Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Paczków

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Paczków ulice: 3 - Maja, Jana Matejki, Miraszewskiego, Młyńska, Piastowska, Pocztowa, Sikorskiego, Słowackiego, Staszica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Artur Paweł Gallus
      37 (11,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Mariusz Daniel Kwiecień
      76 (22,96%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosława Teresa Roj
      48 (14,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Małgorzata Maluch
      93 (28,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Dorota Anna Łajczak-Gabryel
      77 (23,26%)

    Okręg 2

    Miasto Paczków ulice: Plater, Rynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Grzegorz Wojciech Jasiok
      65 (20,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Lucyna Borkiewicz
      94 (29,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZAWODNI

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Barbara Maciejewska
      94 (29,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Anna Maria Kozłowska
      61 (19,43%)

    Okręg 3

    Miasto Paczków ulice: gen. Augusta Fieldorfa "Nila", gen. Stefana Grota-Roweckiego, Górnicza, Górska, Kościuszki, mjr Hieronima Dekutowskiego, Robotnicza, rtm. Witolda Pileckiego, Wesoła

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Grzegorz Robert Tomaszek
      75 (21,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Genowefa Konat
      115 (33,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Przemysław Jan Tetłak
      151 (44,28%)

    Okręg 4

    Miasto Paczków ulice: Daszyńskiego, Kołłątaja, Kościelna, Krasińskiego, Narutowicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Bogdan Artur Andrusiów
      82 (28,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZAWODNI

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Bartłomiej Krzysztof Marzec
      67 (23,18%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bronisław Zbigniew Wiśniowski
      140 (48,44%)

    Okręg 5

    Miasto Paczków ulice: Armii Krajowej, Cisiecka, Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Moniuszki, Mostowa, Składowa, Wrocławska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Bożena Elżbieta Małochleb
      89 (27,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Barbara Maria Cichowska
      50 (15,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Ewa Cecylia Szlosek
      147 (45,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZAWODNI

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Elżbieta Maria Sapiecha-Korzon
      37 (11,46%)

    Okręg 6

    Miasto Paczków ulice: 1 - Maja, Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Okrzei, Osiedle Fryderyka Chopina, Radosna, Spokojna, Wincentego Witosa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Iwona Lucyna Bąk
      65 (18,06%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Chopkowicz
      76 (21,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Małgorzata Wanda Stano
      136 (37,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jolanta Ewa Kalisz
      61 (16,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JUREK

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Witold Michał Popiel
      22 (6,11%)

    Okręg 7

    Miasto Paczków ulice: Mickiewicza, Miodowa, Kopernika, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Małgorzata Barbara Gaweł
      106 (30,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Beata Maria Korytkowska
      200 (56,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Olimpia Izabela Janczara
      46 (13,07%)

    Okręg 8

    Miasto Paczków ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Jana Kochanowskiego, Jana III Sobieskiego, Marii Konopnickiej, Polna, Poniatowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Władysława Reymonta, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Justyna Monika Dziasek
      126 (30,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Bogusława Robak
      61 (14,91%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Eugeniusz Bogdan Kamiński
      73 (17,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Piotr Leszek Sokołowski
      127 (31,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Marta Ewa Dobrowolska
      22 (5,38%)

    Okręg 9

    Miasto Paczków ulice: Akacjowa, Bartosza, Jagiellońska, Klonowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Różana, Sienkiewicza, Słoneczna, Spacerowa, Widokowa, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Aldona Irena Gołdyn
      68 (20,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wiesław Jan Barabasz
      213 (62,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Anna Krystyna Jasińska
      58 (17,11%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Frydrychów, Ścibórz, Trzeboszowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Katarzyna Agnieszka Motyka
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Stary Paczków, Wilamowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Grażyna Helena Krzysteczko
      97 (32,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Jolanta Rozalia Wykurz
      34 (11,45%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wiesława Maria Kurowska
      166 (55,89%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Dziewiętlice, Ujeździec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Elżbieta Sylwia Światłoch
      75 (18,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Piotr Paweł Biernat
      63 (15,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bogdan Krzysztof Zuziak
      262 (65,50%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Gościce, Lisie Kąty, Unikowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Dariusz Kazimierz Kolasa
      127 (32,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Otylia Teresa Zając
      40 (10,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Stanisław Janik
      139 (35,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JUREK

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Andrzej Jarosław Patyna
      85 (21,74%)

    Okręg 14

    Sołectwo Kamienica od nr 66 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Aneta Maria Sypek
      187 (55,00%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wiesława Franciszka Nowakowska
      153 (45,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kamienica od nr 1 do nr 65a, Kozielno

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK”

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Tomasz Zbigniew Mydlarz
      66 (18,97%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Jarosław Borówka
      77 (22,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Adam Czadankiewicz
      101 (29,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JUREK

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Barbara Izabela Jurek
      104 (29,89%)