Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Strzelce Krajeńskie

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Adama Asnyka, Cmentarna, Cypriana K. Norwida, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Sportowa, Wyzwolenia, Zbigniewa Herberta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jadwiga Janusz
      377 (71,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA DŹWIGALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Franciszek Kristel
      148 (28,19%)

    Okręg 2

    Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Juliusza Słowackiego, Mikołaja Kopernika

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Andrzej Huber
      385 (73,06%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Beata Bożena Balcerzak-Łęszczak
      142 (26,94%)

    Okręg 3

    Drzymały, Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Zenon Krzyszewski
      149 (39,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Sagan
      191 (50,53%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Grzegorz Zenon Madej
      38 (10,05%)

    Okręg 4

    Akacjowa, Al. Piastów, Gorzowska, Jedności Robotniczej, Klonowa, Kolejowa, Kwiatowa, Łąkowa, Nowa, Ogrodowa, Polna, Przemysłowa, Stanisława Moniuszki, Wodociągowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Kajetan Jacek Herbet
      29 (8,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sebastian Adam Okołotowicz
      157 (44,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWY NIEDŹWIEDŹ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosława Anna Niedźwiedź
      169 (47,61%)

    Okręg 5

    Forteczna-Północna, Forteczna-Zachodnia, Nowa Brama, Okrężna, Północna, Strzelecka, Zachodnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Jan Paluta
      308 (78,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SOBCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Janusz Antoni Czernicki
      86 (21,83%)

    Okręg 6

    Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Henryka Sienkiewicza, Katedralna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Daniela Leśkiewicz-Dudek
      105 (31,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Szczepan Adamus
      230 (68,66%)

    Okręg 7

    Brygady Saperów, Cicha, Forteczna-Południowa, Krótka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ludowa, Południowa, Rynek, Targowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Stokowska
      51 (12,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bożena Teresa Samerdak
      244 (61,62%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Karolina Klaudia Chmiel
      101 (25,51%)

    Okręg 8

    Al. Wolności, Brzozowa, Dworcowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mariusz Andrzej Błochowiak
      59 (13,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Roman Marek Gajowczyk
      289 (66,90%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SOBCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Grzegorz Witold Graliński
      84 (19,44%)

    Okręg 9

    11 Listopada, Działkowców, Gdańska, Grodziska, Gwiaździsta, Jana III Sobieskiego, Jesionowa, Jeziorna, Józefa Piłsudskiego, Kalinowa, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Ks. Stefana Wyszyńskiego, Księżycowa, Lipowa, Marii Konopnickiej, Mieszka I, Orzechowa, P. C. K. , Planetarna, Podwale, Pogodna, Poznańska, Przemysława II, Słoneczna, Strumykowa, Tęczowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wojska Polskiego, Zielona, Zygmunta Starego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ryszard Bogdan Drączkowski
      52 (10,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Rafał Cichowicz
      197 (38,86%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Zbigniew Ryszard Wierzbicki
      75 (14,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA DŹWIGALSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marcin Dźwigalski
      183 (36,09%)

    Okręg 10

    Bronowice, Buszów, Buszewko, Danków, Wielisławice, Wilanów, Puszczykowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Sylwester Jarząbek
      125 (26,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grzegorz Adam Dyliński
      75 (15,89%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wioletta Władysława Podgórska
      124 (26,27%)

    KOMITET WYBORCZY „BUSZÓW DLA NAS”

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Dariusz Andrzej Kłosiński
      148 (31,36%)

    Okręg 11

    Bobrówko, Machary, Sokólsko, Żabicko, Śródlesie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jerzy Janusz Cichocki
      150 (31,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Butkiewicz
      261 (55,18%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Haszczyc
      62 (13,11%)

    Okręg 12

    Lubicz, Tuczno, Tuczenko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Piotr Dolaciński
      179 (47,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Jan Borkowski
      113 (30,29%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jerzy Walczak
      81 (21,72%)

    Okręg 13

    Gilów, Lipie Góry, Ogardy, Pielice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Marian Lepiato
      259 (59,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SOBCZAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Dariusz Sobczak
      179 (40,87%)

    Okręg 14

    Gardzko, Golczewice, Licheń, Długie, Sidłów, Strzelce Klasztorne, Czyżewo, Małe Osiedle

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Paweł Piotr Partyka
      125 (31,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Józef Waszak
      277 (68,91%)

    Okręg 15

    Brzoza, Piastowo, Chwytowo, Ciecierzyn, Przyłęg, osada Pieńkowice, Sławno, Wełmin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Joanna Emilia Bortnowska
      77 (19,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW M. FEDERA GMINA 2018

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Krzysztof Tarnowski
      125 (32,05%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Bożena Mrożek
      188 (48,21%)