Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ułęż

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sarny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Wiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    11 (8,15%)

    Marzena Masztalerz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    11 (8,15%)

    Weronika Helena Machul

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    42 (31,11%)

    Sebastian Leszko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (28,89%)

    Marek Masztalerz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (23,70%)

    Okręg 2

    Korzeniów: 1 - 7, 103 - 111, 114 - 118 parzyste, 120 - 122 , 124, od 127 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kinga Kapusta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    15 (12,61%)

    Adrian Kapusta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    45 (37,82%)

    Monika Goluch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    24 (20,17%)

    Urszula Katarzyna Kuźlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    35 (29,41%)

    Okręg 3

    Korzeniów: 8 - 102, 112, 113 - 119 nieparzyste, 123 - 125 nieparzyste, 126 - 126B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Elżbieta Rybak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    4 (3,01%)

    Lucyna Bożena Strąk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    51 (38,35%)

    Marta Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    37 (27,82%)

    Renata Barbara Kawka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    41 (30,83%)

    Okręg 4

    Białki Dolne: 1 - 81, od 99 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Kawka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    20 (14,39%)

    Jacek Czesław Beczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    39 (28,06%)

    Mariola Urszula Buczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    31 (22,30%)

    Aldona Łukasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    26 (18,71%)

    Andrzej Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    23 (16,55%)

    Okręg 5

    Białki Dolne: 82 - 98, Białki Górne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Pyrka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    15 (13,39%)

    Dariusz Andrzej Grzechnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    15 (13,39%)

    Janina Władysława Grudka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    21 (18,75%)

    Marlena Brodowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    31 (27,68%)

    Magdalena Katarzyna Kryczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (26,79%)

    Okręg 6

    Ułęż: od 206 do końca, Żabianka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Zygmunt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    10 (8,06%)

    Mirosław Marian Majek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    19 (15,32%)

    Jagoda Zdrojewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    61 (49,19%)

    Aneta Grabska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (27,42%)

    Okręg 7

    Ułęż: 112 - 205

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystian Józef Feruga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    25 (16,13%)

    Aleksandra Noworolnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    17 (10,97%)

    Jerzy Grudka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    27 (17,42%)

    Halina Leokadia Olszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    27 (17,42%)

    Elżbieta Teresa Wojtachnio

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (38,06%)

    Okręg 8

    Ułęż: 1 - 111

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Paweł Parzyszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    37 (34,58%)

    Monika Ewa Kuś

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    1 (0,93%)

    Kamil Piotr Grudka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    29 (27,10%)

    Anita Anna Majchrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    27 (25,23%)

    Roman Andrzej Gągała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (12,15%)

    Okręg 9

    Drążgów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Sławomir Chojdak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    19 (15,08%)

    Józef Stanisław Chadaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    40 (31,75%)

    Magdalena Bielecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    67 (53,17%)

    Okręg 10

    Sobieszyn: 1 - 54, 224 - 290

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Marcin Kulik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    23 (27,06%)

    Adam Albert Grzechnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    4 (4,71%)

    Monika Pawłowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    8 (9,41%)

    Dorota Stosio

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    14 (16,47%)

    Jakub Grzechnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    17 (20,00%)

    Agnieszka Magda Sekita

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (22,35%)

    Okręg 11

    Sobieszyn: 55 - 139, 143 - 222

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Winnicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    43 (32,09%)

    Michał Kamela

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    20 (14,93%)

    Wiesława Goluch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    17 (12,69%)

    Paweł Tomasz Wojtaś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    54 (40,30%)

    Okręg 12

    Sobieszyn: 140 - 142E, 223, od 291 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Goc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    5 (5,56%)

    Anna Maria Grad

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    6 (6,67%)

    Marek Stosio

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    25 (27,78%)

    Kazimierz Makuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    21 (23,33%)

    Piotr Naczas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (36,67%)

    Okręg 13

    Podlodów, Podlodówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Sęk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    10 (9,80%)

    Tomasz Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    22 (21,57%)

    Zbigniew Mich

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    27 (26,47%)

    Edyta Iwona Kopacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    38 (37,25%)

    Małgorzata Ryszkowska-Mich

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    5 (4,90%)

    Okręg 14

    Lendo Ruskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Józef Biadun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    11 (13,41%)

    Grzegorz Mariusz Stachnio

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY UŁĘŻ

    24 (29,27%)

    Szymon Piotr Ciołek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    7 (8,54%)

    Wacław Ajdakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZE ŻYCIE

    22 (26,83%)

    Elżbieta Grzechnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY UŁĘŻ

    18 (21,95%)

    Okręg 15

    Zosin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Ciota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA UŁĘŻ

    27 (37,50%)

    Stanisław Ryszard Szczepański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BEZPIECZNA I PRZYJAZNA GMINA"

    45 (62,50%)