parzyste) od nr 24 do końca, Zapłocie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Romuald Dominik Gruchalski
      198 (4,20%)
    2. 2 Anna Piasecka
      324 (6,87%)
    3. 1 Lechosława Kazimiera Dębska
      443 (9,39%)
    4. 4 Mariusz Piotr Kaźmierczak
      450 (9,54%)
    5. 6 Ewa Małgorzata Andrzejczak
      150 (3,18%)
    6. 5 Maciej Łukasz Śledzianowski
      456 (9,67%)
    7. 7 Adam Piotr Ignaszak
      33 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Michał Zwierzchlewski
      64 (1,36%)
    2. 3 Waldemar Jan Wojtkowiak
      100 (2,12%)
    3. 4 Ewelina Maciejewska
      35 (0,74%)
    4. 7 Dawid Waszak
      47 (1,00%)
    5. 6 Iwona Kamila Hoffmańska
      7 (0,15%)
    6. 1 Patryk Kulka
      241 (5,11%)
    7. 2 Dorota Ewa Czechak
      415 (8,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Michał Sorek
      121 (2,57%)
    2. 2 Zbigniew Kazimierz Kaczmarek
      136 (2,88%)
    3. 6 Małgorzata Andrzejak
      44 (0,93%)
    4. 7 Jacek Kardach
      157 (3,33%)
    5. 3 Joanna Katarzyna Szatkowska
      98 (2,08%)
    6. 5 Dariusz Stanisław Kycia
      110 (2,33%)
    7. 1 Anna Iwicka
      606 (12,85%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Paweł Adam Zawieja
      190 (4,03%)
    2. 5 Eryk Wyderkiewicz
      24 (0,51%)
    3. 2 Teresa Ewa Krukowska
      75 (1,59%)
    4. 3 Przemysław Bachorski
      14 (0,30%)
    5. 4 Katarzyna Zofia Pruchniewicz
      14 (0,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Iwona Magdalena Matkowska
      25 (0,53%)
    2. 1 Krzysztof Tomasz Woelke
      37 (0,78%)
    3. 2 Anita Kruszwicka
      16 (0,34%)
    4. 3 Henryk Spaleniak
      32 (0,68%)
    5. 6 Marzena Magdalena Stęplewska
      17 (0,36%)
    6. 5 Sylwester Dostatni
      9 (0,19%)
    7. 7 Jerzy Klauza
      29 (0,61%)

    Okręg 4

    Miasto Jarocin: Osiedle Nr 5 - Ciświca: Czereśniowa, Folwarczna (nieparzyste) od nr 1 do nr 11 i (parzyste) od nr 2 do nr 16a, Jęczmienna, Nowe Parcele, Opłotki (nieparzyste) od nr 7 do końca i (parzyste) od nr 12 do końca, Owsiana, Pszenna, Siedlemińska, Torowa, Wiejska, Wrocławska (nieparzyste) od nr 119 do końca i (parzyste) od nr 136 do końca, Wybudowana, Zakrzewska, Żytnia, Osiedle Nr 6 - Tumidaj: Stefana Batorego, Bolesława Chrobrego, Franciszkańska, Królowej Jadwigi (nieparzyste) od nr 1 do nr 3 i (parzyste) od nr 2 do nr 6, Kazimierza Jagiellończyka, Władysława Jagiełły, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Władysława Łokietka, Stefana Malinowskiego, Mieszka I, Piastowska, Podchorążych, Józefa Poniatowskiego, Ignacego Prądzyńskiego, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Zygmunta Starego, Bolesława Śmiałego, Kazimierza Wielkiego, Osiedle Nr 11 - Ługi: Bałtycka, Bieszczadzka, Bractwa Kurkowego, Brdowa, Brzozowa, Dnieprowa, Dunajecka, Folwarczna (nieparzyste) od nr 13 do końca i (parzyste) od nr 18 do końca, Karpacka, Kujawska, Kurpiowska, Lutyńska, Ługi, Małopolska, Mazurska, Notecka, Nyska, Odrzańska, Parowozownia, Pomorska, Powstańców Wlkp. od nr 1 do ul. Wrocławskiej, Prośniana, Sadowa, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warciana, Warmińska, Wielkopolska, Wiślana, Wiśniowa, Osiedle Nr 12 - Wojska Polskiego: Józefa Bema (nieparzyste) od nr 1 do nr 31a i (parzyste) od nr 2 do końca, Marii Curie-Skłodowskiej, Ojca Serafina Niedbały, Osiedle Romualda Traugutta, Piaskowa, Edmunda Rogalskiego, Wojska Polskiego, Osiedle Nr 13 - Os. Konstytucji 3 Maja I: Osiedle Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 13, Osiedle Nr 14 - Os. Konstytucji 3 Maja II: Józefa Bema (nieparzyste) od nr 33 do końca, Osiedle Konstytucji 3 Maja od nr 14 do końca, NSZZ Solidarności, Księdza Jerzego Popiełuszki, Anny Walentynowicz, Osiedle Nr 15 - Polna: Chabrowa, Dożynkowa, Gajowa, Łanowa, Opłotki (nieparzyste) od nr 1 do nr 5 i (parzyste) od nr 2 do nr 10, Osiedle Bajkowe, Osiedle Rzeczypospolitej, Polna, Powstańców Wlkp. od ul. Wrocławskiej do końca, Rolna, Siewna, Wrocławska (nieparzyste) od nr 79 do nr 117 i (parzyste) od nr 108 do nr 134, Zagonowa, Zagrodowa, Żniwna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Ryszard Krakowiak
      274 (5,52%)
    2. 3 Marek Julian Tobolski
      724 (14,58%)
    3. 4 Zdzisław Wojciechowski
      324 (6,53%)
    4. 5 Agnieszka Magdalena Adamczewska
      41 (0,83%)
    5. 7 Michał Kaczmarek
      322 (6,49%)
    6. 6 Justyna Komorska
      44 (0,89%)
    7. 8 Aleksandra Anna Ostojska
      89 (1,79%)
    8. 1 Przemysław Paweł Masłowski
      325 (6,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Dorota Andrzejewska
      175 (3,52%)
    2. 1 Zbigniew Adam Surdukowski
      372 (7,49%)
    3. 8 Bartosz Szymon Witek
      130 (2,62%)
    4. 4 Piotr Giel
      31 (0,62%)
    5. 2 Tomasz Kulka
      172 (3,46%)
    6. 6 Alina Bernarda Roguszczak
      66 (1,33%)
    7. 5 Katarzyna Amelia Krawiec
      66 (1,33%)
    8. 7 Maria Barbara Pawełka
      50 (1,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY SZYMKOWIAK

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jerzy Janusz Walczak
      531 (10,69%)
    2. 2 Anna Maria Regulska
      263 (5,30%)
    3. 7 Eryk Mateusz Janowski
      43 (0,87%)
    4. 6 Jakub Bartosz Harendarczyk
      84 (1,69%)
    5. 5 Grażyna Helena Bilińska
      40 (0,81%)
    6. 3 Elżbieta Małgorzata Pawłowska
      68 (1,37%)
    7. 8 Michał Żabiński
      212 (4,27%)
    8. 4 Łukasz Jan Graczyk
      96 (1,93%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Łukasz Bartkowiak
      158 (3,18%)
    2. 4 Klaudia Cierniak
      26 (0,52%)
    3. 5 Patrycja Maria Olszewska
      18 (0,36%)
    4. 3 Adrian Filip Baraniak
      24 (0,48%)
    5. 2 Justyna Gałązka
      33 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNY JAROCIN

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Natalia Szczepańska
      13 (0,26%)
    2. 1 Marian Matkowski
      57 (1,15%)
    3. 6 Krystyna Maria Ratajczak
      11 (0,22%)
    4. 4 Wioletta Teresa Kardach
      10 (0,20%)
    5. 3 Mirosław Jan Sawicki
      10 (0,20%)
    6. 5 Robert Krawczyk
      9 (0,18%)
    7. 7 Aurelia Maria Gęściak-Walczak
      23 (0,46%)
    8. 8 Tomasz Buchwald
      31 (0,62%)