Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Trzemeszno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bolesława Chrobrego, 22 Stycznia 1863r. , św. Jana Pawła II

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mieczysław Matuszak
      139 (34,24%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Glanc
      97 (23,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Kacper Lipiński
      170 (41,87%)

    Okręg 2

    Piastowska (numery nieparzyste)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marcin Lewandowski
      58 (25,11%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Lewandowski
      85 (36,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Jan Góralczyk
      37 (16,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Sławomir Peno
      51 (22,08%)

    Okręg 3

    Mieszka I, Piastowska (numery parzyste)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Renata Buzała
      186 (44,60%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Skrzypczak
      96 (23,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Maciej Woźniak
      135 (32,37%)

    Okręg 4

    al. Jarosława Kazimierza Szymańskiego, Aleja Odzyskania Niepodległości, Dworcowa, Foluska, Jesionowa, mjr Władysława Wleklińskiego, Plac Powstańców, Przemysłowa, Składowa, Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Benedykt Nitka
      184 (45,89%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY KRZYŻANIAK-ŚWIĄTEK

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Magdalena Maria Krzyżaniak-Świątek
      125 (31,17%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Tomasz Kieler
      92 (22,94%)

    Okręg 5

    Działkowa, Górna, Kalinowa, Kasztanowa, Krańcowa, Marii Konopnickiej, Mogileńska, Ogrodowa, pl. Jana Kilińskiego, pl. św. Wojciecha, Różana, Toruńska, Tumska, Wodna, Żółwia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Paweł Piechowiak
      91 (21,88%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KOPERSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Bauza
      40 (9,62%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Mikołaj Jakubiak
      175 (42,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Maria Jolanta Sobieszak
      110 (26,44%)

    Okręg 6

    Bolesława Prusa, Długa, Jana Kochanowskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Jasna, Jeziorna, Księdza Profesora Stanisława Kozierowskiego, Kwiatowa, Lipowa, Majora Mieczysława Palucha, Mariana Langiewicza, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Majora Andrzeja Marchlewicza, Modrakowa, Polna, Rybacka, Stanisława Staszica, Stefana Żeromskiego, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Daniel Bisikiewicz
      273 (52,80%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Przemysław Goroński
      244 (47,20%)

    Okręg 7

    Aleksandra Borowskiego, Brzoskwiniowa, Fabryczna, Gnieźnieńska, Jaśminowa, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Modrzewiowa, Stefana Czarnieckiego, Orchowska, Osiedlowa, Parkowa, Sienna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Wiśniowa, Władysława Reymonta, Wrzosowa, , Zielona, Źródełko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Ewa Wesołowska
      78 (15,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATY WIŚNIEWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Renata Agnieszka Wiśniewska
      256 (50,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Walczak
      57 (11,31%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Aleksandra Majchrzak
      113 (22,42%)

    Okręg 8

    Adama Mickiewicza, Aleja Marcelego Kowalskiego, 1 Maja, gen. Henryka Dąbrowskiego, pl. Michała Kościeszy Kosmowskiego, skwer Hipolita Cegielskiego, św. Ducha, św. Jana, Wiosny Ludów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Rafał Nawrocki
      142 (44,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Andrzej Duszyński
      94 (29,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Anna Kulczycka
      83 (26,02%)

    Okręg 9

    Kruchowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Przemysław Michał Nowak
      117 (41,20%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Agnieszka Joanna Bartz
      167 (58,80%)

    Okręg 10

    Gołąbki, Grabowo, Jastrzębowo, Ławki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zygmunt Chojecki
      43 (14,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA PAWLAKA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tadeusz Stanisław Pawlak
      206 (68,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Błażej Mateusz Przybylski
      51 (17,00%)

    Okręg 11

    Duszno, Niewolno, Wydartowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KOPERSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grzegorz Koperski
      235 (49,79%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Andrzej Burczyński
      22 (4,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Stanisław Stryganek
      33 (6,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Piotr Lisiecki
      182 (38,56%)

    Okręg 12

    Kozłowo, Wymysłowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Małgorzata Anna Nowak
      18 (5,84%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Roman Piotr Nowacki
      66 (21,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Skrzypczak
      55 (17,86%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Maciej Paweł Dalewski
      169 (54,87%)

    Okręg 13

    Miaty, Zieleń

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Małgorzata Kiełpińska
      74 (21,20%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jadwiga Maria Przybysz
      94 (26,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dominik Woźniak
      103 (29,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Adam Skonieczny
      78 (22,35%)

    Okręg 14

    Cytrynowo, Lubiń, Mijanowo, Popielewo, Szydłowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Magdalena Katarzyna Laskowska
      179 (46,86%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Radosław Jan Stryganek
      88 (23,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Lilla Maria Świątek
      60 (15,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PONAD PODZIAŁAMI”

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Teresa Bożena Kmieciak
      55 (14,40%)

    Okręg 15

    Kamieniec, Miława, Ostrowite, Trzemżal

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „INICJATYWA NAPRAWCZA”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Paweł Kołodziejczak
      233 (63,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA DOBRA MIASTA I GMINY TRZEMESZNO”

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Tomasz Szafrański
      135 (36,68%)