Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część gminy Gryfice obejmująca: Sołectwo Barkowo, Sołectwo Baszewice, Sołectwo Borzęcin, Sołectwo Brodniki z miejscowościami Grębocin i Lubin, Sołectwo Dobrzyń, Sołectwo Dziadowo, Sołectwo Górzyca, Sołectwo Grądy, Sołectwo Jasiel z miejscowością Zagórcze, Sołectwo Kołomąć, Sołectwo Kukań z miejscowościami Wołczyno i Krakowice, Sołectwo Lubieszewo, Sołectwo Niedźwiedziska z miejscowością Witno, Sołectwo Ościęcin z miejscowością Podłęcze, Sołectwo Otok, Sołectwo Prusinowo z miejscowością Niekładź, Sołectwo Przybiernówko, Sołectwo Rotnowo z miejscowością Skowrony, Sołectwo Rybokarty z miejscowością Lubków, Sołectwo Rzęsin, Sołectwo Rzęskowo, Sołectwo Sikory z miejscowością Mierzyn, Sołectwo Skalin z miejscowością Raduń, Sołectwo Smolęcin z miejscowością Łopianów, Sołectwo Stawno z miejscowością Sokołów, Sołectwo Świeszewo, Sołectwo Trzygłów z miejscowością Grochów, Sołectwo Waniorowo, Sołectwo Wilczkowo, Sołectwo Zacisze, Sołectwo Zaleszczyce z miejscowościami Borzyszewo, Jabłonowo i Popiele, Sołectwo Zielin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI
-
3
Dorota Katarzyna Augustynek
26
(0,90%)
-
2
Edward Głos
67
(2,33%)
-
8
Elżbieta Walczak
153
(5,31%)
-
1
Andrzej Wacław Szczygieł
190
(6,60%)
-
7
Norbert Rudzki
31
(1,08%)
-
6
Jan Daniłów
23
(0,80%)
-
4
Henryk Witkowski
13
(0,45%)
-
5
Małgorzata Krawczyk
42
(1,46%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wiesław Jan Asztel
98
(3,40%)
-
3
Piotr Smal
67
(2,33%)
-
5
Justyna Joanna Kurczak
34
(1,18%)
-
8
Edyta Maria Mroczkowska
26
(0,90%)
-
6
Michał Walczak
13
(0,45%)
-
2
Maria Popik
40
(1,39%)
-
7
Halina Dylewska
13
(0,45%)
-
4
Henryk Władysław Broszkiewicz
16
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
3
Radosław Łukasz Budzelewski
15
(0,52%)
-
1
Wincenty Jan Heilik
174
(6,04%)
-
4
Karina Wioleta Gajda
10
(0,35%)
-
7
Dawid Broszkiewicz
35
(1,22%)
-
2
Beata Izabela Hryszel
59
(2,05%)
-
8
Paulina Malinowska
8
(0,28%)
-
5
Małgorzata Klimuk
23
(0,80%)
-
6
Joanna Sowa
18
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
4
Ewa Domagalska
82
(2,85%)
-
1
Wioletta Iwona Pruchniak
68
(2,36%)
-
2
Marek Zbigniew Stefański
82
(2,85%)
-
5
Roman Moritz
5
(0,17%)
-
6
Zygmunt Roman Jaskuła
27
(0,94%)
-
7
Daniel Paweł Syniec
12
(0,42%)
-
8
Andrzej Łagosz
13
(0,45%)
-
3
Paulina Anna Kwiecińska-Bogus
7
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
5
Żaneta Justyna Balicka
30
(1,04%)
-
4
Ilona Krzywak
42
(1,46%)
-
7
Roman Józef Sać
29
(1,01%)
-
2
Monika Mikulska
183
(6,35%)
-
1
Grzegorz Albert Łabędzki
147
(5,10%)
-
3
Magdalena Regina Kupczyk
95
(3,30%)
-
6
Kamila Janina Boguta
1
(0,03%)
-
8
Maksymilian Boruk
107
(3,72%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Maria Genowefa Szafrańska
47
(1,63%)
-
4
Daniel Stanisław Kołodyński
22
(0,76%)
-
8
Ryszard Bidler
43
(1,49%)
-
7
Grzegorz Daniel Czarnas
66
(2,29%)
-
1
Tomasz Radosław Kaszlej
173
(6,01%)
-
2
Helena Zofia Koperska-Sokołowska
99
(3,44%)
-
5
Maria Janina Pluta
45
(1,56%)
-
6
Tadeusz Hieronim Balicki
31
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
2
Edward Patelak
66
(2,29%)
-
4
Beata Kurczak
70
(2,43%)
-
3
Emil Józef Szczepański
22
(0,76%)
-
1
Magdalena Karniejew
25
(0,87%)
-
7
Ilona Kwiecińska-Sokołowska
5
(0,17%)
-
5
Wiesława Bodnar
21
(0,73%)
-
8
Robert Jacek Łobożewicz
7
(0,24%)
-
6
Jacek Kozłowski
14
(0,49%)
Okręg 2
Miasto Gryfice obejmujące ulice: 6 Marca, Adama Asnyka, Armii Krajowej, Barakowa, Błonie, Brylantowa, Bursztynowa, Cicha, Cukrownicza, Fabryczna, Gdańska, Gdyńska, Grunwaldzka, Kaliska, Konopnickiej, Koszarowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Łąkowa, Litewska, Mała, Niechorska, Niekładzka, Nowy Świat, Obrońców Westerplatte, Orkana, Stanisława Palińskiego, Perłowa, Piaskowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Podwiejska, Pomorska, Bolesława Prusa, Przestrzenna, Rapackiego, Mikołaja Reja, Reymonta, Rubinowa, Ks. Stanisława Ruta (od torów do ul. Sienkiewicza), Sienkiewicza, Słoneczna, Sopocka, Szafirowa, Szmaragdowa, Średnia, Turkusowa, Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Wincentego Witosa, Wybudowanie, Zielona, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLAN DLA GRYFIC KRZYSZTOFA BROŻYŃSKIEGO
-
2
Beata Anna Katkowska
19
(0,91%)
-
1
Jacek Grzegorz Ratajczak
40
(1,92%)
-
3
Jacek Marek Tułowiecki
9
(0,43%)
-
4
Romana Władysława Krypel
13
(0,62%)
-
5
Mateusz Wasylów
8
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI
-
3
Barbara Lentowczyk
28
(1,34%)
-
1
Bogdan Majewski
100
(4,80%)
-
2
Andrzej Władysław Kubalica
51
(2,45%)
-
5
Stanisław Ciach
59
(2,83%)
-
7
Wiesław Bogusław Pietrzak
185
(8,89%)
-
4
Aleksandra Wróblewska
30
(1,44%)
-
6
Ilona Barbara Uldynowicz
45
(2,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Piotr Jasiewicz
35
(1,68%)
-
5
Anna Jankowska
10
(0,48%)
-
4
Bożena Maria Krupska
8
(0,38%)
-
2
Tomasz Fijałkowski
53
(2,55%)
-
6
Dorota Jabłońska
7
(0,34%)
-
7
Alicja Czerwińska
19
(0,91%)
-
1
Andrzej Stanisław Martynowicz
157
(7,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
1
Aldona Anna Byczkiewicz
135
(6,48%)
-
5
Roman Jan Sulwiński
10
(0,48%)
-
3
Ewa Maria Przybyła
16
(0,77%)
-
4
Alicja Brzezińska
6
(0,29%)
-
6
Krzysztof Horniatko
11
(0,53%)
-
2
Dorota Katarzyna Dobrosolska
40
(1,92%)
-
7
Artur Mariusz Rogiński
20
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
3
Jarosław Nowak
24
(1,15%)
-
2
Mariusz Stanisław Krajcer
96
(4,61%)
-
4
Ewa Dorota Kubalica
16
(0,77%)
-
6
Paulina Monika Gierszewska
10
(0,48%)
-
1
Grzegorz Henryk Sawicki
90
(4,32%)
-
5
Adrian Sebastian Kapela
15
(0,72%)
-
7
Danuta Pełczyńska-Nejmasz
16
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
2
Ewa Kandyba
41
(1,97%)
-
4
Monika Dorota Rodkiewicz-Siemaszko
34
(1,63%)
-
1
Kazimierz Jan Matuszewski
56
(2,69%)
-
3
Anna Geniusz-Ciebień
43
(2,07%)
-
5
Krzysztof Janusz Krogulecki
28
(1,34%)
-
7
Anna Maria Politajew
22
(1,06%)
-
6
Marcin Daniel Kaczmarski
21
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Grzegorz Jan Kowalonek
7
(0,34%)
-
3
Magdalena Ewa Prokopowicz
14
(0,67%)
-
5
Dorota Sulwińska
9
(0,43%)
-
6
Elżbieta Józefa Stołecka
13
(0,62%)
-
2
Leszek Krajcer
161
(7,73%)
-
1
Jarosław Stanisław Kubiak
124
(5,96%)
-
7
Marek Stanisław Zadworny
50
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
1
Cecylia Wolska
36
(1,73%)
-
2
Karol Zarosa
5
(0,24%)
-
6
Emilian Biedniuk
0
(0,00%)
-
3
Monika Mirella Lal
21
(1,01%)
-
7
Małgorzata Ewa Łochoziak
8
(0,38%)
-
5
Olga Szeterlak
5
(0,24%)
-
4
Jerzy Czesław Cabanek
3
(0,14%)
Okręg 3
Miasto Gryfice obejmujące ulice: 3 Maja, 11 Listopada, Bracka, Chabrowa, Dworcowa, Górska, Irysowa, Jasna, Kamienna Brama, Kamieńska, Klasztorna, Kościelna, Kościuszki, Leśna, Liliowa, Malinowa, Mickiewicza, Młyńska, Morelowa, Murarska, Nadbrzeżna, Nadrzeczna, Niepodległości, Ogrodowa, Orzeszkowej, Osada Zdrój, Plac Zwycięstwa, Pocztowa, Podgórna, Ks. Stanisława Ruta (od ul. Niepodległości do torów), Starogrodzka, Strzelecka, Szewska, Trzygłowska, Wałowa, Wiejska, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wysoka Brama, Zdrojowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI
-
2
Jan Major
126
(6,03%)
-
4
Jolanta Kamila Wierzbicka
30
(1,44%)
-
3
Jacek Borowiecki
87
(4,16%)
-
1
Wiesław Malaca
79
(3,78%)
-
5
Danuta Teresa Bezczyńska
112
(5,36%)
-
7
Henryk Czesław Dzikowski
39
(1,87%)
-
6
Monika Magdalena Blumensztejn-Czerwińska
15
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Teresa Marta Wierzbicka
24
(1,15%)
-
2
Magdalena Piotrowicz-Kopeć
20
(0,96%)
-
1
Leszek Andrzej Droździel
185
(8,86%)
-
5
Teresa Bzdurska
16
(0,77%)
-
4
Andrzej Brożyński
45
(2,15%)
-
3
Marek Włodzimierz Markowski
32
(1,53%)
-
6
Małgorzata Krzysiek
7
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
7
Alicja Katarzyna Kijowska-Szeszuła
10
(0,48%)
-
1
Jan Józef Szmyt
26
(1,24%)
-
6
Anna Magdalena Maślankiewicz
13
(0,62%)
-
3
Eryk Siutyła
1
(0,05%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Karaczyn
14
(0,67%)
-
5
Jolanta Barbara Wiśniewska
12
(0,57%)
-
2
Franciszek Janusz Szymański
21
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
1
Artur Jan Miler
42
(2,01%)
-
2
Marzena Katarzyna Sidorowicz
41
(1,96%)
-
5
Aleksandra Magdalena Reszka
23
(1,10%)
-
4
Piotr Robert Rzepecki
36
(1,72%)
-
3
Sebastian Włodarczyk
2
(0,10%)
-
7
Zbigniew Leszek Daraszkiewicz
14
(0,67%)
-
6
Ewa Dębicka
29
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
6
Grzegorz Adrian Dobkowski
26
(1,24%)
-
1
Beata Smoleńska
236
(11,30%)
-
2
Marzena Mariola Pelc
129
(6,18%)
-
3
Grzegorz Szczudło
106
(5,07%)
-
5
Maja Alicja Ratajczyk
23
(1,10%)
-
4
Anna Żółtaszek
41
(1,96%)
-
7
Jakub Andrzej Zdancewicz
81
(3,88%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Teresa Maria Profus
39
(1,87%)
-
6
Jarosław Waldemar Hasiak
8
(0,38%)
-
7
Alicja Barbara Szołkowska
19
(0,91%)
-
4
Mariusz Stankiewicz
13
(0,62%)
-
2
Elżbieta Piątkowska
19
(0,91%)
-
1
Andrzej Kazimierz Szczygieł
145
(6,94%)
-
5
Oskar Dominik Gierczak
13
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
4
Dominika Kowalewska
11
(0,53%)
-
2
Małgorzata Drelich
30
(1,44%)
-
7
Elżbieta Anna Staszczyk
16
(0,77%)
-
1
Tadeusz Kusiakiewicz
11
(0,53%)
-
3
Mirosław Marek Suchorski
13
(0,62%)
-
6
Tomasz Mariusz Filipowicz
3
(0,14%)
-
5
Paulina Natalia Chybińska
6
(0,29%)
Okręg 4
Miasto Gryfice obejmujące ulice: 1 Maja, Akacjowa, Bankowa, Broniszewska, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Cedrowa, Jana Dąbskiego, Dębowa, Działkowa, Grudziądzka, Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Lazurowa, Lipowa, Orzechowa, Osadnicza, Panoramiczna, Parkowa, Piastów, Pionierska, Pogodna, Polna, Rodziewiczówny, Różana, Marii Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Słowiańska, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Śniadeckich, Tarasowa, Tenisowa, Tęczowa, Warszawska, Wesoła, Widokowa, Wierzbowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLAN DLA GRYFIC KRZYSZTOFA BROŻYŃSKIEGO
-
4
Ewelina Katkowska
1
(0,04%)
-
1
Krzysztof Mieczysław Brożyński
131
(4,90%)
-
2
Ewa Maria Brzozowska
17
(0,64%)
-
3
Grzegorz Józef Motała
14
(0,52%)
-
5
Weronika Wiktoria Szczygieł
7
(0,26%)
-
6
Katarzyna Irena Krzeczkowska
15
(0,56%)
-
7
Roman Andrzej Kargul
44
(1,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA GRYFICKA - POWIAT GRYFICKI
-
2
Władysława Łebedyńska
66
(2,47%)
-
1
Krzysztof Tokarczyk
290
(10,86%)
-
3
Tadeusz Boroch
57
(2,13%)
-
4
Ewa Kasperec-Capała
56
(2,10%)
-
5
Eugeniusz Rozbicki
30
(1,12%)
-
6
Aleksandra Irena Rutkowska-Salomon
15
(0,56%)
-
7
Mariusz Ryszard Czerwiński
49
(1,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krystyna Kułeczko
48
(1,80%)
-
7
Krystyna Maria Papajewska
29
(1,09%)
-
5
Krzysztof Wawrzyn Stachowiak
24
(0,90%)
-
1
Jolanta Danuta Omelańska
127
(4,75%)
-
2
Beata Maria Jasińska
38
(1,42%)
-
6
Przemysław Jan Dyczyński
39
(1,46%)
-
4
Henryk Włodzimierz Gałązka
27
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
4
Aldona Anna Czusz
7
(0,26%)
-
1
Przemysław Melnik
38
(1,42%)
-
3
Katarzyna Ewa Przybyła
5
(0,19%)
-
7
Kamil Maślankiewicz
31
(1,16%)
-
6
Sylwester Kamiński
4
(0,15%)
-
2
Leonard Grzegorz Rysak
17
(0,64%)
-
5
Agnieszka Anna Tejman
20
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
7
Monika Przybylska
13
(0,49%)
-
5
Paweł Adam Balonis
38
(1,42%)
-
3
Beata Edyta Kunikiewicz
43
(1,61%)
-
1
Teresa Domagalska
279
(10,45%)
-
2
Janusz Andrzej Kaczmarek
55
(2,06%)
-
4
Krzysztof Piotr Markowski
25
(0,94%)
-
6
Piotr Adamski
6
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
5
Ewa Grażyna Bodnar
19
(0,71%)
-
1
Tomasz Jerzy Malczewski
220
(8,24%)
-
3
Ewa Klaudia Szafrańska-Kasperec
15
(0,56%)
-
2
Bogusław Jan Bakalarski
57
(2,13%)
-
7
Adam Paweł Sobinek
33
(1,24%)
-
4
Dawid Jan Bienek
56
(2,10%)
-
6
Marta Natalia Tomiałojć
21
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Bogusława Zemska
40
(1,50%)
-
2
Wioletta Bobrowska
52
(1,95%)
-
3
Elżbieta Mantaj
9
(0,34%)
-
1
Grzegorz Dzięgielewski
74
(2,77%)
-
6
Klaudia Alicja Pasternak
22
(0,82%)
-
5
Krzysztof Robert Marcińczyk
40
(1,50%)
-
7
Tomasz Jan Wawrzyniak
54
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
-
6
Stanisława Dorota Brusznicka
0
(0,00%)
-
3
Paweł Stanisław Kamiński
56
(2,10%)
-
1
Zbigniew Tadeusz Chabowski
80
(3,00%)
-
5
Edyta Alicja Charyton-Karaś
20
(0,75%)
-
7
Irena Nowak
64
(2,40%)
-
4
Stefan Sołowiej
16
(0,60%)
-
2
Janusz Nowak
18
(0,67%)