Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kościelisko

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Dolina Kościeliska, Groń, Kiry, Królewska od nr 1 do nr 21A i od nr 22 do nr 48 parzyste, Rysulówka od nr 1 do nr 55 i nr 57, Strzelców Podhalańskich

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Maria Słodyczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (36,56%)

    Robert Marek Habina

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    60 (26,43%)

    Narcyz Michał Sadłoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    84 (37,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Brzyzek, Kierpcówka, Królewska od nr 23 do nr 55 nieparzyste, od nr 50 do nr 54 parzyste i od nr 56 do końca, Rysulówka od nr 56 do nr 64 parzyste, od nr 59 do nr 63 nieparzyste i od nr 65 do końca, Staszelówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Kazimierz Nędza-Kubiniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    148 (60,91%)

    Łukasz Piotr Wiercioch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    95 (39,09%)

    Okręg 3

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Budzówka, Mocarni, Mocarni Boczna, Pitoniówka, Śmiechówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Krzysztof Długopolski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (47,06%)

    Adam Jan Tracz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    117 (52,94%)

    Okręg 4

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Chotarz Bór, Nędzy – Kubińca od nr 124 do nr 134 parzyste i od nr 135 do końca, Szeligówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Łukasz Nędza-Kubiniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    155 (51,67%)

    Maria Katarzyna Nędza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    130 (43,33%)

    Rafał Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    15 (5,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Gronik, Małej Łąki, Nędzy – Kubińca od nr 14 do nr 17, od nr 18 do nr 42 parzyste, od nr 43 do nr 122 i od nr 123 do nr 133 nieparzyste, Sywarne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Anna Słodyczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    60 (26,43%)

    Maciej Tadeusz Krzeptowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    167 (73,57%)

    Okręg 6

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Karpielówka, Karpielówka Boczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiktor Lingo

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    82 (36,77%)

    Artur Bukowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    141 (63,23%)

    Okręg 7

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Butorów, Droga Na Wierch, Pod Blachówką, Polana Pająkówka, Salamandra, Wojdyłówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Mądry

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    91 (45,05%)

    Zofia Leśnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    90 (44,55%)

    Edward Klaper

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    21 (10,40%)

    Okręg 8

    Sołectwo Kościelisko (część): ul. Czajki, Nędzy – Kubińca od nr 1 do nr 13 i od nr 19 do nr 41 nieparzyste, Sobiczkowa, Sobiczkowa Bór

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Urbaś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    110 (47,01%)

    Stanisław Pabin

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    79 (33,76%)

    Michał Sypniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    45 (19,23%)

    Okręg 9

    Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 1 do nr 84

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Mniszak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (25,84%)

    Janusz Stefan Piwowar

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    77 (28,84%)

    Mieczysław Dzierzęga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    121 (45,32%)

    Okręg 10

    Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 85 do nr 175

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Jacek Michniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    86 (52,44%)

    Marcin Płaza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    78 (47,56%)

    Okręg 11

    Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 176 do nr 270

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Polak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (48,15%)

    Janusz Wiesław Czernik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    112 (51,85%)

    Okręg 12

    Sołectwo Dzianisz (część): budynki od nr 271 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Bukowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (22,22%)

    Władysław Długosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE PODHALE"

    79 (39,90%)

    Czesława Stanisława Klejka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    63 (31,82%)

    Władysław Długopolski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    12 (6,06%)

    Okręg 13

    Sołectwo Witów (część): budynki od nr 1 do nr 90

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Stanisław Ratułowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (33,50%)

    Piotr Jacek Kopeć

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    89 (43,20%)

    Marcin Jasionek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    48 (23,30%)

    Okręg 14

    Sołectwo Witów (część): budynki od nr 91 do nr 200

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Staszel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    114 (52,29%)

    Stanisław Wojciech Stosel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    104 (47,71%)

    Okręg 15

    Sołectwo Witów (część): budynki od nr 201 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Sieczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (34,65%)

    Małgorzata Lasak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ

    106 (52,48%)

    Jakub Gąsienica-Giewont

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

    26 (12,87%)