Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chynów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Chynów ulice: Szkolna, Świerkowa, Miodowa, Sportowa, Bankowa, Złota, Słoneczna, Jasna, Malinowa, Parkowa, Działkowa, Główna od nr 1 do 70, Wspólna nr nieparzyste od nr 1 do nr 39, nr parzyste od nr 2 do nr 10, Ogrodowa od nr 2 do nr 12, Jakubowizna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Grzegorz Rylski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    164 (44,69%)

    Łukasz Grochal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    203 (55,31%)

    Okręg 2

    Chynów –Wola ulice: Warecka, Graniczna, Nowa, Spacerowa, Jabłoniowa, Polna, Leśna, Krótka, Zacisze, Mostowa, Kolejowa, Spokojna, Cicha, Wolska, Przemysłowa, Ogrodowa od nr 14 do nr 24, Wspólna nr parzyste od nr 12 do nr 62, Główna nr 71, 73, 75, Widok.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jaworek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    130 (31,40%)

    Norbert Dominik Stasiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    284 (68,60%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Henryków, Krężel, Piekut, Węszelówka, Wygodne.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Jędral

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    89 (34,63%)

    Jacek Jan Wichniewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    168 (65,37%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Dobiecin, Jurandów, Ludwików, Machcin, Rososz, Rososzka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Aneta Skucińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    132 (49,81%)

    Tadeusz Dobrzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    133 (50,19%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Adamów Rososki, Grobice, Staniszewice.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kinga Zdybel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    79 (35,43%)

    Konrad Karol Buczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    144 (64,57%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Barcice Rososkie, Dąbrowa Duża, Gaj Żelechowski, Marynin, Zalesie, Żelazna, Żelechów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Robert Stankiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    207 (63,30%)

    Krzysztof Lubowiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    120 (36,70%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Janów, Martynów, Watraszew.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wojda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Budziszyn, Edwardów, Franciszków, Lasopole, Pawłówka, Przyłom.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Pindor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    65 (32,02%)

    Joanna Małgorzata Lis

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    138 (67,98%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Budziszynek, Gliczyn, Mąkosin , Zawady.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Osiedle Biowet ulice: Akacjowa, Grójecka numery parzyste od nr 2 do nr 18, Jutrzenki, Klonowa, Kwiatowa, Polna, Słoneczna, Spokojna, Wiosenna, Zakładowa, Osiedle Drwalew.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Wenelczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    52 (25,87%)

    Teresa Małgorzata Świątkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    149 (74,13%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Drwalew ulice: Parkowa, Sosnowa, Szkolna, Grójecka wszystkie numery nieparzyste, numery parzyste od nr 20 do końca, Drwalewice, Milanów, Ostrowiec.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    92 (32,62%)

    Andrzej Czerniszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    120 (42,55%)

    Sylwia Mróz-Skwirowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNE SZANSE

    70 (24,82%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Kukały, Wola Kukalska, Wola Żyrowska, Żyrów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Brzeziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Barcice Drwalewskie, Marianów, Wola Pieczyska, Pieczyska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Michał Woźniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    184 (66,67%)

    Marcin Krzysztof Wilmański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    92 (33,33%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Nowe Grobice, Sułkowice Nowe, Sułkowice Osiedle ulice: Jabłoniowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Słoneczna, Wiśniowa, Kolejowa numery od nr 1 do nr 7.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Wrońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    107 (25,66%)

    Stanisław Wojciech Mróz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    310 (74,34%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Sułkowice ulice: Brzozowa, Cyprysowa, Dębowa, Długa, Dolna, Dworcowa, Jarzębiny, Krótka, Łąkowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Polna, Psa Cywila, Różana, Wąska, Kolejowa od nr 8 do końca.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Bernaciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODMŁADZAMY GMINĘ

    192 (51,06%)

    Tomasz Dutkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHYNÓW SPRAWNA I PRZYJAZNA

    184 (48,94%)