Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Waganiec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Waganiec ul. Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Nowak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (23,03%)

    Jarosław Różański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (28,95%)

    Marta Hołtyn

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    27 (17,76%)

    Arkadiusz Najder

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZYPUST

    46 (30,26%)

    Okręg 2

    Sołectwo Waganiec ulice: Kolejowa, Krótka, Kujawska, Osiedlowa, Owocowa, Przechodnia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Rozalia Pietrus

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (30,77%)

    Sławomir Pyrc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY WAGANIEC"

    38 (26,57%)

    Agnieszka Myczkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (11,19%)

    Stanisław Zimecki

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    45 (31,47%)

    Okręg 3

    Sołectwo Waganiec ulice: Dworcowa, Widok, Waganiec (bez nazw ulic)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Robert Grzanka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    45 (42,45%)

    Agnieszka Łopatowska

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    35 (33,02%)

    Agata Łopatowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZYPUST

    26 (24,53%)

    Okręg 4

    Sołectwo Kaźmierzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Małgorzata Tomaszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NOWY WAGANIEC"

    72 (39,34%)

    Jan Marian Bróżek

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    111 (60,66%)

    Okręg 5

    Sołectwo Plebanka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Wyciechowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (14,69%)

    Rafał Tomczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (20,98%)

    Patrycja Marta Smykowska

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    92 (64,34%)

    Okręg 6

    Sołectwo Nowy Zbrachlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Woźniak

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    73 (42,69%)

    Arkadiusz Kujawa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZYPUST

    98 (57,31%)

    Okręg 7

    Sołectwo Zbrachlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Andrzej Sobczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (47,41%)

    Jakub Marut

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    16 (11,85%)

    Dariusz Tadeusz Butlewski

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    55 (40,74%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Siutkowo, Stary Zbrachlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jakub Doligalski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    9 (9,47%)

    Jerzy Stanisław Urbański

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    31 (32,63%)

    Radosław Kłonowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW WIKTORYN JÓZEFOWO

    55 (57,89%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Niszczewy, Śliwkowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Kłos

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    77 (43,26%)

    Paulina Rusocka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINY RUSOCKIEJ

    45 (25,28%)

    Przemysław Bojarowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    14 (7,87%)

    Radosław Sebastian Zwierzchowski

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    42 (23,60%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Kolonia Święte, Michalin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jadwiga Stanisława Michalska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    71 (55,47%)

    Katarzyna Zofia Wójcik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (25,78%)

    Łukasz Olejnik

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    24 (18,75%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Brudnowo, Konstantynowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Kowalska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (44,16%)

    Mieczysław Izydor Kołowrocki

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    86 (55,84%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Józefowo, Wiktoryn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Szczepan Czajkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (20,53%)

    Wojciech Marut

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (34,44%)

    Maciej Ireneusz Kułakowski

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    38 (25,17%)

    Aleksandra Martyna Skuz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW WIKTORYN JÓZEFOWO

    30 (19,87%)

    Okręg 13

    Sołectwo Sierzchowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamil Wojciech Iwiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    21 (15,67%)

    Tomasz Damian Wysocki

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    113 (84,33%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Przypust, Szpitalka, Wójtówka, Wólne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Małgorzata Góralska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    105 (59,32%)

    Katarzyna Małgorzata Kaźmierczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZYPUST

    72 (40,68%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Bertowo, Włoszyca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Lemański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (40,44%)

    Wacław Stefański

    KOMITET WYBORCZY KUJAWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    81 (59,56%)