Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kościan

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bonikowo, Mikoszki , Łagiewniki , Sepienko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Szczepaniak

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Czarkowo, Nacław, Widziszewo, Gurostwo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Wojciech Perz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    174 (41,73%)

    Justyna Barbara Mocek

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    243 (58,27%)

    Okręg 3

    Gryżyna, Gryżynka, Nowy Dębiec, Osiek, Januszewo, Nielęgowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Jaworski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    234 (71,34%)

    Izabela Teresa Biszof

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    94 (28,66%)

    Okręg 4

    Kiełczewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Jerzy Szymanowski

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    410 (73,21%)

    Dominik Karolczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    150 (26,79%)

    Okręg 5

    Racot

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Beszterda

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Darnowo, Spytkówki, Wyskoć Mała, Witkówki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Hetman

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    160 (59,26%)

    Eugeniusz Antoni Ruskowiak

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    110 (40,74%)

    Okręg 7

    Nowy Lubosz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Adam Sikora

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    190 (48,97%)

    Henryk Antoni Michalski

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    198 (51,03%)

    Okręg 8

    Stary Lubosz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jakub Mateusz Bartkowiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    63 (19,63%)

    Mirosław Jan Mądry

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    194 (60,44%)

    Przemysław Trawiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (19,94%)

    Okręg 9

    Turew, Wronowo, Wyskoć, Ignacewo, Ćwikłowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Klem

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    266 (62,59%)

    Katarzyna Zmarz

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    72 (16,94%)

    Filip Marcin Michałkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (20,47%)

    Okręg 10

    Katarzynin, Choryń, Granecznik, Wławie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Nejranowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Kurza Góra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Michalak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    150 (46,15%)

    Marcin Kowalski

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    175 (53,85%)

    Okręg 12

    Kokorzyn, Pelikan, Krzan

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marieta Ewa Szkudlarska

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Ponin, Kobylniki, Sierakowo, Szczodrowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Stanisława Bielawska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    130 (44,67%)

    Aurela Piotrowicz

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    161 (55,33%)

    Okręg 14

    Stare Oborzyska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Jan Gidaszewski

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Nowe Oborzyska, Kawczyn, Pianowo, Kurowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Jan Kowalkowski

    KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE ZIEMIA KOŚCIAŃSKA

    149 (36,17%)

    Marcin Adamczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMCZAK MARCIN

    263 (63,83%)