Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pyzdry

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Pyzdry-ulice: Miłosławska, Wrocławska, Zwierzyniec, Sołectwo: Tarnowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Paszak
      0 (0,00%)

    Okręg 2

    Miasto Pyzdry-ulice: Nadrzeczna, Niepodległości, Kaliska, Rynek, Spółdzielców, Szkolna, Taczanowskiego, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Renata Wicher
      56 (27,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Elżbieta Maria Kłossowska
      146 (72,28%)

    Okręg 3

    Miasto Pyzdry-ulice: Daszyńskiego, Kościuszki, Krótka, Poznańska, Sienkiewicza, Staszica, 3 Maja, 11 Listopada

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Damian Kołodziejczyk
      45 (19,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Barbara Bożena Sulkowska
      184 (80,35%)

    Okręg 4

    Miasto Pyzdry-ulice: Cmentarna, Dworcowa, Kilińskiego, Mostowa, Niecała, Winnica, Wrzesińska, Wymysłowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Monika Mnich
      78 (34,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Henryk Paweł Pyrzyk
      150 (65,79%)

    Okręg 5

    Miasto Pyzdry-ulice: Farna, Flisa, Nowoogrodowa, Ogrodowa, Plac Sikorskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Gęsikiewicz
      53 (20,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Andrzej Budziszewski
      205 (79,46%)

    Okręg 6

    Miasto Pyzdry-ulice: Głowackiego, Konopnickiej, Matejki, Orzeszkowej, Prusa, Targowa, Wąska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tadeusz Zenon Bączkiewicz
      57 (22,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Robert Nowak
      201 (77,91%)

    Okręg 7

    Miasto Pyzdry-ulice: Asnyka, Bolesława Pobożnego, Dąbrowskiej, Jana Pawła II, Kochanowskiego, Leszka Czarnego, Władysława Łokietka, Mickiewicza, Polna, Słowackiego, Sportowa, Szybska, J. Tuwima, Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marek Rzepecki
      97 (33,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Elżbieta Ratajczyk
      190 (66,20%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Dłusk, Rataje

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Aldona Cukierska
      82 (34,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Andrzej Łyskawa
      154 (65,25%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Pietrzyków, Pietrzyków – Kolonia, Ksawerów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grzegorz Ławniczak
      74 (34,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Justyna Sosnowska
      140 (65,42%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Białobrzeg , Trzcianki, Walga, Zapowiednia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Stanisław Ireneusz Janiak
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Wrąbczynkowskie Holendry, Wrąbczynek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Zdzisław Przybyła
      125 (64,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marianna Zofia Urbaniak
      69 (35,57%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Górne Grądy, Ciemierów, Ciemierów – Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Wawrzyniak
      89 (45,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ilona Nowicka
      105 (54,12%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Dolne Grądy, Kruszyny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Halina Krystyna Polińska
      44 (33,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Paweł Pilarski
      89 (66,92%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Ruda Komorska, Zamość

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ryszard Kazimierz Urbaniak
      80 (38,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mieczysław Podlewski
      126 (61,17%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Lisewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZIE, ROZWÓJ, INWESTYCJE

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Monika Magdalena Łakoma
      122 (57,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Kazimierz Zbigniew Szablewski
      92 (42,99%)