Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dmosin

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Nowostawy Dolne, Szczecin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Elżbieta Wielec

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Dmosin Pierwszy, Lubowidza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosława Ewa Dratkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Osiny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eugenia Stanisława Walewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Osiny-Zarębów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Monika Wołowiec-Olesińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Dmosin Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Król

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (43,02%)

    Justyna Kołodziejska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    16 (9,30%)

    Teresa Małgorzata Hymka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    82 (47,67%)

    Okręg 6

    Dmosin Drugi

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Łapka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (48,89%)

    Agnieszka Markowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (51,11%)

    Okręg 7

    Nagawki-Janów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Kowara

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    85 (79,44%)

    Czesława Teresa Dubilas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    22 (20,56%)

    Okręg 8

    Ząbki-Zawady, Kałęczew, Kraszew Wielki, Grodzisk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Józef Kowalik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Borki, Kuźmy, Rozdzielna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Bogdan Piłacik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Nadolna Wieś, Teresin-Dąbrowa Mszadelska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Grzegorz Lenkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Nadolna Kolonia, Kraszew, Kamień

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Jolanta Supera

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (46,40%)

    Anna Maria Gawron

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    67 (53,60%)

    Okręg 12

    Kołacin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Adamczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    79 (54,86%)

    Krzysztof Kazimierz Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (45,14%)

    Okręg 13

    Kołacinek, Koziołki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Kosma

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    88 (53,33%)

    Łukasz Stanisław Potargowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (46,67%)

    Okręg 14

    Wola Cyrusowa Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Dąbrowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Wola Cyrusowa Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Klimczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)