Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Gołuchów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwa: CIEŚLE, KAJEW, WSZOŁÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Grzegorz Gadomski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (28,69%)

    Krystian Jan Matyjasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    50 (20,49%)

    Adam Stanisław Gramala

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAMALA ADAM

    124 (50,82%)

    Okręg 2

    Sołectwo: GOŁUCHÓW ul. Karola Biberona, Klemensa Borowskiego, Jana i Izabeli Działyńskich, Stefana Jarmickiego, Jana Pawła II, Jana Kopczyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Adama Kubaszewskiego, Leśna, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Stanisława Szymańskiego, Stefana i Elżbiety Zamoyskich

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Bednarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    143 (35,22%)

    Honorata Anna Rynowiecka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (13,79%)

    Maksymilian Olgierd Marek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    207 (50,99%)

    Okręg 3

    Sołectwo: GOŁUCHÓW ul. Adama Asnyka, Bankowa, Lonisa Breugnota, Władysława Broniewskiego, Czartoryskich, Marii Dąbrowskiej, Zygmunta Gorgolewskiego, Marii Konopnickiej, Lipowa, Juliana Tuwima, Marcina Włodarskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogumił Stanisław Jędrzejak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    121 (33,70%)

    Wiesław Marian Kuźniacki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    92 (25,63%)

    Agnieszka Rupiczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    146 (40,67%)

    Okręg 4

    Sołectwo: GOŁUCHÓW ul. Akacjowa, Fryderyka Chopina, Jarzębinowa, Kajewska, Klonowa, Mikołaja Kopernika, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Władysława Reymonta, Różana, Henryka Sienkiewicza, Wierzbowa, Zachodnia, Zielona, Stefana Żeromskiego, PRZEKUPÓW

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Rynowiecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    202 (42,44%)

    Stanisław Wojciech Podymski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PODYMSKIEGO „NASZ GOŁUCHÓW”

    274 (57,56%)

    Okręg 5

    Sołectwa: BIELAWY, BOGUSŁAWICE /Bogusław, Bogusławice/, PLESZÓWKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Sobczak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    105 (37,77%)

    Tomasz Andrzej Ciesielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    173 (62,23%)

    Okręg 6

    Sołectwo: TURSKO

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusława Antonina Prażucha

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (14,00%)

    Czesław Jan Szymoniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    72 (28,80%)

    Tomasz Paweł Karoń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    143 (57,20%)

    Okręg 7

    Sołectwo: JEDLEC

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartosz Biegański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    99 (22,65%)

    Rafał Eugeniusz Bednarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    4 (0,92%)

    Beata Anna Szymoniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY SZYMONIAK

    334 (76,43%)

    Okręg 8

    Sołectwa: KUCHARY, MACEW, POPÓWEK

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Andrzej Maciaszek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    129 (32,66%)

    Michał Balcer

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    158 (40,00%)

    Kamila Beata Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    108 (27,34%)

    Okręg 9

    Sołectwa: KOŚCIELNA WIEŚ I ul. Horyzontowa, Krajobrazowa, Osiedle Złote Łąki, Panorama, Pogodna, Poligonowa, Polna, Promykowa, Spacerowa, Spokojna, Szwedzka, Tęczowa, Widokowa, Wincentego Witosa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Jacek Pawlak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    170 (42,39%)

    Katarzyna Monika Skalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    108 (26,93%)

    Daniel Tylak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA TYLAKA POLIGONOWA 30

    123 (30,67%)

    Okręg 10

    Sołectwo: KOŚCIELNA WIEŚ II ul. Boczna, Pawła Kołowrockiego, Kwiatowa, Łączna, Ostrowska, Św. Wawrzyńca, Zgodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Miklaszewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    241 (77,24%)

    Paweł Szewko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (22,76%)

    Okręg 11

    Sołectwo: KOŚCIELNA WIEŚ II ul. Dolna, Górna, Kaliska, Kościelna, Kreczunowicza, Krótka, Łęgowa, Okrężna, Podgórna, Poznańska, Różana, Strumykowa, Wierzbowa, Zakole, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Jacek Tomczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    110 (38,19%)

    Paweł Adam Mielcarek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    86 (29,86%)

    Dawid Mikołaj Przespolewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    92 (31,94%)

    Okręg 12

    Sołectwa: BORCZYSKO, KOŚCIELNA WIEŚ III ul. Długa, Graniczna, Lotnicza, Ogrodowa, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (34,16%)

    Marian Kałużny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    19 (11,80%)

    Adam Musiał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    87 (54,04%)

    Okręg 13

    Sołectwa: CZERMINEK, SZKUDŁA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Marian Bociański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (26,23%)

    Mariusz Stanisław Orłowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (43,85%)

    Anna Wróblewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    73 (29,92%)

    Okręg 14

    Sołectwo: CZECHEL, KARSY, KUCHARKI

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Marciniak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    180 (44,01%)

    Marian Michał Wysocki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    229 (55,99%)

    Okręg 15

    Sołectwo: KRZYWOSĄDÓW /Krzywosądów, Żychlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Rauhut

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    130 (57,78%)

    Wacław Franciszek Tomalak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW

    95 (42,22%)