Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pielgrzymka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Czaple

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Ślusarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    135 (91,22%)

    Daniel Artur Leszcz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (8,78%)

    Okręg 2

    Sołectwo Jastrzębnik, Sołectwo Pielgrzymka od nr 1 do nr 16 i od nr 136 do nr 149

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Pisarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    106 (80,30%)

    Zbigniew Stanisław Michalczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (19,70%)

    Okręg 3

    Sołectwo Nowe Łąki, Sołectwo Pielgrzymka od nr 17 do nr 59 i od nr 116 do nr 135A oraz od nr 150 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Kopacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Pielgrzymka od nr 60 do nr 115

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Antoni Zarzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    62 (41,06%)

    Dariusz Roman Górak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (42,38%)

    Andrzej Edward Kmita

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    25 (16,56%)

    Okręg 5

    Sołectwo Wojcieszyn od nr 1 do nr 38 i od nr 84 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Jadwiga Danielak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    84 (64,62%)

    Zuzanna Piekut

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (35,38%)

    Okręg 6

    Sołectwo Wojcieszyn od nr 39 do nr 83

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Grzegorz Sabadach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    36 (52,17%)

    Ewa Wioletta Wolak-Barciszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIELGRZYMKA

    33 (47,83%)

    Okręg 7

    Sołectwo Nowa Wieś Grodziska od nr 1 do nr 34

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Agnieszka Lechowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    48 (39,02%)

    Bogdan Stanisław Jamróz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (60,98%)

    Okręg 8

    Sołectwo Nowa Wieś Grodziska od nr 35 do nr 77A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Małgorzata Charęza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    50 (39,68%)

    Mirosław Korzystko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIELGRZYMKA

    76 (60,32%)

    Okręg 9

    Sołectwo Nowa Wieś Grodziska od nr 78 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Jaworski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    43 (39,81%)

    Andrzej Łukasz Zatwardnicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (60,19%)

    Okręg 10

    Sołectwo Sędzimirów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Barbara Sojka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    65 (33,85%)

    Roman Henryk Dzierżek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    127 (66,15%)

    Okręg 11

    Sołectwo Proboszczów od nr 1 do nr 35 i od nr 120 do nr 146

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Łukasz Marek Stolarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    91 (65,94%)

    Stanisław Paweł Utratny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    47 (34,06%)

    Okręg 12

    Sołectwo Proboszczów od nr 36 do nr 40 i od nr 46 do nr 119

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Jakub Kureła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    48 (38,71%)

    Andrzej Władysław Kosin

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (44,35%)

    Paweł Konopka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIELGRZYMKA

    133 (52,99%)

    Jolanta Maliszewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    3 (2,42%)

    Okręg 13

    Sołectwo Proboszczów od nr 41 do nr 45 i od nr 147 do nr końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Jolanta Semeniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    86 (69,92%)

    Agnieszka Katarzyna Konopka-Andrzejewska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (30,08%)

    Okręg 14

    Sołectwo Twardocice od nr 1 do nr 72

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alicja Gaweł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    68 (47,89%)

    Angelika Naporowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    74 (52,11%)

    Okręg 15

    Sołectwo Twardocice od nr 73 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Piotr Gądziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA

    0 (0,00%)