Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lipno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: BRZEŹNO, MALISZEWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Has

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    197 (51,30%)

    Aneta Gajewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    187 (48,70%)

    Okręg 2

    Sołectwa: JANKOWO, TRZEBIEGOSZCZ

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Pokłacki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    101 (40,08%)

    Edward Celmer

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    151 (59,92%)

    Okręg 3

    Sołectwa: LIPNO I, ZŁOTOPOLE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Marian Górnicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    221 (68,00%)

    Milena Bykowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (32,00%)

    Okręg 4

    Sołectwa: JASTRZĘBIE, OKRĄG

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Chojnicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    214 (58,63%)

    Roman Nierychlewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    151 (41,37%)

    Okręg 5

    Sołectwa: CHLEBOWO, CHODORĄŻEK, KARNKOWSKIE RUMUNKI, KOLANKOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    148 (49,17%)

    Krzysztof Józef Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ZGODA

    74 (24,58%)

    Agnieszka Sikorska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    79 (26,25%)

    Okręg 6

    Sołectwo KARNKOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Krasucki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I BEZPARTYJNI

    94 (33,33%)

    Bogdan Olszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (24,11%)

    Anna Rozpędowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ KARNKOWO

    120 (42,55%)

    Okręg 7

    Sołectwa: BISKUPIN, IGNACKOWO, KOMOROWO, OŚMIAŁOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Szajgicki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    163 (52,08%)

    Kazimierz Antoni Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    150 (47,92%)

    Okręg 8

    Sołectwa: BARANY, KRZYŻÓWKI, OSTROWITE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Andrzej Kowalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    244 (77,71%)

    Mirosław Tadeusz Adamski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (22,29%)

    Okręg 9

    Sołectwa: GRABINY, OSTROWITKO, POPOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Sławomir Kijewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    160 (67,51%)

    Zbigniew Śmiłowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (32,49%)

    Okręg 10

    Sołectwo ŁOCHOCIN

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Jabłońska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    150 (55,97%)

    Krzysztof Sztypka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I BEZPARTYJNI

    118 (44,03%)

    Okręg 11

    Sołectwa: WICHOWO, ZBYTKOWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bohdan Nowak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    124 (47,51%)

    Grzegorz Jędrzejewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I BEZPARTYJNI

    137 (52,49%)

    Okręg 12

    Sołectwo RADOMICE

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Lorenc

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    241 (81,69%)

    Jadwiga Bober

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (18,31%)

    Okręg 13

    Sołectwa: BIAŁOWIEŻYN, LIPNO II

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Andrzej Kalinowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    143 (45,40%)

    Wacław Ziemiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZINTEGROWANI NIEZALEŻNI

    172 (54,60%)

    Okręg 14

    Sołectwa: HUTA GŁODOWSKA, KŁOKOCK, RUMUNKI GŁODOWSKIE, TOMASZEWO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Strużyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    169 (61,23%)

    Paweł Wacławiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (38,77%)

    Okręg 15

    Sołectwa: GŁODOWO, PIĄTKI, WIERZBICK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Grażyna Lendecka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    113 (42,48%)

    Robert Jan Złakowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    127 (47,74%)

    Patrycja Siecińska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    26 (9,77%)