Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatStefana Jasińskiego, Jeżowska, Laskowa, Miodowa, Ogrodowa, Orzechowa, Piaskowa, Piekarska, Podmiejska, Pszeniczna, Sadowa, Skierniewicka, Wałowska, Willowa, Wiśniowa, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Armii Krajowej, Faworna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Krzywe Koło, Księdza Ignacego Jana Skorupki, Księże Domki, Łowicka, Murarska, Nowa, Parkowa, 1 Maja, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego-od numeru 8 do numeru 16, Plac Wolności, Juliusza Słowackiego,-parzyste do numeru 68,-nieparzyste do numeru 27 b , Zamkowa, Zatylna, Ziemowita
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Aleksandra Fredry, Górna, Katowicka-parzyste od numeru 20 do końca,-nieparzyste od numeru 7 do końca, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Janusza Korczaka, Ignacego Krasickiego, Kornela Makuszyńskiego, Elizy Orzeszkowej-parzyste od numeru 22 do końca,-nieparzyste od numeru 9 do końca, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza-parzyste od numeru 12 do końca,-nieparzyste od numeru 25 do końca, Leopolda Staffa, Tatar, Juliana Tuwima, Gabrieli Zapolskiej, Stefana Żeromskiego-parzyste wszystkie numery,-nieparzyste od numeru19 do końca, Narcyzy Żmichowskiej
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa, Browarna, Chmielna, Cmentarna, Kaczeńcowa, Katowicka-parzyste do numeru 18,-nieparzyste do numeru 5, Elizy Orzeszkowej-parzyste do numeru 20,-nieparzyste do numeru 7, Osada Dolna, Piwna, Przemysłowa-nieparzyste do numeru 1c , Różana, Henryka Sienkiewicza-parzyste do numeru 10,-nieparzyste do numeru 23, Słodowa, Tomaszowska (bez bloków), Tulipanowa, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zielona, Stefana Żeromskiego-nieparzyste do numeru 17c
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Juliusza Słowackiego-parzyste od numeru 70 do końca,-nieparzyste od numeru 29 do końca, Tomaszowska bloki 10a, 10b, 10c, 10d, 10e, 10f, 10h, 10i
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Krakowska od numeru 12 do końca, Niepodległości-od numeru 8 do końca (bez numeru 11), Opoczyńska, Polna-parzyste od numeru 8 do końca,-nieparzyste od numeru 15 do końca, Przemysłowa-parzyste wszystkie,-nieparzyste od numeru 3 do końca, Solidarności-numery 17, 18, 18a, 19, Zygmunta Zwolińskiego-od numeru 9 do końca,-bloki 8a, 8b
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Solidarności-numery 1, 2, 2b, 3, 4, 5, 6
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Niepodległości-numery 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Solidarności-numery 3a, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleja Konstytucji 3 Maja , Krakowska-od numeru 1 do numeru 10, Adama Mickiewicza, Niepodległości-numer 11, Polna-parzyste do numeru 6,-nieparzyste do numeru 13, Południowa-od numeru 1 do numeru 10a, Zygmunta Zwolińskiego-bloki 1, 1a, 1b, 2a, 2b,-od numeru 3 do numeru 8
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Braci Świderskich, Wacława Gąsiorowskiego, Teofila Lenartowicza, Osiedle 9 Maja, Południowa-od numeru 11 do końca, Antoniego Urbańskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jerozolimska, Antoniego Jeziorańskiego, Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika, Łąkowa, Mazowiecka, Miła, Jana Chryzostoma Paska, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego-od numeru 1 do numeru 7, Przechodnia, Władysława Reymonta, Słoneczna, Targowa, Warszawska, Wodna, Zamkowa Wola
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana Sobieskiego-bloki 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Kazimierza Wielkiego-bloki 9, 11, 13 ,-domki od numeru 1 do numeru 7
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana Sobieskiego-bloki 16, 18, 20, 22, 24, Kazimierza Wielkiego-bloki 15, 17, 19, 21, 23
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Stefana Batorego, Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego-bloki 22, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 40,-domki od numeru 31, Jana Sobieskiego-domki jednorodzinne
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Aleksandrówka, Biała, Kazimierza Wielkiego-bloki 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, Mszczonowska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów