Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gąsawa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Kujawska, Kwiatowa, Leszka Białego, Marii Konopnickiej, Pałucka, Piastowska, Słowiańska, Tartaczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Horka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (17,14%)

    Rafał Kroczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    9 (3,67%)

    Stanisław Wojciech Wendland

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    77 (31,43%)

    Jacek Mielcarzewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    117 (47,76%)

    Okręg 2

    Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Huby, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Trzemeszeńska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    82 (35,96%)

    Mariusz Kazik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    146 (64,04%)

    Okręg 3

    Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Jeziorna, Krótka, Parkowa, Półwiejska, Rynek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Tomaszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    88 (56,05%)

    Krzysztof Serafin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    69 (43,95%)

    Okręg 4

    Sołectwo Gąsawa-część, ulice: Biskupińska, Franciszka Kowalika, Gustawa Mądroszyka, Jasna, Żnińska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    60 (31,75%)

    Olga Wiktoria Sobolewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    15 (7,94%)

    Wojciech Antoni Putz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    46 (24,34%)

    Artur Mrówczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    68 (35,98%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Marcinkowo Dolne, Marcinkowo Górne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Bogdan Banasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    35 (27,13%)

    Stanisław Świtała

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    5 (3,88%)

    Agnieszka Pierzyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    11 (8,53%)

    Michał Jan Jakubowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    34 (26,36%)

    Marzena Maria Woszczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    44 (34,11%)

    Okręg 6

    Sołectwo Szelejewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Dionizy Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    44 (22,11%)

    Urszula Danuta Kochowicz-Nowak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (15,58%)

    Iwona Teresa Janowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    5 (2,51%)

    Roman Kazimierz Wojciechowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    41 (20,60%)

    Adam Mieczysław Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    78 (39,20%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Drewno, Głowy, Oćwieka, Ryszewko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Tadeusz Kaczmarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    10 (5,78%)

    Dawid Jułga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    55 (31,79%)

    Roman Tadeusz Szczęsny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    108 (62,43%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Annowo, Pniewy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Wesołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    80 (65,04%)

    Magdalena Maria Kolmajer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    43 (34,96%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Laski Wielkie, Piastowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Maria Maćkowiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    43 (26,88%)

    Józef Marek Pieczara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    37 (23,13%)

    Piotr Boiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    44 (27,50%)

    Andrzej Musiałowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    36 (22,50%)

    Okręg 10

    Sołectwo Obudno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Jerzy Barczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    17 (11,11%)

    Paweł Brzykcy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    103 (67,32%)

    Aleksandra Stawicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    33 (21,57%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Chomiąża Szlachecka, Nowawieś Pałucka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Błażej Galij

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    22 (13,25%)

    Krzysztof Kruszelnicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    12 (7,23%)

    Michał Juchniewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    35 (21,08%)

    Robert Dworek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    97 (58,43%)

    Okręg 12

    Sołectwo Gogółkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Zabłocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    64 (36,57%)

    Józef Goc

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    111 (63,43%)

    Okręg 13

    Sołectwo Biskupin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Genowefa Irena Staniszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    30 (19,11%)

    Mirosława Anna Koc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    36 (22,93%)

    Roman Józef Szewczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    91 (57,96%)

    Okręg 14

    Sołectwo Godawy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Wacław Sytek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    19 (12,50%)

    Tomasz Gawrych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    13 (8,55%)

    Zenon Stanisław Fletka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    46 (30,26%)

    Leszek Marcin Kranz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GODAWY

    74 (48,68%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Komratowo, Łysinin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Tekiela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG I WSPÓŁPRACA DLA GĄSAWY

    39 (22,54%)

    Piotr Paweł Sobolewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ”

    42 (24,28%)

    Jacek Krupiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA ŁABĘDZKIEGO

    53 (30,64%)

    Józef Szmiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GĄSAWA WSPÓLNE DOBRO

    39 (22,54%)