Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Puławy

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Góra Puławska: ul. Adamówka, Malinowa, Truskawkowa, Graniczna, Matłoska, Klonowa, Krótka, Leśna, Wąwozowa, Świerkowa, Piękna, Krzywe Koło, Nowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Mizak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    222 (68,52%)

    Barbara Elżbieta Piecyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    102 (31,48%)

    Okręg 2

    Góra Puławska: ul. Długa, Poprzeczna, Dębowa, Parkowa, Ogrodowa, Słoneczna, Radomska, Wspólna, Kościelna, Św. Wojciecha, Zielone Wzgórze.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Tomasz Maik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    260 (77,84%)

    Jerzy Soboń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    74 (22,16%)

    Okręg 3

    Góra Puławska: ul. Janowiecka, Kozienicka, Podwale, Powiśle.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Woszczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    197 (58,63%)

    Mateusz Domański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    139 (41,37%)

    Okręg 4

    Kolonia Góra Puławska, Sadłowice, Tomaszów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    108 (40,60%)

    Leszek Arkadiusz Wolski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW

    31 (11,65%)

    Beata Bochra

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    127 (47,74%)

    Okręg 5

    Klikawa, Jaroszyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Nowicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    209 (47,72%)

    Robert Michałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW

    99 (22,60%)

    Renata Aldona Molenda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    130 (29,68%)

    Okręg 6

    Gołąb: ul. Błotna, Boczna, Cicha, Folwarki, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Krzywa, Księdza Szymona Grzybowskiego, Rudki Kolonia, Urocza, Wesoła, Zamojska, Zofii Kossak

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Bąkała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM

    92 (24,80%)

    Sławomir Zbigniew Jedliczko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

    88 (23,72%)

    Dorota Joanna Osiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    191 (51,48%)

    Okręg 7

    Gołąb: ul. Puławska, Polna, Pocztowa, Podwierzbie, Ogrodowa, Spacerowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Kamola

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM

    146 (47,71%)

    Halina Osiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    160 (52,29%)

    Okręg 8

    Matygi, Borowina, Gołąb: ul. Kolejowa, Lotnisko, Wiśniowa, Żuławy, Piaskowa, Słoneczna, Stacja Kolejowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Adam Jabłoński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM

    169 (50,45%)

    Agnieszka Agata Paciorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    166 (49,55%)

    Okręg 9

    Wólka Gołębska, Niebrzegów, Nieciecz.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Gębala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM

    155 (55,36%)

    Katarzyna Magdalena Mizura-Jońska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    125 (44,64%)

    Okręg 10

    Borowa, Skoki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Walentyna Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZY WISŁĄ A WIEPRZEM

    225 (62,85%)

    Marian Stanisław Dębski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    133 (37,15%)

    Okręg 11

    Bronowice, Łęka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Lisowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    189 (43,55%)

    Witold Szczepanik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW

    58 (13,36%)

    Mariusz Sońta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    187 (43,09%)

    Okręg 12

    Opatkowice, Kowala.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Andrzej Piaseczny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    138 (44,09%)

    Krzysztof Adam Misztak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    175 (55,91%)

    Okręg 13

    Kajetanów, Pachnowola, Dobrosławów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Anna Zawadzka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    155 (57,84%)

    Monika Justyna Mazurek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    113 (42,16%)

    Okręg 14

    Leokadiów, Smogorzów, Piskorów, Polesie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Natalia Cieloch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    68 (18,23%)

    Zdzisław Urbanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW

    159 (42,63%)

    Sławomir Nita

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    146 (39,14%)

    Okręg 15

    Anielin, Zarzecze, Janów, Sosnów, Kochanów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Jagieła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DWA BRZEGI KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

    63 (15,91%)

    Anna Nita

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEOKADIÓW

    114 (28,79%)

    Mariola Lucyna Antoniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PUŁAWY

    219 (55,30%)