Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Łowicz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Zabostów Duży i Zabostów Mały

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Marczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Strzelcew

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Orzechowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (71,33%)

    Jakub Trąbczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (28,67%)

    Okręg 3

    Sołectwo Popów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Mirosław Koza

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    107 (42,29%)

    Wojciech Stanisław Kwasek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI ŁOWICZ

    146 (57,71%)

    Okręg 4

    Część sołectwa Zielkowice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 155

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Malangiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Część sołectwa Zielkowice obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 156 do nr ostatniego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janina Marianna Salamon

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa Placencja i Parma

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Adach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    72 (28,24%)

    Dariusz Adam Skulimowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    183 (71,76%)

    Okręg 7

    Sołectwo Zawady

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Franciszek Tylec

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    75 (56,82%)

    Monika Katarzyna Śmiałek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    57 (43,18%)

    Okręg 8

    Sołectwa Wygoda i Urbańszczyzna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Stolarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    141 (77,47%)

    Eugeniusz Banaszkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (22,53%)

    Okręg 9

    Sołectwo Jamno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Wojda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    89 (42,18%)

    Grzegorz Jacek Domińczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    122 (57,82%)

    Okręg 10

    Sołectwa Dąbkowice Dolne i Dąbkowice Górne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Genowefa Skowrońska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    67 (34,90%)

    Paweł Szczepański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    125 (65,10%)

    Okręg 11

    Sołectwa Pilaszków i Jastrzębia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Kret

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    107 (34,52%)

    Grzegorz Lelonkiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    89 (28,71%)

    Adrianna Kaczor

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    114 (36,77%)

    Okręg 12

    Sołectwa Otolice, Ostrów, Świące, Szczudłów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Kubiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    106 (56,99%)

    Ryszard Lucjan Górczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (43,01%)

    Okręg 13

    Sołectwa Bocheń, Mystkowice, Guźnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Tokarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    130 (43,62%)

    Marcin Paweł Flis

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    168 (56,38%)

    Okręg 14

    Sołectwa Małszyce, Klewków oraz część sołectwa Niedźwiada obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 42a do nr ostatniego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Bończak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    203 (61,70%)

    Monika Kołucka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    126 (38,30%)

    Okręg 15

    Sołectwa Świeryż Pierwszy i Świeryż Drugi oraz część sołectwa Niedźwiada obejmująca nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi od nr 1 do nr 42

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Andrzej Podrażka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)