Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Grodziczno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Grodziczno, Sołectwo Lorki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Graszek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    109 (36,58%)

    Bożena Sławińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    72 (24,16%)

    Andrzej Firański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    26 (8,72%)

    Beata Agnieszka Klejna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONTOWO „RAZEM”

    12 (4,03%)

    Kazimierz Małkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    79 (26,51%)

    Okręg 2

    Sołectwo Nowe Grodziczno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Woźniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (14,10%)

    Irena Anna Gorczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    137 (43,91%)

    Mateusz Marek Górtatowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    61 (19,55%)

    Mirosław Lech Wacko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONTOWO „RAZEM”

    17 (5,45%)

    Wiesław Jan Schmidt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    53 (16,99%)

    Okręg 3

    Sołectwo Linowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Jurkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    21 (11,05%)

    Irena Markuszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    71 (37,37%)

    Edward Klimek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    40 (21,05%)

    Tomasz Kliniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    58 (30,53%)

    Okręg 4

    Sołectwo Montowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Mirosława Zakreta

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    144 (64,29%)

    Dawid Firański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    5 (2,23%)

    Marian Zawadzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONTOWO „RAZEM”

    70 (31,25%)

    Szymon Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    5 (2,23%)

    Okręg 5

    Sołectwo Kuligi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Modrzewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    18 (12,95%)

    Krystyna Barbara Król

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    68 (48,92%)

    Marek Stanisław Muzalewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    17 (12,23%)

    Grzegorz Kępara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    36 (25,90%)

    Okręg 6

    Sołectwo Zajączkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Bendik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (12,31%)

    Tomasz Kiljański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    25 (19,23%)

    Józef Zieliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    89 (68,46%)

    Okręg 7

    Sołectwo Świniarc

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugeniusz Poniatowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    12 (10,53%)

    Mirosław Więckiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    73 (64,04%)

    Andrzej Rudnicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    29 (25,44%)

    Okręg 8

    Sołectwo Zwiniarz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Staniszewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (9,52%)

    Maria Łucja Bielicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    97 (65,99%)

    Dominika Cybulska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    36 (24,49%)

    Okręg 9

    Sołectwo Katlewo, Sołectwo Rynek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Matusiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    21 (11,11%)

    Teresa Aldona Mazurewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    47 (24,87%)

    Tomasz Januszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    61 (32,28%)

    Adam Jurewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    60 (31,75%)

    Okręg 10

    Sołectwo Ostaszewo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Piotr Markowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (27,96%)

    Sabina Junkrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    43 (20,38%)

    Mirosław Tadeusz Straszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    29 (13,74%)

    Henryka Łużyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    80 (37,91%)

    Okręg 11

    Sołectwo Boleszyn, Sołectwo Kowaliki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kinga Wrzosek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    110 (42,97%)

    Paweł Rafał Manerowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    38 (14,84%)

    Dawid Wierzbowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    37 (14,45%)

    Arkadiusz Grzegorz Krauze

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    71 (27,73%)

    Okręg 12

    Sołectwo Mroczno od nr 19 do 76, od nr 178 do 236

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jakub Grajewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (21,05%)

    Władysław Waszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    46 (20,18%)

    Daniel Osicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    134 (58,77%)

    Okręg 13

    Sołectwo Mroczno od nr 1 do 18, od nr 77 do 177, od nr 237 do nr 283

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Kruk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (22,15%)

    Teresa Klimek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    86 (29,76%)

    Urszula Plitt

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    139 (48,10%)

    Okręg 14

    Sołectwo Trzcin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Patryk Piotr Machciński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    15 (14,42%)

    Sara Anna Pakulska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    13 (12,50%)

    Waldemar Jan Bukowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WÓJT DLA ROZWOJU GMINY

    41 (39,42%)

    Justyna Brygida Lewicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    35 (33,65%)

    Okręg 15

    Sołectwo Mroczenko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Cezary Marszelewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (14,08%)

    Marek Aranowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ BEZPIECZEŃSTWO RODZINA

    58 (40,85%)

    Iwona Kamińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZCZEPAŃSKIEGO

    64 (45,07%)