Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sieniawa

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Czerce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Krzysztof Pyrczak
      141 (54,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jerzy Kudłak
      101 (39,30%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jerzy Brzyski
      15 (5,84%)

    Okręg 2

    Sołectwo Czerwona Wola

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krzysztof Mucha
      138 (46,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marian Ciurko
      158 (53,38%)

    Okręg 3

    Sołectwo Dobra oraz część sołectwa Wylewa Nr 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 218, 231, 217a, 217b

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jerzy Dejnowiec
      152 (56,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Wiesław Frączek
      108 (40,30%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Władysława Harpak
      8 (2,99%)

    Okręg 4

    Część sołectwa Dybków od Nr 2 do Nr 55, od Nr 58 do Nr 59, od Nr 61 do Nr 89, od Nr 98 do Nr 109, od Nr 111 do Nr 114, od Nr 117 do Nr 131, od Nr 134 do Nr 138, od Nr 140 do Nr 148, Nr 151, od Nr 153 do Nr 154, od Nr 156 do Nr 157, od Nr 159 do Nr 160, Nr 160A, Nr 160B, od Nr 162 do Nr 178, od Nr 180 do Nr 184, o0d Nr 186 do Nr 189, od Nr 191 do Nr 194, od Nr 197 do Nr 200

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jan Józef Nabrzeski
      168 (50,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Urszula Józefa Rutkowska
      147 (44,01%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Damian Mateusz Gołąb
      19 (5,69%)

    Okręg 5

    Sołectwo Leżachów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Regina Edyta Czopik
      128 (50,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Magdalena Anna Kipczak
      127 (49,80%)

    Okręg 6

    Część sołectwa Pigany od Nr 2 do Nr 102, Nr 113, Nr 115 oraz od Nr 221 do Nr 282

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bronisława Bajor
      103 (55,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Mikołaj Pigan
      81 (44,02%)

    Okręg 7

    Sołectwo Paluchy oraz część sołectwa Pigany od Nr 103 do Nr 203 z wyłączeniem Nr 113 i Nr 115

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grzegorz Krzyżak
      0 (0,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Renata Anna Wołos
      0 (0%)

    Okręg 8

    Część sołectwa Rudka od Nr 1 do Nr 90

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Edward Ochab
      72 (40,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Bogusława Czajkowska
      90 (50,00%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Stanisław Brózda
      18 (10,00%)

    Okręg 9

    Część sołectwo Rudka od Nr 91 do Nr 230

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Adam Strug
      115 (58,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Antoni Kudłak
      65 (33,16%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Rafał Nakonieczny
      16 (8,16%)

    Okręg 10

    Część miasta Sieniawa-ul.: Augustowska, Ks. Poniatowskiego, Sanowa, J . III Sobieskiego, Kościelna, Sikorskiego, Broniewskiego, Fredry, Rynek Nr 1B, część sołectwa Dybków od Nr 56 do Nr 57, Nr 60, Nr 60A, od Nr 90 do Nr 91 , od Nr 94 do Nr 96, Nr 96A, Nr 97, Nr 110, od Nr 115 do Nr 116, Nr 132, Nr 133, Nr139, od Nr 149 do Nr 150, Nr 152, Nr 155, Nr 158, Nr 161, Nr 179 , Nr 185, Nr 185A, Nr 190, Nr 195, Nr 196

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wincenty Suszyło
      133 (45,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Jan Grycko
      161 (54,76%)

    Okręg 11

    Część miasta Sieniawa-ul.: Kościuszki, Parkowa, M. Kopernika, Czartoryskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marian Władysław Ceglak
      82 (35,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Franciszek Groch
      89 (38,70%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Stańko
      59 (25,65%)

    Okręg 12

    Część miasta Sieniawa-os. K. Wielkiego, ul. K. Wielkiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Danuta Król
      112 (48,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Janusz Malinowski
      90 (39,13%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Brzyski
      28 (12,17%)

    Okręg 13

    Część miasta Sieniawa-ul: . J. Pawła II, Reja, Rynek 4A, 4H, 5, 6, 7 Nr 7A

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Leszek Buniowski
      96 (41,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Zwoliński
      129 (55,36%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jerzy Nowak
      8 (3,43%)

    Okręg 14

    Część miasta Sieniawa-ul.: Jagiellońska, Słoneczna, Wesoła, Pl. Wolności, Piłsudskiego, Czarnieckiego, Zielona, Polna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ ZIEMI SIENIAWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ryszard Luty
      80 (46,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA MROZKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Macina
      60 (35,09%)

    KOMITET WYBORCZY STRONNICTWA LUDOWEGO „OJCOWIZNA” RP

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Szpilka
      8 (4,68%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Saidło
      23 (13,45%)

    Okręg 15

    Część sołectwa Wylewa od Nr 2 do Nr 16, od Nr 23 do Nr 217, , od Nr 219 do Nr 230, od Nr 232 do Nr 278

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WYLEWA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Ożga
      191 (52,91%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Bachórz
      170 (47,09%)