Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Narol

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Narol: ul. Jana III Sobieskiego, ul. Krupiecka, ul. Targowa, Osiedle Jana III Sobieskiego, Osiedle Słoneczne.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Waldemar Tomasz Kudyba
      126 (44,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Krzysztof Piotr Szawara
      156 (55,32%)

    Okręg 2

    Miasto Narol: ul. Armii Krajowej, ul. Pałacowa, ul. Partyzantów, ul. Młynki, ul. Józefowska, ul. Kościelna, ul. Zielona, ul. Wesoła, ul. Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Mateusz Margol
      91 (30,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Maria Obuchowska
      118 (39,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Janusz Emil Cząstkiewicz
      89 (29,87%)

    Okręg 3

    Miasto Narol: ul. Bohaterów Września 1939r. , ul. Sportowa, ul. . Warszawska, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Jana Wolańczyka, ul. Kazimierzowska, ul. Rynek, ul. Lwowska, ul. Podzamcze, ul. Graniczna.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Michał Zdzisław Beń
      25 (8,39%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Zuchowski
      96 (32,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Grzegorz Jan Patałuch
      126 (42,28%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Tadeusz Bronisław Cich
      51 (17,11%)

    Okręg 4

    Sołectwo Narol-Wieś, Podlesina.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tadeusz Stanisław Korda
      126 (47,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Adam Józef Malec
      140 (52,63%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Kadłubiska, Lipie.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Janusz Drozd
      56 (26,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Michał Lasota
      100 (47,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Marcin Mazurek
      53 (25,36%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Dębiny, Huta-Złomy.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marian Władysław Stopyra
      60 (36,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Artur Kida
      103 (63,19%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Jędrzejówka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jadwiga Leokadia Kałun-Wolańczyk
      144 (60,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Anna Maria Gałka
      94 (39,50%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Lipsko.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Grzegorz Sabal
      92 (44,02%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zofia Maria Kozłowska
      51 (24,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Marian Tomasz Słoniec
      66 (31,58%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Łukawica, Chlewiska.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Szczepan Tadeusz Kulik
      16 (5,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Ignacy Pudełko
      136 (47,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Marek Adam Wilczyński
      133 (46,67%)

    Okręg 10

    Sołectwo: Wola Wielka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Łukasz Józef Szawara
      19 (7,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Mariusz Robert Radzimirski
      16 (6,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Tomasz Mroczek
      87 (36,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Adam Julian Machlarz
      112 (46,67%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zofia Janina Chmielowiec
      6 (2,50%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Płazów.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Bundyra
      71 (35,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Tadeusz Kukiełka
      127 (64,14%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Ruda Różaniecka-od nr 1 do nr 120.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Monika Anna Hetz
      51 (21,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Mariusz Bartosz Franus
      187 (78,57%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Ruda Różaniecka-od nr 121 do końca.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Paweł Farion
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Huta Różaniecka.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Wojciech Stanisław Luchowski
      23 (14,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Maksymilian Haras
      74 (46,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Mirosław Krzysztof Luchowski
      62 (38,99%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Łówcza.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bogusława Adamek
      106 (54,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD GMINY NAROL

    kandydatliczba głosów

    1. 0 Ryszard Tadeusz Mazurkiewicz
      87 (45,08%)