Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Mikołów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Plac 750 - lecia, Beskidzka, Jana Bluszcza, Boczna, Bractwa Strzeleckiego, Braterska, Brzozowa, Cmentarna, Henryka Dąbrowskiego, Dołowa, Mieczysława Dzieńdziela, Filaretów, Gliwicka numery parzyste od 6 do 86, Górnicza, Michała Grażyńskiego, os. Grunwaldzkie, Jana Pawła II, Wincentego Janasa, Jasna, Jaśminów, ks. Jana Karpeckiego, Katowicka numery nieparzyste od 1 do 21 numery parzyste od 2 do 34, plac Heleny Kobernickiej, os. Jana Kochanowskiego, Jana Koja, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Krakowska, Bernarda Krawczyka, Krótka, Kwietna, Lawendowa, Józefa Lompy, Jana Matejki, Karola Miarki, Ludwika Musioła, Na Wzgórzu, os. Cypriana Kamila Norwida, Nowa, Stefana Okrzei, rtm. Witolda Pileckiego, Planty, Plebiscytowa numery nieparzyste od 1 do 7 numery parzyste od 2 do 20, Podleska, Powstańców Śląskich, Konstantego Prusa, Przyjaźni, Reta, Rolnicza, Rynek, Sądowa, Skalna, Skośna, Skotnica, Skrajna, Juliusza Słowackiego, Staropodleska, Stawowa, Storczyków, Stroma, ks. Józefa Szafranka, Szarotek, św. Wojciecha, Taborowa Kępa, Ludwika Waryńskiego, dr Tadeusza Więcka, Wrzosowa, Wspólna, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, Zielona, Żwirki i Wigury od nr 1 do 9a, Żniwna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIKOŁOWA STANISŁAWA PIECHULI

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aleksandra Klachacz
      42 (0,69%)
    2. 5 Jan Roman Przewoźnik
      100 (1,64%)
    3. 8 Urszula Teresa Stawecka
      61 (1,00%)
    4. 9 Grażyna Kazimiera Stalewska
      49 (0,81%)
    5. 1 Stanisław Maksymilian Piechula
      1 000 (16,44%)
    6. 2 Martyna Alicja Centkowska-Strzelczyk
      172 (2,83%)
    7. 3 Adam Andrzej Kempa
      84 (1,38%)
    8. 4 Aleksandra Polańska
      49 (0,81%)
    9. 7 Paweł Krzysztof Leżucha
      35 (0,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Maria Wilkoszyńska
      273 (4,49%)
    2. 1 Michał Józef Rupik
      536 (8,81%)
    3. 7 Igor Dawid Pustelnik
      31 (0,51%)
    4. 5 Mariusz Edward Pieszur
      14 (0,23%)
    5. 8 Agnieszka Danuta Depta
      39 (0,64%)
    6. 3 Jan Tadeusz Wycisło
      108 (1,78%)
    7. 4 Elżbieta Święcik-Janas
      22 (0,36%)
    8. 6 Aleksandra Maria Kołodziej-Jaskuła
      57 (0,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Michał Henryk Polok
      52 (0,85%)
    2. 2 Krystyna Irena Świerkot
      67 (1,10%)
    3. 1 Artur Krzysztof Wnuk
      303 (4,98%)
    4. 6 Monika Karolina Kaczyńska-Ratka
      21 (0,35%)
    5. 4 Barbara Iwona Robakowska
      40 (0,66%)
    6. 5 Błażej Grzegorz Mikołaszek
      23 (0,38%)
    7. 7 Agnieszka Renata Jeziorska
      19 (0,31%)
    8. 8 Tomasz Marek Kubista
      13 (0,21%)
    9. 9 Tomasz Piotr Wieczorek
      41 (0,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Piotr Wojciech Faron
      96 (1,58%)
    2. 2 Grażyna Krystyna Ostafin
      132 (2,17%)
    3. 6 Piotr Czesław Bartas
      41 (0,67%)
    4. 7 Krystyna Kurczyk
      51 (0,84%)
    5. 9 Jan Augustyn Szpindor
      45 (0,74%)
    6. 3 Michał Gabriel Mogielski
      76 (1,25%)
    7. 1 Stanisława Maria Hajduk-Bies
      614 (10,09%)
    8. 5 Joanna Kukwa
      82 (1,35%)
    9. 8 Ireneusz Bocheński
      63 (1,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Adrian Kruszyna
      57 (0,94%)
    2. 4 Jacek Bogdan Brzezina
      17 (0,28%)
    3. 8 Marcin Franciszek Wróbel
      25 (0,41%)
    4. 5 Teresa Maria Parzentny
      7 (0,12%)
    5. 2 Agnieszka Jolanta Gaschi-Uciecha
      34 (0,56%)
    6. 3 Agnieszka Irena Bobrowska
      16 (0,26%)
    7. 7 Anna Maria Czech-Halska
      19 (0,31%)
    8. 6 Aneta Anna Pasecka
      15 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Iwona Agnieszka Spychała-Długosz
      373 (6,13%)
    2. 4 Kamil Maciej Lorek
      97 (1,59%)
    3. 3 Mateusz Dominik Bies
      292 (4,80%)
    4. 5 Regina Elfryda Kolasińska-Roguż
      109 (1,79%)
    5. 2 Aneta Kinga Esnekier
      233 (3,83%)
    6. 7 Katarzyna Jolanta Smolka
      93 (1,53%)
    7. 8 Małgorzata Alicja Klimas
      80 (1,31%)
    8. 9 Józef Andrzej Gryt
      106 (1,74%)
    9. 6 Michał Jakub Żyłka
      60 (0,99%)

    Okręg 2

    ks. bp. Władysława Bandurskiego, gen. Józefa Bema, Bielska, Bolesława Śmiałego, Bratków, Wincentego Bromboszcza, Władysława Broniewskiego, Brzoskwiniowa, Cieszyńska, Konstantego Damrota, Dębowa, Długa, Dolna, Działkowców, Energetyków, Fabryczna, Gimnazjalna, Głogowa, Gwarków, Plac Harcerski, prof. Maksymiliana Hubera, Jaskrów, Jaworowa, Jedności, Jodłowa, Kasztanowa, płk. Władysława Kiełbasy, Klonowa, Kolonia Wojewódzka, Konstytucji 3 Maja, Konwalii, Mikołaja Kopernika, Janusza Korczaka, Kowalska, Marii Kownackiej, Krokusów, Krzywa, Lazurowa, Stanisława Lema, Lipowa, Metalowców, os. A. Mickiewicza, Młyńska, Modrzewiowa, Murarska, Nowy Świat, Orzechowa, Parkowa, Pokoju, Południowa, Prosta, Osiedle przy Plantach, Przyjaciół, Pszczyńska, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta, Wojciecha Rybickiego, Rybnicka, Rymarska, Józefa Rymera, Plac Salwatorianów, Marii Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Stara Droga, Stolarska, Strzechy, Torowa, Towarowa, Wiejska, Wiśniowa, Wodna, Wodociągowa, Rafała Wojaczka, Wronia, Wschodnia, Wyzwolenia, Zawilców, Żwirki i Wigury numery parzyste od 10 do końca i numery nieparzyste od 11 do końca.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIKOŁOWA STANISŁAWA PIECHULI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Anna Głośna
      401 (6,82%)
    2. 2 Lech Robert Wróblewski
      156 (2,65%)
    3. 5 Katarzyna Wesołowska
      119 (2,02%)
    4. 7 Barbara Zofia Dubiel
      36 (0,61%)
    5. 4 Zbigniew Kwiatek
      37 (0,63%)
    6. 3 Ewelina Maria Kukla
      324 (5,51%)
    7. 6 Rafał Tomasz Hat
      94 (1,60%)
    8. 8 Krzysztof Bolesław Szymik
      109 (1,85%)
    9. 9 Magdalena Anna Kawecka
      72 (1,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Paweł Jurosz
      90 (1,53%)
    2. 6 Mirosław Ireneusz Wrona
      20 (0,34%)
    3. 1 Katarzyna Maria Siruga
      130 (2,21%)
    4. 5 Marcin Tomasz Chrost
      10 (0,17%)
    5. 3 Piotr Paweł Stencel
      178 (3,03%)
    6. 4 Jadwiga Teresa Muzyczuk-Sojka
      28 (0,48%)
    7. 8 Jerzy Klaudiusz Solar
      57 (0,97%)
    8. 7 Karina Grażyna Bachusz
      13 (0,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Henryk Borys
      59 (1,00%)
    2. 7 Paweł Łukasz Gwóźdź
      69 (1,17%)
    3. 3 Andrzej Bogdan Badocha
      33 (0,56%)
    4. 1 Irena Bernadeta Radomska
      151 (2,57%)
    5. 4 Stanisław Gryzło
      130 (2,21%)
    6. 8 Barbara Sabina Podeszwa
      7 (0,12%)
    7. 6 Ilona Dorota Urbańczyk
      8 (0,14%)
    8. 5 Ewa Stefania Prochaczek
      33 (0,56%)
    9. 9 Sylwester Franciszek Czarnota
      203 (3,45%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Luiza Joanna Grobelna
      27 (0,46%)
    2. 2 Irena Danuta Czich
      231 (3,93%)
    3. 4 Jakub Michał Pienta
      28 (0,48%)
    4. 6 Bronisław Wiktor Mansfeld
      49 (0,83%)
    5. 9 Edmund Piotrowski
      65 (1,11%)
    6. 1 Anna Jadwiga Chrapek-Budacz
      399 (6,79%)
    7. 3 Gabriela Maria Myszor
      123 (2,09%)
    8. 7 Tomasz Emanuel Kołodziej
      73 (1,24%)
    9. 8 Jan Ryszard Marek
      90 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Jan Józef Ziobroń
      9 (0,15%)
    2. 7 Agnieszka Maria Kapica
      8 (0,14%)
    3. 6 Damian Andrzej Tyrała
      33 (0,56%)
    4. 1 Józef Kurtycz
      231 (3,93%)
    5. 5 Ryszard Adam Grejner
      34 (0,58%)
    6. 2 Halina Agnieszka Adamus
      39 (0,66%)
    7. 3 Stanisław Gwidon Sobek
      115 (1,96%)
    8. 4 Beata Magdalena Świderska
      40 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Wiktoria Syryjczyk-Słomska
      905 (15,39%)
    2. 6 Jarosław Arkadiusz Belka
      88 (1,50%)
    3. 2 Łukasz Waldemar Ryguła
      279 (4,74%)
    4. 5 Rafał Ignacy Lalik
      37 (0,63%)
    5. 4 Renata Anna Rodriguez Parysz
      113 (1,92%)
    6. 3 Jarosław Marian Sworzeń
      137 (2,33%)
    7. 8 Aleksandra Barbara Kukuczka
      27 (0,46%)
    8. 7 Patrycja Katarzyna Chechelska
      50 (0,85%)
    9. 9 Marek Michał Piwoński
      83 (1,41%)

    Okręg 3

    Baziowa, Jana Brzechwy, Bzów, Cicha, Cienista, Czereśniowa, Dolina Jamny, Dzwonkowa, Forsycji, Goździków, Grabowa, Jagodowa, Katowicka numery nieparzyste od 23 do końca numery i numery parzyste od 36 do końca, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Miła, Gustawa Morcinka, Owsiana, Paprotek, Plebiscytowa numery nieparzyste od 9 do końca i numery parzyste od 22 do końca, Poprzeczna, Janiny Porazińskiej, Poziomkowa, gen. Kazimierza Pułaskiego, Sadowa, Henryka Sienkiewicza, Słowicza, Świerkowa, Wąska, Wiązowa, Józefa Wieczorka, Wiosenna, hetmana Zawiszy Czarnego, Ziębia, Borowa, Ciasna, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Dąbrowa, Gliwicka numery nieparzyste od 247 do końca i numery parzyste od 256 do końca, Gołębia, Kukułcza, Malinowa, Oświęcimska, Piaskowa, Piwna, Pogodna, Polna, Równoległa, Stokrotek, Strażacka, Ziołowa, Akacjowa, Cedrowa, Chudowska, Cyprysów, Dworcowa, Dworska, ks. Franciszka Górka, Hutnicza, Kalinowa, Wojciecha Korfantego, Marzankowice, Stanisława Michalskiego, Michalskie Doły, Myśliwska, Nomiarki, Olchowa, Radosna, Sośnia Góra, Spółdzielcza, Ludwika Spyry, Starych Młynów, Szkolna, Konstantego Wolnego, Zbożowa, Astrów, Bażancia, Botaniczna, Chabrów, Fiołkowa, Grzegorza Fitelberga, Gliwicka numery nieparzyste od 21 do 53, Golfowa, Górna, Grudniowa, Irysów, Jabłoni, Jaskółcza, Jeżynowa, Kolonia Huta, Kosów, Kręta, Krucza, Kwiatowa, Lipcowa, Łączna, Maków, Miodowa, Na Stoku, Narcyzów, Ogrodowa, Podgórna, Pszczela, Różana, Sikorek, Sosnowa, Studzienna, Wapienna, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zamkowa, Źródlana, Karola Darwina, Gliwicka numery nieparzyste od 161 do 245 i numery parzyste od 168 do 254, Graniczna, Grzybowa, Kąty, Łęgowa, Magnolii, Mała, Mokierska, Przelotowa, Rusinów, Solna, Starokościelna, Staromiejska, ks. Huberta Szymankiewicza, Tulipanów, Wolności, Zagrodowa, Zrębowa, Żurawia, Bukowa, Cisów, Drozdów, Józefa Elsnera, Gliwicka numery nieparzyste od 55 do 159 i numery parzyste od 88 do 166, Górnośląska, Jarzębinowa, Jastrzębia, Jesionowa, Kuźnicka, Reta Śmiłowicka, Skowronków, Sowia, Szpaków, Zgody.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIKOŁOWA STANISŁAWA PIECHULI

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Andrzej Sukiennik
      237 (4,16%)
    2. 8 Bożena Małgorzata Koziebrodzka
      33 (0,58%)
    3. 7 Jan Gaura
      192 (3,37%)
    4. 1 Remigiusz Kuś
      455 (7,99%)
    5. 3 Wojciech Krzysztof Kowalik
      192 (3,37%)
    6. 4 Izabela Maria Krzemień
      69 (1,21%)
    7. 9 Beata Róża Zielosko
      111 (1,95%)
    8. 2 Urszula Sanocka
      148 (2,60%)
    9. 6 Beata Teresa Brzoza-Kwiatek
      7 (0,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GÓRNOŚLĄSKICH SAMORZĄDOWCÓW LOKALNYCH

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Justyna Paulina Mol
      60 (1,05%)
    2. 1 Grażyna Helena Bienek-Grychtoł
      262 (4,60%)
    3. 5 Dominik Szymon Stencel
      53 (0,93%)
    4. 2 Jolanta Elżbieta Oleś
      55 (0,97%)
    5. 3 Artur Kołodziej
      51 (0,90%)
    6. 6 Wojciech Krzysztof Nowok
      62 (1,09%)
    7. 7 Adam Marek Chwiałkowski
      24 (0,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Janusz Buras
      211 (3,71%)
    2. 2 Ewa Danuta Chmielorz
      327 (5,74%)
    3. 5 Daria Dorota Długaj
      18 (0,32%)
    4. 6 Katarzyna Drozd
      22 (0,39%)
    5. 3 Tomasz Andrzej Urban
      26 (0,46%)
    6. 4 Urszula Emilia Tkocz
      38 (0,67%)
    7. 8 Jerzy Gustaw Jamontt
      58 (1,02%)
    8. 7 Tomasz Marian Szadok
      12 (0,21%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Irena Helena Malec
      23 (0,40%)
    2. 8 Damian Marcin Tuczkowski
      28 (0,49%)
    3. 7 Adam Szczepan Walasek
      27 (0,47%)
    4. 9 Brygida Anna Kułach
      31 (0,54%)
    5. 2 Julia Kamila Lewandowska
      112 (1,97%)
    6. 3 Czesława Halina Szczudło
      200 (3,51%)
    7. 1 Adam Henryk Zawiszowski
      550 (9,66%)
    8. 5 Tomasz Lech Grygierek
      54 (0,95%)
    9. 6 Grzegorz Krzysztof Stalica
      56 (0,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA GMINY I POWIATU”

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Hanna Jolanta Natanek
      13 (0,23%)
    2. 4 Karina Maria Tytko
      19 (0,33%)
    3. 3 Krzysztof Eugeniusz Jakubiec
      354 (6,22%)
    4. 1 Dariusz Zbigniew Gaschi
      161 (2,83%)
    5. 5 Krzysztof Paweł Bojdoł
      30 (0,53%)
    6. 6 Katarzyna Marta Galej-Ciwiś
      16 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Jerzy Żur
      438 (7,69%)
    2. 4 Wacław Jakub Cybulski
      106 (1,86%)
    3. 1 Agnieszka Monika Fiola
      267 (4,69%)
    4. 3 Jolanta Helena Szlauer
      166 (2,91%)
    5. 6 Jarosław Krzysztof Majewski
      79 (1,39%)
    6. 5 Izabela Tonia Hajzer
      61 (1,07%)
    7. 8 Mateusz Jan Kurpanik
      158 (2,77%)
    8. 7 Artur Jan Freter
      23 (0,40%)