Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Borek Wielkopolski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Adama Asnyka, Dworcowa, Jeżewska, Marii Konopnickiej, Sportowa, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Szczepaniak
      78 (34,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Przemysław Szczepaniak
      146 (65,18%)

    Okręg 2

    Głosiny, Osiedle 600 lecia, Powstańców Wielkopolskich, Powstańców Ziemi Boreckiej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Banaszak
      100 (45,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Roman Malicki
      122 (54,95%)

    Okręg 3

    Adama Mickiewicza, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Kilińskiego, Skokowska, Stefana Żeromskiego, Szosa Jaraczewska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Zdzisław Kędzia
      86 (38,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Hubert Mateusz Mazur
      55 (24,55%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Jerzy Piotr Grześkowiak
      83 (37,05%)

    Okręg 4

    Droga Lisia, Farna, Graniczna, Lisiagóra, Rynek, Rynkowa, Stanisława Gogulskiego, Wąska, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tadeusz Ratajczak
      93 (46,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Barbara Wojciechowska
      106 (53,27%)

    Okręg 5

    Edmunda Bojanowskiego, Koźmińska, Pogorzelska, Zdzieska, Zdzież

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tadeusz Ludwiczak
      101 (47,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Artur Krzysztof Osowicz
      111 (52,36%)

    Okręg 6

    Dorotów, Karolew-od nr 1 do nr 15, Karolew-od nr 20 do nr 27, Karolew-od nr 35A do 35B, Karolew-od nr 38 do nr 43

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Damian Piotr Florczyk
      63 (37,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY BOREK

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Piotr Marszałek
      56 (32,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Eugeniusz Matuszak
      51 (30,00%)

    Okręg 7

    Karolew-od nr 16 do nr 18B, Karolew-od nr 28 do nr 37 z wyłączeniem nr 35A i nr 35B, Trzecianów Osiedle

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Leszek Walczewski
      67 (33,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Romuald Gawroński
      110 (55,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Edyta Anna Poprawa
      23 (11,50%)

    Okręg 8

    Dąbrówka, Ustronie, Trzecianów, Strumiany

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Magdalena Przybylak
      93 (57,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dawid Marian Porzucek
      33 (20,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Michał Przybylak
      35 (21,74%)

    Okręg 9

    Zalesie, Wygoda, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Kubiak
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Jeżewo, Liż, Stawiszyn, Frasunek, Skoków, Skokówko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Stanisław Dopierała
      134 (60,36%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Rafał Kaczmarek
      88 (39,64%)

    Okręg 11

    Grodnica, Osówiec, Koszkowo, Studzianna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ewelina Furmaniak
      46 (33,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Magdalena Mazur
      30 (21,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Pawlak
      63 (45,32%)

    Okręg 12

    Wycisłowo, Wroniny, Jawory

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Róża Jędrosz
      92 (42,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Lidia Anna Walkowiak
      63 (29,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Przemysław Tomasz Bartoszak
      61 (28,24%)

    Okręg 13

    Bolesławów, Bruczków

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Leszek Chałupniczak
      76 (36,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Przemysław Marek Skowronek
      71 (34,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Renata Beata Kryś
      59 (28,64%)

    Okręg 14

    Leonów, Cielmice, Celestynów, Siedmiorogów Drugi, Siedmiorogów Pierwszy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Leon Maturski
      56 (28,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Radosław Andrzejak
      103 (51,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BORECKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Marta Barbara Frąckowiak
      41 (20,50%)

    Okręg 15

    Głoginin, Maksymilianów, Zimnowoda

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY FORUM DEMOKRATYCZNE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Bartosz Piotr Grobelny
      86 (43,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jacek Gałczyński
      113 (56,78%)