Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radziejowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Adamów-Parcel Adamów-Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Teresa Stępień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    111 (56,63%)

    Wanda Zielińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    85 (43,37%)

    Okręg 2

    Budy Mszczonowskie Radziejowice-Parcel

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Michałowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    89 (45,64%)

    Grzegorz Kazimierz Krukowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (28,21%)

    Eugenia Madejczyk-Nowakowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    51 (26,15%)

    Okręg 3

    Kamionka Kuranów Zboiska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Janusz Kołomyjski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    44 (24,44%)

    Grażyna Górka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA WSZYSTKICH”

    63 (35,00%)

    Mariusz Piotr Leśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ LEŚNIEWSKI

    44 (24,44%)

    Mariusz Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    29 (16,11%)

    Okręg 4

    Krze Duże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Kruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    60 (41,96%)

    Jakub Michał Borowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    83 (58,04%)

    Okręg 5

    Radziejowice ul. Bajeczna ul. Białej Brzozy ul. Józefa Chełmońskiego ul. Edwarda Krasińskiego ul. Jutrzenki ul. Kubickiego ul. Kwiatowa ul. Migdałowa ul. Ogrodowa ul. Ossolińskich ul. Sadowa ul. Słoneczna ul. Truskawkowa ul. polnych maków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Matusiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    31 (27,43%)

    Marcin Łukasz Gołembiewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    21 (18,58%)

    Marcin Soból

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    61 (53,98%)

    Okręg 6

    Radziejowice ul. Cicha ul. Główna ul. Polnej Róży ul. Przemysłowa ul. Przy Rezerwacie ul. Sienkiewicza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Głogowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    44 (19,73%)

    Marek Jerzy Boryczka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    31 (13,90%)

    Marek Leja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    148 (66,37%)

    Okręg 7

    Tartak Brzózki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Ignaszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    96 (43,05%)

    Marcin Andrzej Mrówczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    127 (56,95%)

    Okręg 8

    Korytów A ul. Brzozowa ul. Dębowa ul. Jaśminowa ul. Krótka ul. Rodzinna ul. Świerkowa ul. Wypoczynkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Stasiarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    72 (47,37%)

    Paweł Jacek Majchrzak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (52,63%)

    Okręg 9

    Korytów A ul. Działkowa ul. Łąkowa ul. Malinowa ul. Mroźna ul. Ogrodników ul. Szkolna ul. Środkowa ul. Wspólna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Kuziemski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    129 (71,67%)

    Sławomir Michał Gryzik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    51 (28,33%)

    Okręg 10

    Benenard Chroboty Zazdrość

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Bożenna Leczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    77 (41,18%)

    Jarosław Benedykt Dobrzewiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (22,99%)

    Krystyna Danuta Skoneczna

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    67 (35,83%)

    Okręg 11

    Korytów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Elżbieta Kakietek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    87 (43,07%)

    Zdzisław Madejczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    115 (56,93%)

    Okręg 12

    Krzyżówka Pieńki-Towarzystwo Słabomierz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Krawczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Kuklówka Radziejowicka Kuklówka Zarzeczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Magdalena Trzaskowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    113 (59,79%)

    Stanisław Pajurkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    76 (40,21%)

    Okręg 14

    Budy Józefowskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacenty Jakub Suzdorf

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    23 (31,51%)

    Bogdan Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    50 (68,49%)

    Okręg 15

    Nowe Budy Podlasie Stare Budy Radziejowskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Tadeusz Bielak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

    80 (57,55%)

    Patrycja Kupińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ

    16 (11,51%)

    Stanisław Edward Deręgowski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    21 (15,11%)

    Katarzyna Daria Wielgosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO

    22 (15,83%)