Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mielnik

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Adamowo, Adamowo-Zastawa, Mętna, Poręby

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Kochanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    31 (29,25%)

    Sławomir Leoniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    23 (21,70%)

    Artur Gacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    52 (49,06%)

    Okręg 2

    Tokary, Koterka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Patkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    17 (15,04%)

    Kamil Adrian Zalewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    65 (57,52%)

    Bożena Brzezińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    31 (27,43%)

    Okręg 3

    Wilanowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Daniluk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    29 (28,16%)

    Witold Terebun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    58 (56,31%)

    Maria Kruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"

    5 (4,85%)

    Mikołaj Żornaczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    11 (10,68%)

    Okręg 4

    Mielnik: ul. Brzeska od Nr 1 do Nr 47 (nr nieparzyste) od Nr 2 do Nr 82 (nr parzyste), ul. Uroczysko, ul. Mostowa, ul. Zamiejska, ul. Piaskowa, ul. Wajkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Wierzba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    22 (21,15%)

    Krzysztof Nikitorowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    38 (36,54%)

    Alicja Sawczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    44 (42,31%)

    Okręg 5

    Mielnik: ul. Brzeska od Nr 49 do Nr 79 (nr nieparzyste) od Nr 84 do Nr 104 (nr parzyste), ul. Biała, ul. Bugowa, ul. Widokowa, Plac Kościuszki, ul. Królewska Nr 1, 2, 4, ul. Krótka, ul. Strażacka, ul. Tarasowa, ul. Ogrodowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Szarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    79 (74,53%)

    Henryk Adam Symonowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    27 (25,47%)

    Okręg 6

    Mielnik: ul. Stary Trakt, ul. Duboisa, ul. Królewska od Nr 5 do końca numeracji, ul. Graniczna, ul. Przemysłowa, ul. Brzeska od Nr 106 do Nr 116B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Sylwester Szymański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    24 (22,02%)

    Bogusław Harbaszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIELNIK 2018

    85 (77,98%)

    Okręg 7

    Mielnik: ul. Górna, ul. Popław, ul. Sadowa, ul. Zaszkolna, ul. Brzeska od Nr 118 do Nr 166 (nr parzyste) od Nr 81 do Nr 99 (nr nieparzyste), ul. Zamkowa, ul. Ścianka, ul. Cerkiewna, ul. Dębowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Dmitruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    15 (13,51%)

    Mateusz Bukrewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    33 (29,73%)

    Mikołaj Kapelko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"

    10 (9,01%)

    Leszek Mateusz Karbowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    53 (47,75%)

    Okręg 8

    Mielnik: ul. Miodowa, ul. Polna, ul. Wesoła, ul. Zacisze, ul. Brzeska od Nr 168 do Nr 232 (nr parzyste) od Nr 101 do Nr 153 (nr nieparzyste), ul. Tarniny, Grabowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Król-Symonowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    23 (25,27%)

    Tomasz Bajena

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    25 (27,47%)

    Kazimierz Tobota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    43 (47,25%)

    Okręg 9

    Niemirów: ul. Brzeska, ul. Cmentarna, ul. Kapliczysko, Plac ks. Michała Olszewskiego, Plac Wyzwolenia, ul. Szpitalna, ul. Zamkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Patkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    17 (25,76%)

    Franciszek Butkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    49 (74,24%)

    Okręg 10

    Sutno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Pawluczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUTNO

    38 (46,34%)

    Paweł Dominik Bersztolc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    37 (45,12%)

    Maciej Mormol

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    7 (8,54%)

    Okręg 11

    Osłowo, Wajków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Drozdowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    33 (36,26%)

    Jerzy Weremjewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    35 (38,46%)

    Jerzy Weremijewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"

    23 (25,27%)

    Okręg 12

    Moszczona Królewska, Końskie Góry

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Gorochowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    28 (20,59%)

    Piotr Franciszek Szpakowski

    KOMITET WYBORCZY SIEMIATYCKIE POROZUMIENIE WYBORCZE

    32 (23,53%)

    Jarosław Selwestrowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    76 (55,88%)

    Okręg 13

    Maćkowicze, Stankowicze, Kudelicze, Olchowicze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Radziszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    4 (3,42%)

    Paweł Grzegorz Pura

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    49 (41,88%)

    Piotr Paweł Godun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"

    26 (22,22%)

    Jerzy Terebun

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAD MOSZCZONKĄ

    38 (32,48%)

    Okręg 14

    Radziwiłłówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aleksander Koc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY POMYSŁ NA GMINĘ MIELNIK

    20 (30,30%)

    Renata Romaniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    4 (6,06%)

    Jan Bujanowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONE WZGÓRZA"

    21 (31,82%)

    Teresa Sztejmiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    21 (31,82%)

    Okręg 15

    Homoty, Pawłowicze, Oksiutycze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lucjan Kożuchowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJU GMINY MIELNIK

    43 (44,79%)

    Wiesław Remesz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZROBIMY WIĘCEJ

    53 (55,21%)