Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piła

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    1 Maja, 11 - go Listopada, al. Niepodległości: nr 1 - 49 (nieparzyste); nr 2 - 76 (parzyste), al. Wojska Polskiego: nr 1 - 7 (nieparzyste); nr 2 - 44 (parzyste), al. Jana Pawła II: nr 1 - 8, al. Piastów, Budowlanych, Ceglana, Dr. Drygasa, Dr. Franciszka Witaszka, Dworzec Osobowy (miejsce adresowe), Dzieci Polskich, Fałata, Feliksa Nowowiejskiego, Gen. Sikorskiego, Kilińskiego, Konopnickiej, Kryniczna, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kujawska, Kwiatowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Matejki, Mieszka I, Moniuszki, Namysłowskiego, Niemcewicza, Noskowskiego, Ogińskiego, Ojca Maksymiliana Kolbe, Okrzei, Ossolińskich, Paderewskiego: do nr 26, Piekarska, Piotra Konieczki, pl. Konstytucji 3 Maja, pl. Ks. dr. Bolesława Domańskiego, pl. Staszica, pl. Zwycięstwa, Pocztowa, Podgórna, Pomorska, Różyckiego, Rymarska, Rynkowa, Spacerowa, Staromiejska, Śródmiejska, Św. Jana Bosko, Świętojańska, Teatralna, Towarowa, Wiatraczna, Wincentego Pola, Wodna, Zakopiańska, Zygmunta Starego, Żeleńskiego: nr 1 - 105 (nieparzyste); nr 2 - 54A (parzyste).

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Urszula Alicja Kaczmarek
      317 (5,83%)
    2. 4 Waldemar Wojciech Polachowski
      136 (2,50%)
    3. 7 Anna Maria Stęrzewska
      138 (2,54%)
    4. 1 Lucjan Grzegorz Szutkowski
      1 162 (21,37%)
    5. 3 Ryszard Jan Małecki
      205 (3,77%)
    6. 6 Małgorzata Wioletta Chwiłkowska-Kępczyńska
      137 (2,52%)
    7. 5 Andrzej Grabowski
      83 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Barbara Anna Siwiak
      63 (1,16%)
    2. 5 Marek Witold Walkowiak
      49 (0,90%)
    3. 7 Krystyna Liberowicz
      118 (2,17%)
    4. 3 Marian Antoni Roman
      92 (1,69%)
    5. 1 Grzegorz Płachta
      678 (12,47%)
    6. 6 Ewelina Marszałek
      91 (1,67%)
    7. 2 Łukasz Jan Radke
      123 (2,26%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Monika Anna Momot
      59 (1,08%)
    2. 2 Agnieszka Maria Matusiak
      149 (2,74%)
    3. 1 Zbigniew Paweł Pyziak
      575 (10,57%)
    4. 3 Dariusz Jańczak
      76 (1,40%)
    5. 7 Edmund Józef Wolski
      60 (1,10%)
    6. 5 Marcin Jarosław Mikołajczyk
      11 (0,20%)
    7. 6 Iwona Małgorzata Golińska-Pigłowska
      14 (0,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mateusz Pazdej
      515 (9,47%)
    2. 4 Wiktor Wagner
      19 (0,35%)
    3. 6 Anna Olimpia Płotka
      16 (0,29%)
    4. 7 Monika Przybylska
      36 (0,66%)
    5. 5 Monika Korzeniewska
      15 (0,28%)
    6. 2 Karolina Józefa Flis
      23 (0,42%)
    7. 3 Piotr Pankiewicz
      30 (0,55%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Mirosława Barbara Horodok
      26 (0,48%)
    2. 3 Dariusz Ireneusz Karwacki
      46 (0,85%)
    3. 1 Jan Lus
      331 (6,09%)
    4. 2 Justyna Lemka
      33 (0,61%)
    5. 5 Tomasz Damian Duszara
      12 (0,22%)

    Okręg 2

    Agatowa, al. Wojska Polskiego: nr 9 - 57 (nieparzyste); 46 - 100 (parzyste), Al. Poznańska, Aleksandra Fredry, Armii Krajowej, Asnyka, Batalionów Chłopskich, Batorego, Bazaltowa, Bociania, Bogusławskiego, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Prusa, Brzozowa, Ceramiczna, Chodzieska, Chopina, Chorwacka, Cicha, Cynowa, Cypriana Kamila Norwida, Czarnkowska, Czwartaków, Czyżykowa, Długosza, Dojazdowa, Dolna, Drozdowa, Drzymały, Dworzec Towarowy (miejsce adresowe), Edwarda Dembowskiego, Gęsia, Gliniana, Głowackiego, Gnieźnieńska, Gołębia, Górna, Granitowa, Grodzka, Grunwaldzka, Henryka Siemiradzkiego, Hutnicza, Ibisowa, Irydowa, Jana Brzechwy, Jana Kasprowicza, Jaskółcza, Jastrzębia, Kamienna, Kanarkowa, Karola Libelta, Kazimierza Pułaskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Kolibrowa, Kołobrzeska, Konarskiego, Kondratowicza, Kopernika, Koralowa, Kornela Makuszyńskiego, Koszalińska, Kościuszki, Kośno (miejsce adresowe), Kotuńska Droga, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Krucza, Krzywa, Kukułcza, Leopolda Staffa, Leśna, Limanowskiego, Lotnicza, Ludwika Zamenhofa, Ludwisarska, Łabędzia, Łęgi (miejsce adresowe), Łódzka, Łużycka, Mała, Mały Borek, Margonińska, Masztowa, Medyczna, Mickiewicza, Miedziana, Motylewska, Obornicka, Obrońców Helu, Orla, Orzeszkowej, Osiedlowa, Partyzantów, Pasaż Panteleona Szumana, Pelikanowa, Perkozia, Piękna, Pilotów, pl. 8 Maja, pl. Inwalidów, pl. Lotnictwa, Platynowa, Polna, Połabska, Półwiejska, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przemysłowa, Przepiórcza, Ptasia, Radosna, Reja, Reymonta, Rogozińska, Rubinowa, Rugijska, Rydygiera Ludwika, Rzemieślnicza, Salezjańska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Skowronkowa, Słoneczna, Słowackiego, Słowicza, Smolewo (miejsce adresowe), Sokola, Sowia, Sowińskiego, Spadochroniarzy, Spiżowa, Sportowa, Srebrna, Stalowa, Stefana Czarnieckiego, Stobno (miejsce adresowe), Strusia, Strzelecka, Szafirowa, Szarych Szeregów, Szybowników, Świteź, Tetmajera, Traugutta, Trentowskiego, Trzcianecka, Turkusowa, Ujska, Walecznych, Wapienna, Warsztatowa, Wiejska, Wilgowa, Wiosny Ludów, Władysława IV, Wronia, Wypoczynkowa, Wysoka, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zatorska, Złota, Żabia, Żeromskiego, Żółkiewskiego, Żurawia, Żwirowa.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Wioletta Stalęga
      526 (5,80%)
    2. 1 Włodzimierz Andrzej Bystrzycki
      1 983 (21,85%)
    3. 2 Marek Zbigniew Andruszkiewicz
      726 (8,00%)
    4. 4 Jan Szwedziński
      349 (3,85%)
    5. 7 Leszek Juliusz Łado
      282 (3,11%)
    6. 5 Renata Maria Strojna
      191 (2,10%)
    7. 6 Krzysztof Henryk Zając
      609 (6,71%)
    8. 8 Magdalena Anna Madej-Szpener
      112 (1,23%)
    9. 9 Izabela Irena Milewska
      324 (3,57%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Mirosława Jadwiga Wiśniewska
      115 (1,27%)
    2. 4 Józef Ireneusz Nowakowski
      52 (0,57%)
    3. 7 Barbara Grażyna Ładzińska
      61 (0,67%)
    4. 2 Janusz Polakowski
      179 (1,97%)
    5. 1 Mieczysław Kazimierz Karpiński
      1 017 (11,21%)
    6. 9 Arkadiusz Kubich
      209 (2,30%)
    7. 3 Gabriela Maria Milska
      317 (3,49%)
    8. 8 Krystyna Mirr
      83 (0,91%)
    9. 6 Apolinary Teleżyński
      128 (1,41%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Krzysztof Remigiusz Meszyński
      73 (0,80%)
    2. 1 Tomasz Jopek
      568 (6,26%)
    3. 8 Karolina Ruta
      54 (0,60%)
    4. 4 Sylwia Anna Jułga
      32 (0,35%)
    5. 5 Robert Kolasa
      60 (0,66%)
    6. 2 Ewa Patrycja Owczarek
      119 (1,31%)
    7. 7 Magdalena Izabela Lach
      120 (1,32%)
    8. 6 Magdalena Kot
      165 (1,82%)
    9. 9 Maciej Bronisław Witt
      42 (0,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sandra Magdalena Tykwińska
      32 (0,35%)
    2. 3 Piotr Piwowarczyk
      41 (0,45%)
    3. 1 Przemysław Ryczek
      175 (1,93%)
    4. 4 Włodzimierz Czesław Przybylski
      24 (0,26%)
    5. 7 Anna Ciężka
      24 (0,26%)
    6. 8 Bożena Piosik-Chojnacka
      31 (0,34%)
    7. 5 Natalia Pronobis
      33 (0,36%)
    8. 6 Tomasz Frankowski
      24 (0,26%)
    9. 9 Kamil Marek Parda
      195 (2,15%)

    Okręg 3

    500 Lecia Piły, Agrestowa, Akacjowa, al. Lipowa, al. Niepodległości: nr 51 - 179 (nieparzyste); nr 78 - 178 (parzyste), al. Wyzwolenia, al. Powstańców Wielkopolskich: nr 113 - 195 (nieparzyste); nr 132 - 194 (parzyste), Bluszczowa, Błotna, Bnińskich, Boczna, Brukowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bydgoska nr 133 - 201, Bydgoskie Przedmieście, Chodkiewicza, Daleka, Dąbrowskiego nr 92 - 150, Deszczowa, Dębiaki (miejsce adresowe), Dębowa, Dobra, Dunikowskiego, Elektrownia Koszyce (miejsce adresowe), Emilii Plater, Franciszka Garczyńskiego, Fritsa Philipsa, Giełdowa, Górków, Grażyny, Gryfitów, Handlowa, Henryka Rodakowskiego, Henryka Wieniawskiego, Hetmańska, Jagiellońska, Jagodowa, Jałowcowa, Jana Styki, Janusza Korczaka, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Józefa Bema, Józefa Chełmońskiego, Józefa Szermentowskiego, Kalina, Kalinowa, Kasztanowa, Kasztelańska, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstancji, Kossaka, Koszycka, Koszykowa, Krańcowa, Kresowiaków, Królewska, Królowej Jadwigi, Ksawerego Działyńskiego, Książęca, Kurpińskiego, Kuźnik, Kwidzyńska, Ledycka, Legionów Polskich, Lelewela, Leszków, Leśnictwo Podlasie (miejsce adresowe), Luterańska, Lutycka, Łączna, Magazynowa, Maksymiliana Gierymskiego, Malinowa, Małe Błonia, Małgorzaty, Marcina Kasprzaka, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Wierzynka, Miła, Miodowa, Młynarska, Modrzewiowa, Morelowa, Na Leszkowie, Nad Gwdą, Nad Łąkami, Nad Strumykiem, Naftowa, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Olsztyńska, Opalińskich, Paderewskiego od nr 27, Parkowa, Pasaż Koszycki, Piaskowa, Piotra Michałowskiego, pl. Jagiełły, Płotka (miejsce adresowe), Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Poligonowa, Poprzeczna, Pracownicza, Promienna, Prosta, Przednia, Prześwit, Robotnicza, Równa, Różana Droga, Rycerska, Rynek Koszycki, Rzeczna, Samuela Targowskiego, Serbska, Składowa, Skośna, Słowiańska, Sobieskiego, Sosnowa, Stańczyka, Staropolska, Sucha, Swojska, Szkolna, Szlachecka, Szymanowskiego, Śniadeckich: nr 37 - 157 (nieparzyste); nr 32 - 158 (parzyste), Średnia, Św. Rafała Kalinowskiego, Światowida, Świerkowa, Targowa, Tartaczna, Topolowa, Ukryta, Ustronna, Wałecka, Wazów, Wenedów, Widok, Wierzbowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wrzosowa, Wspólna, Wybickiego, Zacisze, Zakątek, Zamiejska, Zaułek, Zbrojna, Zielna, Zielona Dolina, Żelazna, Żeleńskiego: od nr 107, 107A - 131 (nieparzyste), Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Sławomir Wegner
      268 (3,79%)
    2. 6 Joanna Karolina Grabowska
      129 (1,82%)
    3. 1 Beata Dudzińska
      1 811 (25,61%)
    4. 2 Maria Stanisława Kubica
      833 (11,78%)
    5. 3 Jan Ficerman
      161 (2,28%)
    6. 4 Zdzisława Jolanta Karpińska
      455 (6,43%)
    7. 7 Marek Eugeniusz Hildebrand
      219 (3,10%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maria Lidia Miler
      920 (13,01%)
    2. 7 Wacław Józef Makaro
      54 (0,76%)
    3. 5 Edward Jan Nahajowski
      26 (0,37%)
    4. 2 Tadeusz Stanisław Bielazik
      133 (1,88%)
    5. 6 Marlena Maria Galus
      49 (0,69%)
    6. 3 Patryk Marcin Kempiński
      77 (1,09%)
    7. 4 Maria Grażyna Gawlińska
      100 (1,41%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Tomasz Podlecki
      44 (0,62%)
    2. 3 Justyna Michaelis-Nowak
      61 (0,86%)
    3. 2 Piotr Smagur
      130 (1,84%)
    4. 1 Wiesław Witold Bartoszewicz
      475 (6,72%)
    5. 4 Michał Masłowski
      123 (1,74%)
    6. 7 Magdalena Pabich
      498 (7,04%)
    7. 5 Anna Bożena Buchajczyk
      34 (0,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Łukasz Stanisław Runowski
      71 (1,00%)
    2. 6 Sandra Estera Ima
      61 (0,86%)
    3. 4 Kamil Grzegorz Krygiołka
      53 (0,75%)
    4. 3 Krystyna Delner
      23 (0,33%)
    5. 1 Sylwia Marta Mikołajczak
      241 (3,41%)
    6. 5 Wojciech Zdzisław Pronobis
      22 (0,31%)

    Okręg 4

    Al. Powstańców Wielkopolskich: nr 1A - 111 (nieparzyste); nr 2 - 130 (parzyste), Artura Grottgera, Browarna, Bydgoska nr 1 - 122D, Chałubińskiego, Chojnicka, Dąbrowskiego nr 1 - 91, Dworzec Celny (miejsce adresowe), Fabryczna, Gdańska, Gen. Władysława Andersa, Głuchowska, Grabowa, Ignacego Bocheńskiego, Kaczorska, Kadetów, Kapucyńska, Karpacka, Komuny Paryskiej, Kusocińskiego, Ludowa, Łowiecka, Malczewskiego, Młodych, Ofiar Katynia, Okólna, Olimpijczyków, pl. Powstańców Warszawy, Płk. Michała Zioły, Podchorążych, Ppłk. Aleksandra Kity, Rodła, Roosevelta, Rybacka, Skrajna, Śmiłowska, Śniadeckich: nr 1 - 35 (nieparzyste); nr 2 - 30 A-C (parzyste), Tczewska, Tucholska, Wawelska, Wągrowiecka, Węglowa, Wincentego Witosa, Wyrzyska, Zesłańców Sybirul.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Kazimierz Tadeusz Sulima
      990 (12,73%)
    2. 4 Marek Edmund Toboła
      506 (6,51%)
    3. 6 Kama Frąckowska-Pilarska
      364 (4,68%)
    4. 3 Krzysztof Marek Szewc
      661 (8,50%)
    5. 5 Andrzej Marek Hajduś
      78 (1,00%)
    6. 7 Mirosław Zygmunt Nalepa
      260 (3,34%)
    7. 8 Marta Dorota Miciak
      194 (2,49%)
    8. 2 Teresa Kasior
      749 (9,63%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grzegorz Cezary Sadowski
      126 (1,62%)
    2. 8 Daria Magdalena Pszczoła
      151 (1,94%)
    3. 3 Klaudia Kołodziej
      114 (1,47%)
    4. 6 Gabriela Elżbieta Szymańska-Ozga
      63 (0,81%)
    5. 1 Tomasz Marcin Słoboda
      956 (12,29%)
    6. 4 Jacek Roman Kończak
      38 (0,49%)
    7. 2 Zbigniew Tadeusz Makowski
      189 (2,43%)
    8. 7 Andrzej Petri
      48 (0,62%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Mirosław Pochylski
      187 (2,40%)
    2. 6 Paweł Waldemar Klityński
      11 (0,14%)
    3. 7 Patrycja Barbara Józefszczyk
      84 (1,08%)
    4. 5 Anna Iwona Cieniuch-Łukowska
      96 (1,23%)
    5. 4 Tadeusz Krupa
      84 (1,08%)
    6. 3 Daniel Marcin Niżyński
      70 (0,90%)
    7. 2 Emilia Marta Piechocka
      238 (3,06%)
    8. 1 Paweł Marcin Pyziak
      231 (2,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Michał Adam Masternak
      25 (0,32%)
    2. 5 Paulina Ilona Cieślik-Ziemba
      51 (0,66%)
    3. 2 Helena Hetmańczuk
      36 (0,46%)
    4. 1 Wojciech Korzeniewski
      190 (2,44%)
    5. 3 Adam Kamiński
      49 (0,63%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Włodzimierz Tadeusz Michalski
      402 (5,17%)
    2. 3 Jacek Piotr Kwaśniewski
      52 (0,67%)
    3. 4 Alicja Leszczyszyn
      67 (0,86%)
    4. 5 Antoni Serwacki
      79 (1,02%)
    5. 6 Irena Gawrysiak
      17 (0,22%)
    6. 7 Jan Mieczysław Gajewski
      21 (0,27%)
    7. 2 Ewa Krystyna Witkowska
      301 (3,87%)